Kateřina P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Wszystko było świetne.
Wszystko było świetne.
Zjedliśmy tylko śniadanie, co było świetne. Świeża żywność i duży wybór.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było 1*, czysto, miła obsługa.
UsługiŚwietne zakwaterowanie, tylko jeden błąd, zasłona, która ma oddzielać łóżka od toalety, zacięła się.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)


