Igls: hotele z opiniami, znaleziono 2 hotele

Sortuj według

Bon Alpina Austria, Tyrol, Igls

Ocena 4,7 / 5
Bon Alpina opinie

Fantastyczny (oceniony przez 17 osób)

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,7 / 5

jakość tras zjazdowych 4,6 / 5

Położenie tylko 5 min. pieszo od wyciągu Bliskość bogatego apre-ski w Insbrucku Przystanek skibusa bezpośrednio przy obiekcie Strefa wellness o powierzchni ok. 600 m²

Asia

Ocena 5,0 / 5
Dobra lokalizacja, przystanek autobusowy pod hotelem, kilka kilometrów od autostrady. Jedzenie bardzo smaczne. Fajna strefa spa, do wyboru są 3 różne sauny. Zarówno tam jak i na basenie bardzo czysto. Obsługa niezwykle sympatyczna. Hotel godny polecenia.
Całkowita ocena

Dobra lokalizacja, przystanek autobusowy pod hotelem, kilka kilometrów od autostrady. Jedzenie bardzo smaczne. Fajna strefa spa, do wyboru są 3 różne sauny. Zarówno tam jak i na basenie bardzo czysto.

Obsługa niezwykle sympatyczna. Hotel godny polecenia.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Tomek

Ocena 4,8 / 5
Niezwykle zadbany, kameralny i nowoczesny hotel, położony nieopodal wyciągów, co pozwala na piesze dostanie się na alpejskie stoki. Pokoje są ładnie urządzone i przestronne, da się odczuć, że niedawno były remontowane. Strefa wellness pozwala na pełen relaks i regenerację po intensywnej jeździe na nartach. Zaledwie kilka minut jazdy dzieli hotel od centrum Insbrucka a po drodze do miasta mijamy sł
Całkowita ocena

Niezwykle zadbany, kameralny i nowoczesny hotel, położony nieopodal wyciągów, co pozwala na piesze dostanie się na alpejskie stoki. Pokoje są ładnie urządzone i przestronne, da się odczuć, że niedawno były remontowane. Strefa wellness pozwala na pełen relaks i regenerację po intensywnej jeździe na nartach. Zaledwie kilka minut jazdy dzieli hotel od centrum Insbrucka a po drodze do miasta mijamy słynną ze styczniowych turniejów skocznię narciarską, którą poza zawodami można zwiedzać.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Okolica 5,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu

Sporthotel Igls Austria, Tyrol, Igls

Ocena 4,8 / 5
Sporthotel Igls opinie

Fantastyczny (oceniony przez 1 osobę)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Eva S. Lipiec 2020

Ocena 4,8 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu