Doskonałe wakacje, hotel, plaża, jedzenie. Bardzo dobra lokalizacja, krótki spacer od centrum Słonecznego Brzegu, tuż obok hotelu znajduje się długa promenada ze sklepami, atrakcjami dla młodych i starszych, barami, restauracjami.
PlażaPlaża jest piaszczysta, ładna, położona nieco po drugiej stronie ulicy/promenady od hotelu. Część plaży jest zarezerwowana dla gości hotelowych. Leżaki i parasole są bezpłatne. Na plaży znajduje się bar, w którym serwowane są napoje – bezalkoholowe, kawa i piwo. Wejście do morza jest łagodne, odpowiednie dla dzieci. Plaża nie była zatłoczona, zawsze można było znaleźć wolny leżak.
WyżywieniePyszne, zawsze można było wybierać. Śniadania były mniej więcej takie same, ale wybór był ogromny – jajka sadzone, jajecznica, jajka na twardo, kiełbaski, bekon, różne salami, sery, warzywa, jogurty, kompoty, musli, naleśniki, kaszka manna, różne pieczone warzywa i wiele innych. Niespodzianką były wypieki… dostępne było głównie pieczywo, a czasem croissanty. Słodycze, wypieki rzadko. Obiad i kolacja – różne rodzaje mięsa, na różne sposoby, ryby, raz krewetki, różne sałatki, ryż, ziemniaki, frytki, warzywa, oliwki, różne dipy i sosy, owoce (melon czarny i żółty, brzoskwinie, banany, jabłka, ananas), różne desery, lody. Na obiad można było pójść do głównej restauracji, ale także do baru z przekąskami, gdzie zazwyczaj oferowano hamburgery, frytki, spaghetti z sosem pomidorowym, pizzę, kanapki, warzywa, niektóre rodzaje owoców i lody. Napoje – kawa, herbata, różne soki, woda mineralna, piwo, wino, a w barach również inne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. W restauracji zawsze można było usiąść, nie było tłoczno, było czysto, a jedzenie było regularnie uzupełniane. Dostępne były również krzesełka dla dzieci.
ZakwaterowaniePokoje przestronne i czyste. Woda w pokoju była uzupełniana codziennie, ale można było ją znaleźć w różnych miejscach w hotelu. Sprzątanie odbywało się codziennie. Ręczniki były wymieniane, gdy zostawialiśmy je na podłodze w łazience.
UsługiHotel jest ładny, czysty, regularnie sprzątany, personel miły i pomocny, jedzenie pyszne. Basen czysty, woda nieco zimniejsza, przy basenie bar z miejscami do siedzenia.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate