Marcela Havlíčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel nie znajduje się w rejonie nadmorskim - nie oceniono.
WyżywienieŚniadanie - bardzo bogaty wybór w formie bufetu szwedzkiego. Soki, herbata, kawa, gorąca czekolada, kilka rodzajów pieczywa, owoce, sery i mięso. Każdy znajdzie coś dla siebie.
ZakwaterowaniePokój był odpowiednio wyposażony zgodnie z liczbą gwiazdek (4). Klimatyzacja, telewizor, mini lodówka. Jedynym minusem było łóżko - do dwóch osób dość wąskie, miękki materac - dość niewygodny. Łazienka z WC doskonale czysta - zadowolenie.
UsługiMiła recepcja, łatwa komunikacja. Połączenie internetowe - parter Wifi (bezpłatne, tylko trzeba poprosić o hasło na recepcji), centralny komputer (parter przy recepcji) - za opłatą. W pokojach przy biurku kabel - również za opłatą.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)







