Petr H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z Euroweekendu w Brukseli jest pozytywne, jedynym nieprzyjemnym zaskoczeniem było to, że w drodze powrotnej chcieli dopłatę za bagaż.
Ogólne wrażenie z Euroweekendu w Brukseli jest pozytywne, jedynym nieprzyjemnym zaskoczeniem było to, że w drodze powrotnej chcieli dopłatę za bagaż.
Śniadanie w hotelu spełniło oczekiwania. W Brukseli tradycyjnie doskonałe gofry i czekolada.
ZakwaterowaniePrzyjemny hotel w centrum, około 10 minut od dworca kolejowego. Pokój mały, ale standardowo wyposażony.
UsługiHotel bardzo dogodnie położony w centrum, wszystko jest stąd łatwo dostępne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)
