Marie Formánková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobre.
Dobre.
W hotelu serwowane są tylko śniadania. Wiedzieliśmy o tym, ale nie spodziewaliśmy się, że będziemy musieli czekać w kolejce, aż zwolni się stolik.
ZakwaterowaniePokój wydawał się na mnie ciasny, był bardzo mały (około 3 na 2,30). Ale z drugiej strony - rzadko zdarza się, że masz deskę sedesową dwa kroki od łóżka.
UsługiDobre, personel miły, również sprzątanie pokoju dobre.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

