Hotel Boras Natasa Apartament

Opis hotelu

P

obiekt oddalony jest 450m od żwirowo-piaszczystej plaży. Apartamenty Boras Natasa znajdują się 1100m od centrum miasta oraz 300m od najbliższych restauracji.

W

Wszystkie apartamenty posiadają wyposażony aneks kuchenny, miejsce do spożywania posiłków, pełny węzeł sanitarny, taras, klimatyzację, TV-SAT, WiFi, miejsce do parkowania samochodu.

T

AP2 (1/2) apartament dla dwóch osób, składa się z jednej sypialni dwuosobowej AP3 (1/2+1DR) apartament dla trzech osób, składa się z jednej sypialni dwuosobowej i jednego miejsca do spania w pokoju dziennym (sofa) AP4 (1/2+2DR) apartament dla czterech osób, składa się z jednej sypialni dwuosobowej i dwóch miejsc do spania w pokoju dziennym (sofa)

W

We własnym zakresie.

D

Zakwaterowanie w dniu przyjazdu po godz. 14.00 Wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 10.00

C

- zakwaterowanie - zużycie wody, prądu, pościel - ubezpieczenie KL, NW, BP, Choroby przewlekłe

C

- wyżywienia - środków czystości - ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy +3% - opieki rezydenta na miejscu - sprzątania końcowego - taksy klimatycznej

U

w przypadku opuszczenia nie posprzątanego apartamentu klienci zobligowani są uiścić opłatę 20-50 euro za apartament w zależności od jego wielkości!!!

D

-taksa klimatyczna 1,00euro/osoba/dzień (płatne na miejscu) -kaucja 30euro/osoba (płatne na miejscu) -klimatyzacja 5euro/dzień (płatne na miejscu)

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu