Hotel Apartamenty Hostin

Chorwacja, Wyspa Pag, Gajac

Więcej o hotelu

od 411 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 40 938

Region

Chorwacja

Country

Wyspa Pag

Dlaczego tutaj

Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji "Safe stay in Croatia“ czyli "Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, więcej informacji tutaj.

Położenie

w ośrodku Gajac, niedaleko Novalji.

Wyposażenie i usługi

w pobliżu: kawiarnie, sklepy, parking.

Zakwaterowanie

klimatyzowane apartamenty: Apt. 4+1 -  sypialnia 2-osobowa z możliwością dostawki, pokój dzienny z rozkładana sofą, wyposażony aneks kuchenny, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, Wi-Fi BEZPŁATNE, ogród z grillem.

Sport i rozrywka

w pobliżu: minigolf, boisko do gier zespołowych, możliwości sportowe zgodnie z lokalną ofertą miasteczka Novalja.

Wyżywienie

własne.

Plaża

naturalnie kamienista, około 200 - 400 m.

Informacje dopełniające

w odległości około 2 km od miejscowości Gajac znajduje się żwirowa plaża Zrće, znana jako najpiękniejsza plaża na wyspie Pag. Przy plaży znajdują się restauracje, dyskoteki i atrakcje sportowe. Recepcja czynna od 7:00 do 13:00 i od 18:00 do 20:00. Obowiązkowa kaucja zwrotna 100 EUR - płatna na miejscu.

Zniżki dla dzieci

dziecko do 2 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE.

Uwaga

na zapytanie możliwy pobyt z psem za dodatkową opłatą 8 EUR/dzień - płatne na miejscu.

Cena zawiera

nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, pościel 1x tydzień, sprzątanie końcowe, opłatę klimatyczną,ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.
aktualizacja: 5.11.2021.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 0 m
  • TV tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...