Lucie Soukupová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji jest nie do pobicia przez długi czas. Podziękowania dla biura podróży Invia !!
Ogólne wrażenie z wakacji jest nie do pobicia przez długi czas. Podziękowania dla biura podróży Invia !!
Zamówiliśmy śniadania, które odbywały się w formie „stołów bufetowych”. Każdego dnia witał nas z uśmiechem kelner, który opiekował się nami podczas śniadania (przynosił kawę, herbatę, chciał wiedzieć, czy mamy wszystko i czy jesteśmy zadowoleni).
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało opisowi w ofercie, dlatego wybraliśmy ten hotel. Apartament dwupoziomowy z tarasem i kuchnią przerósł nasze oczekiwania. Cichy pokój, mili sąsiedzi (o których nie wiedzieliśmy dzięki ciszy :-)).
UsługiNie korzystaliśmy z usług hotelowych, byliśmy jeszcze "w terenie".
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







