Lenka Rašková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bez zarzutu....w centrum, wszędzie blisko, hotel przyjemny, personel również
Bez zarzutu....w centrum, wszędzie blisko, hotel przyjemny, personel również
mieliśmy tylko śniadanie, ale muszę pochwalić
Zakwaterowaniewygodne i przytulne
Usługiodbiór jest dobry, personel również, tylko bar w recepcji był trochę słaby, ale prawdopodobnie był to weekend. . . .
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)




