Z noclegu, który hotel bardzo dobrze zorganizował, kolacja czekała na nas w pokoju o 1:00 w nocy, przyjemna muzyka w pokoju, przestronne szafy i wysokiej jakości łóżka, praktyczna łazienka, zaciemniające zasłony, duży, przestronny balkon. Czysta, przytulna, duża jadalnia z bogatym wyborem dań. Codziennie degustacje dań kuchni z całego świata, kawa, wino i inne napoje bezalkoholowe w ramach każdego posiłku, a jeśli jesteś klientem all inclusive, z pewnością nie brakowało jedzenia, od naleśników, pizzy, hot dogów... i cukierni otwartej po południu, nie wspominając o wyborze napojów, kaw, alkoholi, napojów bezalkoholowych z doskonałą, uśmiechniętą i pomocną obsługą, wszystko w pobliżu basenów nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Podróżowaliśmy z dziećmi, które korzystały z placu zabaw, różnorodnych programów animacyjnych i oczywiście smakołyków, które przygotował hotel. Personel i biuro podróży Alexandria były zawsze pomocne, dostępne i, przede wszystkim, wszystko w języku czeskim. Duży wybór wycieczek, można również dostać się do Stambułu w Turcji, ale potrzebny jest paszport, rejsy statkiem, do delfinarium... Morze w przylądku ma również swoje zalety, na północnym wybrzeżu można cieszyć się pluskaniem w falach, a na południowym płytkie, spokojne wody, idealne dla mniejszych dzieci. W ciągu 10 minut można dojść do morza swobodnym spacerem. Centrum miasteczka jest bardzo blisko hotelu, a jednocześnie nie zakłóca spokoju hotelu. Ostatni dzień spędziliśmy relaksując się z dziećmi, nawet przy złej pogodzie. Dużo miejsca do relaksu w lobby, jedzenie do samego wyjazdu, szczególnie dla dzieci, nie ma potrzeby szukania alternatywnego jedzenia, a jeśli nie lecicie rano, opuściliśmy pokój dopiero o 11:00. Urlop był wspaniały.