Bogusława K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje bardzo udane.Okolica prześliczna.Oferta turystyczna w okolicy przebogata.Brak kolejek do wyciągów.Parkingi bezpłatne.Karta regionalna bezpłatna do zniżek na wiele atrakcji(wyciągi,zamki,restauracje).
Wakacje bardzo udane.Okolica prześliczna.Oferta turystyczna w okolicy przebogata.Brak kolejek do wyciągów.Parkingi bezpłatne.Karta regionalna bezpłatna do zniżek na wiele atrakcji(wyciągi,zamki,restauracje).
Na pobliskich jeziorach można je znaleźć.
WyżywienieTego nie da się przejeść.Nawet menu drukowano nam po polsku.Kuchnia niewiele odbiegająca od polskiej.Smacznie,czysto i sprawnie podana.Obsługa chciałaby nieba przychylić.
ZakwaterowaniePokój czysty,sprzątany codziennie,nowocześnie urządzony,z cudownym widokiem z tarasu na trzytysięczniki.
UsługiNa wysokim poziomie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)


