Hotel Brzet

Chorwacja, Omiš, Omiš

Plaża żwirowa w pobliżu Otoczony stuletnim sosnowym laskiem Cicha lokalizacja Promenada do centrum Omisa Ulubiony hotel

Więcej o hotelu

od 489 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 50 749

POŁOŻENIE

Hotel położony jest ok. 800 m od Starego Miasta Omiś. W odległości ok. 100 m znajdują się bary, restauracje, konoby, sklepy oraz nadmorska promenada itd. Odległość do lotniska w Splicie wynosi około 44 km. 
Hotel ze względu na swoje położenie Omiś jest doskonałą bazą wypadową do Splitu, Trogiru i na wyspę Brać.
W czasie wolnym można spacerować wzdłuż rzeki Cetiny, bądź udać się na wycieczkę do wodospadów Gubavica, a miłośników raftingu z pewnością przyciągnie wspaniały kanion rzeki Cetiny, będący początkiem spływów raftingowych.Omiś to jedno z najładniejszych i najciekawszych miejsc w Chorwacji. Bajeczny krajobraz, który składa się z turkusowego morza, ciekawej rzeźby gór Masywu Biokovo i meandrującej między nimi rzeki Cetiny. Ciekawe architektonicznie i kulturowo miasto jest wprost uwielbiane przez turystów.

PLAŻA

Obiekt oddalony o ok. 30 m od żwirowej, wąskiej plaży. Sprawdzi się obuwie do wody.
W centrum miasta znajdziemy również piękną, szeroką, piaszczystą plażę.
Możliwość wypożyczenia leżaków na plaży, w wysokim sezonie - dodatkowo płatne (ok. 5 EUR/dzień/leżak).

HOTEL

Oficjalna kategoria 3* 
Skromny hotel, ale pięknie położony, przy morzu, rano  Gośći budzi szum morza i śpiew ptaków. 
Dodatkowo zlokalizowany w uroczym, uwielbianym przez turystów miasteczku Omiś. 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja 24 - godz., klimatyzowana restauracja główna z dużym tarasem z widokiem na morze (dostępne krzesełka dla dzieci), parking. Hotel dysponuje własnym parkingiem (bezpłatny, możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkigowego) - nie gwarantuje dostępności wolnych miejsc.
Przy recepcji i na tarasie przed restauracją internet Wi-Fi - bezpłatny.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

 W bliskiej odległości (ok. 15 min. spacerem) na plaży wypożyczalnia sprzętów wodnych.

ZAKWATEROWANIE

Hotel posiada 88 prosto urządzonych, przestronnych pokoi 2-osobowych (możliwość 1 dostawki w formie łóżka polowego lub rozkładanego fotela) z balkonami (wszystkie z widokiem na morze) i łazienkami (suszarka do włosów).
W pokojach znajduje się: telefon, TV-sat, klimatyzacja (indywidualnie sterowana, bezpłatna), lodówka (bezpłatna).
Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka - za dodatkową opłatą ok. 3 EUR/dzień).

WYŻYWIENIE

Śniadania (BB) w formie bufetu i obiadokolacje (HB) wybór z 3 zestawów plus bufet sałatkowy.
FB - śniadani, obiadokolacje oraz lancze wybór z 3 zestawów menu plus bufet sałatkowy. 
Napoje serwowane do kolacji oraz obiadokolacji są dodatkowo płatne. 

INFORMACJE DODATKOWE

Hotel akceptuje karty kredytowe. 
Orientacyjny adres dla Klientów z dojazdem własnym - Put Skalica 5, Omiš, Chorwacja.

CENA

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy przelot na trasie Warszawa Split Warszawa polskie linie lotnicze LOT, bagaż podręczny 1 sztuka do 8 kg, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego 23 kg/250pln szt. (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm.) dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych ( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych, opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w recepcji. Wysokość opłaty klimatycznej zależy od miejsca  i terminu pobytu w Republice Chorwacji: osoba dorosła ok. 1,35 Euro/dzień w miesiącach czerwiec-wrzesień, pozostałe miesiące  0,95 Euro; dzieci do lat 12 zwolnione są z opłaty klimatycznej, dzieci w wieku 12-18 lat zniżka 50% od ceny osoby dorosłej;
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej kategorii. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych kategorii lotniczych, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie. Nie ma możliwości łączenia bagażu, chyba że nie przekroczymy 23 kg.

WARUNKI WJAZDOWE

* dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Chorwacji jest ważny paszport min 3 miesiące lub dowód osobisty.
* Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Granice Chorwacji są otwarte dla turystów.
Od 28 maja 2020 roku przy wjeździe Polaków obowiązują procedury sprzed pandemii (wjazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu), z uwzględnieniem kontroli epidemicznej oraz obowiązkiem przestrzegania zasad epidemicznych obowiązujących na terenie Chorwacji.
Dla Polaków przekraczających granicę Chorwacji od strony Słowenii, Węgier i Włoch:
* nie jest wymagany test na COVID-19;
* nie jest wymagany specjalny paszport zdrowotny";
* nie obowiązuje kwarantanna.
* w momencie wjazdu na terytorium Republiki Chorwacji obywatele Polski zobowiązani są podać:
* miejsce, w którym będą spędzać urlop,
* numer telefonu komórkowego, pod którym będą dostępni,
* adres email.
Wskazane dane są zbierane w celach epidemicznych.
Aby ułatwić procedury zachęcamy do korzystania ze specjalnej aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ , która umożliwia załatwienie online - jeszcze przed wjazdem na terytorium Chorwacji - formalności związanych z przekroczeniem granicy.
Aplikacja dostępna jest w języku polskim.
Po przesłaniu danych przez aplikację, turyści otrzymają drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia od Policji Granicznej oraz wszystkie rekomendacje chorwackiego Państwowego Instytutu Zdrowia Publicznego.
Aplikacja jest prosta w obsłudze, a skorzystanie niej pomoże uniknąć kolejek na granicach i maksymalnie skrócić kontrolę graniczną.
Poprzez aplikację https://entercroatia.mup.hr/biura podróży mogą zgłaszać swoje grupy.
Natomiast w przypadku przejazdów autokarami rejsowymi, każdy z pasażerów musi dokonać zgłoszenia indywidualnie
Goście, którzy nie skorzystają z aplikacji, będą mogli dopełnić formalności na przejściach granicznych.
POBYT TURYSTYCZNY W CHORWACJI
Cała infrastruktura jest otwarta i dostępna dla turystów:
* zakwaterowanie jest w pełni możliwe w hotelach, apartamentach, kwaterach i na kempingach;
* otwarte są restauracje, baseny, parki narodowe i krajobrazowe, muzea i galerie;
* dostępne są plaże wraz z możliwością kąpieli w morzu.
* Wytyczne dotyczące infrastruktury turystycznej polegają przede wszystkim na:
* zachowaniu dystansu społecznego,
* myciu rąk i gruntownej dezynfekcji,
* noszenie maseczek w komunikacji publicznej oraz na terenie Istrii w sklepach i na targowiskach miejskich,
* odpowiedzialności społecznej.
Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej chorwackiego Państwowego Instytutu Zdrowia Publicznego (w j. angielskim): https://mint.gov.hr/news-11455/big-interest-in-opening-borders-says-tourism-minister/21180.
EKUZ
Przed wyjazdem do Chorwacji zaleca się zabranie ze sobą Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), która umożliwia skorzystanie ze świadczeń zdrowotnych udzielanych w sytuacjach niespodziewanych podczas pobytu na terytorium innego państwa UE/EFTA.
DODATKOWE INFORMACJE
* Szczegółowe informacje dla podróżnych można znaleźć również pod linkiem: https://croatia.hr/pl-PL/koronavirus-2019-ncov-pytania-i-odpowiedzi (w j. angielskim).
* W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na adres info@visitcroatia.pl (w j. polskim).

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 20 m
 • Odległość od centrum miasta 1000 m
 • Klimatyzacja tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar tak
 • Lódowka tak
 • Plac zabaw tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,0/5
Travelplanet

Doskonałe (307 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,9/5

Wyżywienie 3,7/5

Okolica 4,2/5

Cena 4,0/5

98. najwyższa ocena z 449 hoteli w Omiš

Tomek Salat Czerwiec 2019

Data pobytu: 1.6. - 8.6.2019

Ocena 4,6/5
Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do 4-5 gwiazdkowych hoteli z Egiptu, Turcji to napewno nie dla niego miejscówka. Nie ma tu basenu, przepychu, panującego...
Całkowita ocena

Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do 4-5 gwiazdkowych hoteli z Egiptu, Turcji to napewno nie dla niego miejscówka. Nie ma tu basenu, przepychu, panującego lansu. Głównym atutem tego hotelu jest lokalizacja, znajduje się on dosłownie kilka kroków od morza i plaży. Plaża Brzet to dla mnie osobiście jedna z najlepszych plaż, cisza, spokój, nie ma tłumów.Duzo lokalnych mieszkańców np ze Splitu tu przyjezdza. Jakiś czas temu była modernizowana gdyż jak byłem 4 lata temu wyglądala gorzej. W Hotelu czysto, codziennie panie sprzątają, wymieniaja reczniki. Pokoje klimatyzowane. Niektore pokoje z widokiem na morze. Wiekszość bez ze względu na drzewa które zasłaniaja ale dają cień przez co w pokoju jest przyjemnie, nawet bez klimy. Wyżywienie ok, śniadania trochę monotonne. Obiad zawsze dzień wcześniej możemy wybrać z 3 propozycji. Obsługa miła. Podsumowujac mam duży sentyment dla tego miejsca i dla mnie ocena 4,5/5 . Hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi, oraz ludzi starszych. Jeśli ktoś chce poimprezować polecam Makarska Riviere np Brele.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Wrzesień 2009

Data pobytu: 5.9. - 12.9.2009

Ocena 4,0/5
Położenie ok, plaża kamienista a nie żwirowa, pokoje ok, łazienka z dużą kabiną i wieloma wieszakami i półeczkkami (jest miejsce na kosmetyki) ale PODŁE...
Całkowita ocena

Położenie ok, plaża kamienista a nie żwirowa, pokoje ok, łazienka z dużą kabiną i wieloma wieszakami i półeczkkami (jest miejsce na kosmetyki) ale PODŁE JEDZENIE

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 5,0/5

Wyżywienie
BEZNADZIEJNE

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Turystka Sierpień 2019

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2019

Ocena 3,2/5
Witam, nie polecam tego hotelu nikomu, kto tak jak ja, uważa, że będąc na wczasach z opłaconym wyżywieniem oczekuje dobrego jedzenia. Śniadania skąpe, wszystkiego brakowało. A kolacje z karty, to już po prostu tragedia!!!! Proszę nie bagatelizować opinii, chyba, że chcecie płacić za wyżywienie na mieście drugi raz. Czytałam przed wyjazdem opinie o tym hotelu, podobno 3-gwiazdki (???? kto im je dał)...
Całkowita ocena

Witam, nie polecam tego hotelu nikomu, kto tak jak ja, uważa, że będąc na wczasach z opłaconym wyżywieniem oczekuje dobrego jedzenia. Śniadania skąpe, wszystkiego brakowało. A kolacje z karty, to już po prostu tragedia!!!! Proszę nie bagatelizować opinii, chyba, że chcecie płacić za wyżywienie na mieście drugi raz. Czytałam przed wyjazdem opinie o tym hotelu, podobno 3-gwiazdki (???? kto im je dał) i nie wierzyłam, ale się gorzko rozczarowałam. Pokój przeciętny, standard, natomiast łóżka nie nadające się do spania, sprężyny gniotą do samych kości. Głośno chodząca klima w pokoju, która jest skierowana prosto na głowy w łóżku. Z kolei spanie przy otwartym oknie męczące, gdyż przejeżdżające samochody dzwonią za każdym razem o studzienki w drodze!!! Jedyny pozytyw to natura i przepiękna okolica.

Zakwaterowanie 3,4/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomek Salat Czerwiec 2019

Data pobytu: 1.6. - 8.6.2019

Ocena 4,6/5
Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do 4-5 gwiazdkowych hoteli z Egiptu, Turcji to napewno nie dla niego miejscówka. Nie ma tu basenu, przepychu, panującego lansu. Głównym atutem tego hotelu jest lokalizacja, znajduje się on dosłownie kilka kroków od morza i plaży. Plaża Brzet to dla mnie osobiście jedna z najlepszych plaż, cisza, spokój, nie ma tłumów.Duzo lokalnych mieszkańców np ze Splitu tu przyjezdza....
Całkowita ocena

Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do 4-5 gwiazdkowych hoteli z Egiptu, Turcji to napewno nie dla niego miejscówka. Nie ma tu basenu, przepychu, panującego lansu. Głównym atutem tego hotelu jest lokalizacja, znajduje się on dosłownie kilka kroków od morza i plaży. Plaża Brzet to dla mnie osobiście jedna z najlepszych plaż, cisza, spokój, nie ma tłumów.Duzo lokalnych mieszkańców np ze Splitu tu przyjezdza. Jakiś czas temu była modernizowana gdyż jak byłem 4 lata temu wyglądala gorzej. W Hotelu czysto, codziennie panie sprzątają, wymieniaja reczniki. Pokoje klimatyzowane. Niektore pokoje z widokiem na morze. Wiekszość bez ze względu na drzewa które zasłaniaja ale dają cień przez co w pokoju jest przyjemnie, nawet bez klimy. Wyżywienie ok, śniadania trochę monotonne. Obiad zawsze dzień wcześniej możemy wybrać z 3 propozycji. Obsługa miła. Podsumowujac mam duży sentyment dla tego miejsca i dla mnie ocena 4,5/5 . Hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi, oraz ludzi starszych. Jeśli ktoś chce poimprezować polecam Makarska Riviere np Brele.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Gość Sierpień 2018

Data pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Ocena 2,1/5
Hotel maksymalnie 1 gwiazdkowy. Głęboka komuna ale w pokojach czysto i schludnie. Jedzenie do kitu. Stołówka zaniedbana. Mielonka i ser na śniadanie . Brak warzyw i owoców. Sok bardzo rozcieńczony. Typowa stołówka szkolna.Na obiadokolację 3 dania do wyboru mało apetyczne , obruski na stolikach nie zmieniane, brudne. Nie polecam tego holelu. W Omisiu tylko Hotel Plaza lub Willa Dwor.Plaża ok ale kamienista.
Całkowita ocena

Hotel maksymalnie 1 gwiazdkowy. Głęboka komuna ale w pokojach czysto i schludnie. Jedzenie do kitu. Stołówka zaniedbana. Mielonka i ser na śniadanie . Brak warzyw i owoców. Sok bardzo rozcieńczony. Typowa stołówka szkolna.Na obiadokolację 3 dania do wyboru mało apetyczne , obruski na stolikach nie zmieniane, brudne. Nie polecam tego holelu. W Omisiu tylko Hotel Plaza lub Willa Dwor.Plaża ok ale kamienista.

Zakwaterowanie 1,9/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Wrzesień 2009

Data pobytu: 5.9. - 12.9.2009

Ocena 4,0/5
Położenie ok, plaża kamienista a nie żwirowa, pokoje ok, łazienka z dużą kabiną i wieloma wieszakami i półeczkkami (jest miejsce na kosmetyki) ale PODŁE JEDZENIE
Całkowita ocena

Położenie ok, plaża kamienista a nie żwirowa, pokoje ok, łazienka z dużą kabiną i wieloma wieszakami i półeczkkami (jest miejsce na kosmetyki) ale PODŁE JEDZENIE

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 5,0/5

Wyżywienie
BEZNADZIEJNE

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 9 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Temperatura wody 14 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 9 °C temperatura w nocy 5 °C

 • Sob 12 °C temperatura w nocy 5 °C

 • Ndz 13 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Pon 11 °C temperatura w nocy 7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień