Duni Royal Resort - Marina Beach Ocena: 5/5
od 978 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 978 zł za osobę
od 1 178 zł za osobę
od 959 zł za osobę
od 769 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 111 opinii)
Zablokowane opinie: 18
1. najwyższa ocena z 5 hoteli w Djuni
JOLANA V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Bardzo dobry
Bardzo dobry
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Przekroczyło moje oczekiwania. Gorąco polecam. Znajdziesz tu spokój, niezależnie od tego, czy podróżujesz z dziećmi, czy bez.
Przekroczyło moje oczekiwania. Gorąco polecam. Znajdziesz tu spokój, niezależnie od tego, czy podróżujesz z dziećmi, czy bez.
Posprzątane, parasole i leżaki gotowe. Czyste ręczniki każdego dnia.
WyżywienieBogaty wybór.
ZakwaterowanieCzyste ręczniki każdego dnia. Wszystko idealne.
UsługiMiła obsługa i otoczenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
JOLANA V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Bardzo dobry
Bardzo dobry
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Lenka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Spełnił oczekiwania.
Spełnił oczekiwania.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Miroslava H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Świetne wakacje!
Świetne wakacje!
Plaża była duża, pełna leżaków, każdy znalazł swój. Przeważnie siedzieliśmy na leżakach przy basenie Marina Beach, a tuż pod nim znajduje się piaszczysta plaża i łagodne wejście do morza. W pobliżu basen, morze, prysznic, bar, napoje – czego chcieć więcej :-) Tylko przez pierwsze trzy dni mieliśmy duże fale i mogliśmy wejść tylko trochę do morza. Ratownicy byli uczciwi i pilnowali. Ale nawet wtedy można było całkiem nieźle się bawić na falach :-)
WyżywienieJedzenie było wyśmienite. Chyba każdy musiał wybierać. Wszystkiego było pod dostatkiem. Tylko przy kawie trzeba było spróbować wszystkich opcji, żeby wybrać tę właściwą. Szkoda tylko, że wiele osób bierze ogromne porcje, które potem są niepotrzebnie wyrzucane!!! Ogromną zaletą jest to, że napoje i jedzenie można dostać za darmo wszędzie. Czy to na plaży, w aquaparku, czy w swoim hotelu.
ZakwaterowanieWszystko ok. Pokój czysty, ręczniki wymieniane codziennie, śmieci wynoszone.
UsługiRecepcjonistka mówi po czesku, a cały personel jest zawsze przyjazny i chętny do pomocy. Największym plusem dla mnie była karta na ręczniki plażowe. Nie trzeba było niczego ze sobą nosić do i z morza ani martwić się o suszenie. Po prostu oddawało się mokry ręcznik i albo otrzymywało się suchy, albo po prostu zabierało kartę. Można było z niej korzystać w dowolnym miejscu w ośrodku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Lukáš D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Hotel należy do kompleksu Duni Royal Resort, który składa się z kilku hoteli, apartamentów i restauracji, które można zwiedzać do woli i korzystać z pakietu all inclusive. Polecam go szczególnie rodzinom z dziećmi i wszystkim, którzy szukają spokojnego wypoczynku. Zawsze jest co robić, można wybrać się na spacery i wieczorne promenady, a także skorzystać z mini aquaparku. Bardzo nam się podobało.
Hotel należy do kompleksu Duni Royal Resort, który składa się z kilku hoteli, apartamentów i restauracji, które można zwiedzać do woli i korzystać z pakietu all inclusive. Polecam go szczególnie rodzinom z dziećmi i wszystkim, którzy szukają spokojnego wypoczynku. Zawsze jest co robić, można wybrać się na spacery i wieczorne promenady, a także skorzystać z mini aquaparku. Bardzo nam się podobało.
Do piaszczystej plaży było jakieś 5-10 minut spacerem w dół wzgórza, ale to w ogóle nie miało znaczenia. Jest duża, jest wystarczająco dużo parasoli i leżaków, nigdy nie trzeba szukać miejsca, a co najważniejsze, są one bezpłatne. Na wybrzeżu można znaleźć mnóstwo muszelek. Są ratownicy, którzy pilnują - podczas tygodniowego pobytu przez 2 dni były duże fale i powiewała czerwona flaga, co oznaczało, że nie wolno się kąpać, co najwyżej można było zanurzyć się w wodzie przy brzegu morza i się ochłodzić. Na szczęście jest dużo basenów, więc przynajmniej można tam popływać. Poza tym muszę powiedzieć, że w połowie sierpnia mieliśmy pogodę z temperaturą około 27°C, morzem 24°C, a nawet padał deszcz w dniu wyjazdu. Co oczywiście nie jest winą hotelu, ale trzeba wziąć pod uwagę, że pogoda tutaj może nie być całkowicie stała. Kiedy słońce świeci tak mocno, gdy nadciągają chmury lub wieje, osoby bardziej odporne na zimę mogą już odczuwać zimno.
WyżywienieJedzenie jest wystarczająco zróżnicowane, na lunch i kolację codziennie dużo mięsa, warzyw, ryb, grillowanych warzyw i mięsa z grilla, na śniadanie świeżo smażone omlety, różne bułki i ciastka. Spaghetti z sosem bolońskim i frytkami, lody dla dzieci dostępne codziennie. Duży wybór deserów, melonów, brzoskwiń itp. Wino, piwo zdatne do picia. Może czasami dania były podobne (głównie duszone mięso w mieszance warzyw i sosu), ale nie stanowiło to problemu, aby wybrać coś, co nam smakowało. Codziennie byliśmy najedzeni po brzegi. Można również wybrać się do innych restauracji w ośrodku, ale odkryliśmy, że wszędzie serwują w zasadzie te same dania, ale inne restauracje są znacznie głośniejsze i bardziej zatłoczone, więc i tak wybraliśmy Pelicana. Tuż przy plaży znajduje się stoisko z gyrosem i bagietkami, co jest przydatne, jeśli masz ochotę na przekąskę w ciągu dnia. Przy każdym basenie i na plaży znajduje się bar (snack bar La Brize – można tu również zjeść lunch), gdzie można napić się darmowej kawy i innych napojów ciepłych i zimnych, a także różnorodnych koktajli. Dostępne są również lodówki z butelkami wody o pojemności 1,5 l, które można zabrać ze sobą wedle uznania.
ZakwaterowanieHotel Pelican jest duży, ale oceniam go jako najcichszy w kurorcie. Położony jest na łagodnym wzniesieniu, około 5-10 minut spacerem od plaży, ale nie stanowiło to problemu nawet dla naszego 5-letniego syna. Ściany w pokoju nie były najgrubsze, ale nikt nie hałasował w nocy. W sypialni jest wykładzina, wystarczająco dużo szaf na ubrania, łóżka z twardymi materacami, całkiem wygodne. Jedyne, co było nietypowe dla mnie, to spanie tylko pod prześcieradłem, bez klasycznej kołdry. Rozwiązaliśmy to jednak, śpiąc z wyłączoną klimatyzacją i otwartymi drzwiami na balkon. Temperatura w nocy wynosiła około 18°C i nie było komarów, więc nie stanowiło to problemu. Łazienka z wanną była wolna od pleśni, wszystko było sprzątane codziennie, łącznie z czystymi ręcznikami (być może zbyt często). Był telewizor z lokalnymi i niemieckimi kanałami. Ogólnie byliśmy zadowoleni z poziomu. Na korytarzach tu i ówdzie leżą martwe owady, ale nie przywiązujemy do tego wagi.
UsługiW okolicy znajduje się wiele basenów o różnej głębokości wody, aquapark dla dzieci i dorosłych. Jest też sauna, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów, skutery wodne na plaży, programy animacyjne itp. Nie korzystamy z tych usług, ale ci, którzy chcą, znajdą coś dla siebie. Bez problemu można było się porozumieć z recepcjonistkami i sprzątaczkami, wystarczyło porozumiewać się po czesku i angielsku :) Myślę, że wszyscy w ośrodku byli zajęci, kelnerki w restauracjach zbierały naczynia, ktoś gdzieś coś sprzątał, uzupełniał, ogrodnicy o to dbali – wszędzie było mnóstwo zieleni i kwiatów. Wydawało się, że wszyscy wiedzieli, co robić. Toalety są wszędzie, nawet na plaży.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Andrea A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Ogólne wrażenie z wakacji nie jest najlepsze, nie wróciłbym tutaj.
Ogólne wrażenie z wakacji nie jest najlepsze, nie wróciłbym tutaj.
Plaże są przestronne, a morze czyste.
WyżywienieJedzenie przez 8 dni było takie samo, wybór był dość duży, ale nadal żałuję. Mięso z kurczaka było często niedogotowane.
ZakwaterowanieHotel jest stary, zasługuje na remont, na szlaku była pleśń.
UsługiUsługi hotelowe są praktycznie niedostępne, pokoje są sprzątane w ogóle, ogranicza się to do wymiany ręczników i opróżniania koszy na śmieci, nic więcej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...