Lenka Brázdová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, wakacje, które będziemy długo wspominać. Na plaży byliśmy prawie sami, co jest niezapomniane, plaża była blisko hotelu, doskonałe jedzenie, piękny hotel, świetna obsługa.
Piękne wakacje, wakacje, które będziemy długo wspominać. Na plaży byliśmy prawie sami, co jest niezapomniane, plaża była blisko hotelu, doskonałe jedzenie, piękny hotel, świetna obsługa.
Była możliwość dojazdu autobusem na miejską plażę, ale tam nie byliśmy, nie odpowiadały nam godziny odjazdów autobusów, inni klienci z Czech nawet jej nie polecali. W pobliżu hotelu były betonowe schody na przepiękną plażę, gdzie prawie nie było ludzi, jednego dnia było tam maksymalnie 9 osób. Schodów było 312, ale to wcale nie przeszkadzało, prowadziły przez mieszany las, były na nich miejsca do odpoczynku, z których rozciągały się przepiękne widoki na morze – jak w bajce. Nie da się tego porównać z przepełnionymi plażami. Prawie zawsze byliśmy tam tylko my i mewy, co było najpiękniejsze na wakacjach. Nikt jednak nie powiedział nam o tych schodach, pierwszego dnia nie mogliśmy ich znaleźć i byliśmy bardzo rozczarowani, że nie ma dostępu do morza. Schody przypadkowo odkryli inni klienci z Czech. Uważam, że ta informacja była bardzo ważna i że delegatka powinna była powiedzieć o tym od razu na początku wakacji, a nie dopiero drugiego dnia. Nawet nie jesteśmy pewni, czy o nich wiedziała. Uważam to za kluczowe.
WyżywienieJedzenie bardzo nas zaskoczyło. Odwiedziliśmy już wiele krajów, ale kuchnia bułgarska była absolutnie najlepsza. Nie było potrawy, która smakowałaby nam choć trochę lub wcale. Wszystko było wyśmienite, więc jedliśmy od rana do wieczora :-) Niesamowite było podawanie jedzenia - mogliśmy zabierać jedzenie z restauracji na zewnątrz, gdzie grillowano lub rano smażono omlety. I odwrotnie - jedzenie z zewnętrznej „kuchni” mogliśmy zabierać do restauracji, dzięki czemu nigdzie nie tworzyły się kolejki i można było się najeść do syta. System z napojami też był doskonały. Wodę mogliśmy brać o każdej porze zimną lub gorącą z nowoczesnych urządzeń i nie musieliśmy zawsze iść do baru. Urządzenia były w hotelu w kilku miejscach. Cały dzień mogliśmy też brać dowolną ilość lodów, wszystkiego było pod dostatkiem, a piękny był też bar na dachu hotelu.
ZakwaterowanieHotel odpowiadał zdjęciom i opisowi, jak na to, że miał tylko 3 gwiazdki, był piękny, pokoje sprzątane codziennie, czyste ręczniki, sympatyczni pracownicy hotelu - od dyrektorki po sprzątaczkę profesjonalne podejście. Kompleks hotelowy był „na końcu świata”, czego właśnie szukaliśmy na tego typu wakacje i spełnił nasze oczekiwania. Kto chce spędzać wakacje na dyskotekach, w hałaśliwych barach, kawiarniach, musi wybrać inne miejsce. Tutaj panował doskonały spokój - dla nas świetnie.
UsługiProfesjonalne podejście kierownictwa i pracowników hotelu, czysty duży basen, bary, restauracje, wszystko doskonałe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)































