Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący na Cypr, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Ponieważ podróż na Cypr Północny odbywa się z przelotem na Cypr Południowy, wszyscy podróżujący podlegają również przepisom wjazdowym na Cypr Południowy.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl. Na tej samej stronie znajdziesz aktualne warunki podróżowania na terytorium Cypru Północnego.

od 1 671 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 9 854

Naszym zdaniem

.

Położenie

Ok. 350 m od piaszczystej, wyróżnionej "Błękitną flagą" plaży publicznej (serwis plażowy płatny),  4 km od centrum, ok 60 km od lotniska w Larnace. W pobliżu są kawiarnie, bary, sklepiki.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracja główna Venus, bar przy basenie, bar w lobby, tawerna a la carte (płatna dodatkowo), bezpłatne WI FI, sala konferencyjna.

Pokoje

Twin - klimatyzacja sterowana indywidualnie, łazienka (WC, wanna/prysznic, suszarka do włosów), sejf, TV, minilodówka, czajnik elektryczny, balkon lub taras. Powierzchnia ok. 21 m2.
Family - wyposażenie takie jak w pokojach Twin. Powierzchnia ok. 24 m2

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetu (napoje płatne dodatkowo)
HB - śniadania i kolacje w formie bufetu (napoje płatne dodatkowo)
All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu. Wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w cenie. Przekąski i lody w wyznaczonych godzinach w barze przy basenie.

Sport i rozrywka

Basen (leżaki i parasole bezpłatne), bilard, tenis stołowy, kort tenisowy (oświetlenie oraz wyposażenie płatne dodatkowo), animacje.

Dla dzieci

Plac zabaw, pokój zabaw, brodzik.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Polskojęzyczna obsługa

W sezonie letnim, do 31.10.2023 klienci Best Reisen objęci są polskojęzyczną telefoniczną obsługą lokalnego przedstawiciela.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Warunki wjazdowe

1 czerwca 2022 Cypr zniósł obostrzenia wjazdowe związane z Covid-19.
Nie ma wymogu okazywania certyfikatu szczepień bądź ozdrowieńca bądż wyniku testu.
Od 8 lipca 2022 r. obowiązuje używanie masek we wszystkich pomieszczeniach (np. transport, windy, teatry, centra handlowe itp.) dla wszystkich osób powyżej 12 roku życia. Obowiązek ten nie dotyczy lokali gastronomicznych.
Jeśli w trakcie pobytu na Cyprze turysta uzyska wynik dodatni testu - musi poddać się 7-dniowej izolacji. Zwolnienie z izolacji następuje bez konieczności uzyskania negatywnego wyniku testu. Izolacja może ulec skróceniu, jeśli wynik testu na koronawirusa, wykonanego 5. dnia po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będzie negatywny (należy wykonać test PCR na własny koszt). Rząd Republiki Cypryjskiej zobowiązał się zaopiekować wszystkimi podróżnymi, którzy uzyskają wynik dodatni testu na koronawirusa podczas pobytu na Cyprze; zapewni tym osobom osobne obiekty hotelarskie i pokryje koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz leczenia. Podróżny będzie musiał jedynie ponieść koszt transferu na lotnisko oraz lotu powrotnego we współpracy z biurem podróży i/lub liniami lotniczymi.
http://www.visitcyprus.com
Email do Ministerstwa Turystyki: travel2021@visitcyprus.com
Telefony informacyjne: na terytorium Cypru - nr 1474, z zagranicy - nr +357 22 285 757

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Informacje o lotach liniami Wizzair, Ryanair,

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
//
Wizzair
Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).   
Bagaż główny 10 kg, 20 kg, 32 kg za dopłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

WIZZ Priority
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Koszt Wizz Priority jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
Ryanair:
Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
- pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm). Koszt jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.
- bagaż główny 10kg i 20 kg za dodatkową opłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji potwierdzonej będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Transfer przez Niemcy / wylot - powrót do Niemiec

Pasażerowie korzystający z przelotów linii lotniczych easyJet na wszystkich lotach do i na terenie Niemiec zobowiązani są używać używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95).

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 150 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 3 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Bar Bar tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,2 / 5
Travelplanet

Doskonałe (137 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,1 / 5

Okolica 4,2 / 5

Cena 4,2 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

142. najwyższa ocena z 1262 hoteli w Cypr

Lucie N.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.4. - 25.4.2023 Oceniono: Maj 2023

Christofinia Cypr, Ayia Napa

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi.

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Nie mogę nic zarzucić. Pokoje pierwsza klasa.

Wyżywienie
Jedzenie ogólnie doskonałe. All inclusive jest tego warte

Plaża
Plaża znajduje się kilka metrów od hotelu. Piękne morze jak na Malediwach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Petr T.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 11.4. - 21.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023

Christofinia Cypr, Ayia Napa

1-

1-

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Czystość, codzienne sprzątanie i nowe ręczniki.

Wyżywienie
Dość różnorodny, zadowolony.

Obsługa w hotelu
Pomocny personel w tych, z których korzystaliśmy.

Plaża
Około 400m od hotelu, czysto (uważamy, że nawet w sezonie), piasek, idealne wejście do wody również na innych plażach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Lucie N.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.4. - 25.4.2023 Oceniono: Maj 2023

Christofinia Cypr, Ayia Napa

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi.

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Nie mogę nic zarzucić. Pokoje pierwsza klasa.

Wyżywienie
Jedzenie ogólnie doskonałe. All inclusive jest tego warte

Plaża
Plaża znajduje się kilka metrów od hotelu. Piękne morze jak na Malediwach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Petr T.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 11.4. - 21.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023

Christofinia Cypr, Ayia Napa

1-

1-

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Czystość, codzienne sprzątanie i nowe ręczniki.

Wyżywienie
Dość różnorodny, zadowolony.

Obsługa w hotelu
Pomocny personel w tych, z których korzystaliśmy.

Plaża
Około 400m od hotelu, czysto (uważamy, że nawet w sezonie), piasek, idealne wejście do wody również na innych plażach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 14.4. - 21.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023

Christofinia Cypr, Ayia Napa

Piękny hotel w pobliżu najpiękniejszej plaży na Cyprze. Bardzo zadbane, nowoczesne pokoje, doskonała obsługa, pomocny personel hotelu.

Piękny hotel w pobliżu najpiękniejszej plaży na Cyprze. Bardzo zadbane, nowoczesne pokoje, doskonała obsługa, pomocny personel hotelu.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Piękne świeżo wyremontowane pokoje, wygodne łóżka, bardzo czyste, wyposażone w suszarkę do włosów, ekspres do kawy, czajnik. Części wspólne czyste, plaża piękna po drugiej stronie ulicy, leżaki na plaży są zawsze własnością gminy i są dostępne za dodatkową opłatą (2,5 EUR/szt), więc nie warto płacić za hotel tuż przy plaży. Ten hotel był świetny.

Wyżywienie
Urozmaicony, duży wybór, smaczne przygotowywanie posiłków. Dostępne były zarówno specjały, jak i fast food.

Obsługa w hotelu
Brak komentarzy, bardzo pomocny personel hotelu

Plaża
Piękne, leżaki są zawsze płatne, ale biorą karty (2.5Eur/sztuka). Wszystkie plaże w okolicy są niezwykle piękne i czyste.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jan H.

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 28.10. - 4.11.2022 Oceniono: Listopad 2022

Christofinia Cypr, Ayia Napa

Dobry wybór!

Dobry wybór!

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Najpierw zostaliśmy zakwaterowani po wschodniej stronie, z widokiem na duży dach z grupą bardzo głośnych klimatyzatorów. Po przeprowadzce na stronę południową (4 piętro) mieliśmy piękny widok na zatokę i morze.

Wyżywienie
Obiady bardzo proste, ale śniadania i kolacje bardzo dobre. W międzyczasie przy basenie był grill (pizza, hamburger itp.) Standardowe napoje z lokalnych źródeł.

Obsługa w hotelu
Proste usługi, bez wieczorów animacji (na szczęście).

Plaża
Około 300 m od hotelu znajduje się pierwsza plaża w mniejszej zatoce. Około 300 m na wschód od tej plaży ma około 1 km długości. plaża z wyspą (w czasie odpływu można chodzić suchymi stopami lub brodzić po kolana). Około 1,5 km na zachód znajduje się znacznie piękniejsza plaża z prawie białym piaskiem, płytka woda (dla dzieci), bez kamieni i fal. Ścieżka prowadząca tam wzdłuż brzegu jest częściowo utwardzona, częściowo piaszczysta, po 1 km znajduje się również plaża (zatoka).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Dzmitry Paddubnik

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 18.10. - 25.10.2022 Oceniono: Październik 2022 Opinia konkursowa

Christofinia Cypr, Ayia Napa

Hotel jest dobry, basen extra, jedzenie OK

Hotel jest dobry, basen extra, jedzenie OK

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 25 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Temperatura wody 24 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 26 °C temperatura w nocy 21 °C

 • day_1 28 °C temperatura w nocy 22 °C

 • day_2 28 °C temperatura w nocy 22 °C

 • day_3 31 °C temperatura w nocy 23 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień