Zuzana B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Zadowolenie
Zadowolenie
Około 200 m od hotelu, wzdłuż drewnianej kładki między wydmami. Plaża była czysta, sprzątacze ciągle chodzili i sprzątali śmieci, wystarczyłoby, gdyby palacze nie rozrzucali ich wszędzie. Poza tym nie było bałaganu. Morze było dość czyste, czasami z glonami. Bardzo łagodne wejście. Strefa z parasolami, strefa wolna od wody, a obok plaża Nudna, co było niemiłą niespodzianką.
Doskonałe. Na śniadanie: warzywa, świeże i suszone owoce oraz kompot, sery, salami, ciastka, jajka, kiełbaski, fasola, naleśniki. Obiad i kolacja: sałatki mięsne i bezmięsne, makaron, ziemniaki, frytki, 2 zupy, ryby, pizza, warzywa, owoce, sery, salami, ciastka, ciasta kawowe, woda pitna, sok, herbata, kawa, piwo, wino...
ZakwaterowaniePokój jest ładny, czysty, z balkonem, moskitierą w drzwiach. W łazience mydło, papier toaletowy i ręczniki.
UsługiWszyscy byli mili i uśmiechnięci.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)





























