Hubertus Ocena: 4/5 Austria, Salzburg, Neukirchen am Großvenediger
Michaela Černá
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
od 1 716 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Michaela Černá
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
od 1 716 zł za os.
Erika Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Hotel jest bardzo ładnie wyposażony i oferuje wysokiej jakości usługi. Jest doskonale położony, a w okolicy można uprawiać wiele pieszych i rowerowych wycieczek. Kuchnia jest wyśmienita, przyrządzana z lokalnych składników. Osoby, które nie chcą jeść w restauracji, mogą skorzystać z w pełni wyposażonej kuchni w apartamencie oraz sklepu w Bili, oddalonej o 300 metrów, skąd można łatwo dojść pieszo.
Hotel jest bardzo ładnie wyposażony i oferuje wysokiej jakości usługi. Jest doskonale położony, a w okolicy można uprawiać wiele pieszych i rowerowych wycieczek. Kuchnia jest wyśmienita, przyrządzana z lokalnych składników. Osoby, które nie chcą jeść w restauracji, mogą skorzystać z w pełni wyposażonej kuchni w apartamencie oraz sklepu w Bili, oddalonej o 300 metrów, skąd można łatwo dojść pieszo.
Lenka V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Nowoczesny hotel o doskonałej lokalizacji, gustownie urządzony, przestronny pokój z niezbędnym wyposażeniem. Wybierając ten hotel warto zwrócić szczególną uwagę na rodzaj pokoju. Parkowanie nie stanowi problemu, podobnie jak przechowywanie przywiezionego sprzętu sportowego.
Nowoczesny hotel o doskonałej lokalizacji, gustownie urządzony, przestronny pokój z niezbędnym wyposażeniem. Wybierając ten hotel warto zwrócić szczególną uwagę na rodzaj pokoju. Parkowanie nie stanowi problemu, podobnie jak przechowywanie przywiezionego sprzętu sportowego.
Śniadania dość ubogie, ograniczony wybór i zawsze takie same. Ciasta nie zawsze były świeże, a uzupełnianie trwało długo, a czasem tylko na życzenie. Pozostałe posiłki płatne do wyboru z menu już na dobrym poziomie. Bardzo negatywne wrażenie po napojach doliczane do rachunku.
ZakwaterowanieNegatywne wrażenie z naszego noclegu spowodowane jest lokalizacją pokoju 108. Pokój znajduje się na poziomie parkingu, przybycia zaopatrzenia i punktu zbiórki odpadów komunalnych. Zatem widok tylko tych miejsc może zatruć pobyt.
UsługiGodziny otwarcia centrum odnowy biologicznej do godziny 20:00 są krótkie. Na cały tydzień pobytu zapewniany jest tylko jeden ręcznik i szlafrok do strefy wellness. Usługi hotelowe obejmują 2 tabletki do zmywarki, 6 kapsułek do ekspresu do kawy, 2 torby na śmieci i niewymienne ręczniki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 474 zł za os.
Přemysl Patzelt
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jedzenie było doskonałe, ale to, co mógłbym zarzucić biuru podróży, to opis wyżywienia jako ALL Inclusive - light, lepiej oddałoby to pełne wyżywienie, gdzie zamiast obiadu podawana była zupa, a do kolacji jeden napój w cenie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było na wysokim poziomie, codzienne sprzątanie. Pokoje były przestronne z balkonem. Byłem bardzo zadowolony również z wyposażenia pokoju.
UsługiBiuro podróży reklamowało wieczór tematyczny, którego nie zauważyliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 943 zł za os.
Jiří B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy z wakacji zadowoleni.
Byliśmy z wakacji zadowoleni.
-
WyżywienieJedzenie było smaczne, wybór przeciętny.
ZakwaterowaniePoza głównym budynkiem hotelu w depandansie - przestronny pokój z odpowiednim wyposażeniem.
UsługiPersonel bardzo uprzejmy i pomocny. Wielkim plusem hotelu jest karta Wildkogel card, która oferuje wiele korzyści w całej dolinie od Zell am See aż po Krimml.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
roman F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
świetna lokalizacja, słabe wyżywienie i obsługa, która preferuje turystów z Austrii i Niemiec
świetna lokalizacja, słabe wyżywienie i obsługa, która preferuje turystów z Austrii i Niemiec
bardzo słaba w porównaniu z hotelami, które odwiedziliśmy w przeszłości
Zakwaterowaniezakwaterowanie odpowiada 4*
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 087 zł za os.
Jaroslav Žídek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkiem przyjemne wakacje. Niestety zakwaterowanie jest przy głównej drodze. Obsługa bardzo miła. Mieliśmy ze sobą rowery. Chciałbym powiedzieć, że pobyt dla rowerzystów jest tutaj bardzo przyjemny. Ścieżki rowerowe znajdują się w dolinie o długości 67 km i 90% trasy jest płaskie lub lekko pod górę. Miłe jest również to, że otrzymaliśmy kartę, która uprawniała nas do bezpłatnego korzystania z autobusów, pociągu (wąskotorowa linia), kolejek linowych. Mogliśmy odwiedzić lokalne muzea, baseny i wiele innych atrakcji. Ale przede wszystkim chciałbym podkreślić turystykę rowerową. Odpowiednie również dla rodzin z dziećmi. Kiedy nie chcieliśmy już jeździć na rowerach, wsiedliśmy do pociągu i dojechaliśmy do miejsca zakwaterowania. Świetneeeeee.
Całkiem przyjemne wakacje. Niestety zakwaterowanie jest przy głównej drodze. Obsługa bardzo miła. Mieliśmy ze sobą rowery. Chciałbym powiedzieć, że pobyt dla rowerzystów jest tutaj bardzo przyjemny. Ścieżki rowerowe znajdują się w dolinie o długości 67 km i 90% trasy jest płaskie lub lekko pod górę. Miłe jest również to, że otrzymaliśmy kartę, która uprawniała nas do bezpłatnego korzystania z autobusów, pociągu (wąskotorowa linia), kolejek linowych. Mogliśmy odwiedzić lokalne muzea, baseny i wiele innych atrakcji. Ale przede wszystkim chciałbym podkreślić turystykę rowerową. Odpowiednie również dla rodzin z dziećmi. Kiedy nie chcieliśmy już jeździć na rowerach, wsiedliśmy do pociągu i dojechaliśmy do miejsca zakwaterowania. Świetneeeeee.
--
WyżywienieŚniadanie monotonne, kolacja przeciętna. Widać, że właściciel oszczędza.
ZakwaterowanieŚrednie - klasyczne - czyste.
UsługiW porządku. Miła obsługa w stołówce. Bez zastrzeżeń.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Šárka C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było ładne, czyste, właściciele hotelu bardzo mili i pomocni, personel ogólnie bardzo uprzejmy, świetne było także to, że ze stoku można dojechać bezpośrednio do hotelu, dodatkowo skibus zatrzymuje się przed hotelem, po prostu zadowolenie.
Zakwaterowanie było ładne, czyste, właściciele hotelu bardzo mili i pomocni, personel ogólnie bardzo uprzejmy, świetne było także to, że ze stoku można dojechać bezpośrednio do hotelu, dodatkowo skibus zatrzymuje się przed hotelem, po prostu zadowolenie.
od 1 091 zł za os.
Milan Slavík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Porównanie w stosunku „cena/wydajność” w pełni spełniło nasze oczekiwania.
Porównanie w stosunku „cena/wydajność” w pełni spełniło nasze oczekiwania.
Śniadanie standardowe, przyzwoite. Na jajka na twardo trzeba poprosić kelnerów. Kolacja dla panów również smaczna, wybór spośród dwóch menu, tylko dodatki jak dla dzieci w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Dzieci i panie prawdopodobnie wolałyby mniej soli i przypraw.
ZakwaterowanieTrochę przestarzałe, zwłaszcza łazienka, ale stylowe i przede wszystkim utrzymane w czystości - codzienne sprzątanie. Dodatkowo nietypowe, jedyne wejście przez przechowalnię nart w piwnicy (zakładam, że jest to tylko zimą).
UsługiDość mało miejsc parkingowych bezpośrednio przy hotelu, ale w pobliżu są inne możliwości.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemny pensjonat w malowniczym miasteczku, tuż przy wyciągu i stoku narciarskim - doskonały dla rodzin z dziećmi.
Przyjemny pensjonat w malowniczym miasteczku, tuż przy wyciągu i stoku narciarskim - doskonały dla rodzin z dziećmi.
Piękne miejsce na spokojne rodzinne wakacje - chętnie tu wrócimy.
WyżywieniePółwyżywienie, jedzenie nie jest złe - zupa + wybór spośród 2 dań: ryba, kotlet, kaczka z kapustą itp. + deser. Czasami dość słone potrawy.
ZakwaterowanieTypowy górski pensjonat, wieloletnie meble z litego drewna w dobrym stanie, balkon, doskonała czystość.
UsługiSkiarnia, suszarnia, sala gier z stołem do ping-ponga, luksusowa bliskość stoku narciarskiego i wyciągu,
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiří B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje w przepięknym otoczeniu Parku Narodowego Wysokie Taury. Mogę tylko polecić, a jeśli okoliczności pozwolą, chętnie powtórzę wakacje w wymienionym hotelu.
Wspaniałe wakacje w przepięknym otoczeniu Parku Narodowego Wysokie Taury. Mogę tylko polecić, a jeśli okoliczności pozwolą, chętnie powtórzę wakacje w wymienionym hotelu.
Śniadanie w formie bufetu. Doskonała kawa, herbata, mleko, kilka rodzajów serów, salami, szynka, jajecznica, jajka na twardo, miód, dżemy, świeże pieczywo słone i słodkie. Na smaku podawanych potraw naprawdę można zauważyć podwójną jakość w krajach UE, w tym przypadku oczywiście na korzyść Austrii.
Do kolacji podawana jest zupa, przystawka, danie główne do wyboru spośród 3, deser. Wszystko smaczne z doskonałą obsługą. Kucharz ma wyobraźnię. Napoje płatne: piwo 4,5 euro, 2 dc wina 2,6 euro, 0,7 l wina 24-30 euro.
Wszystko odpowiadało opisowi zakwaterowania od organizującego biura podróży. W pokojach i w całym hotelu przytulnie i czysto. Codzienne sprzątanie w pokojach.
UsługiWłaściciele hotelu - małżeństwo, bardzo sympatyczni i uważni. Nie pojawił się żaden problem, który musielibyśmy rozwiązywać. Największą zaletą jest bezpłatne udostępnienie Summer Card. Jej posiadacze mają bezpłatny dostęp do regionalnych pociągów i autobusów, 6 kolejek linowych, wstęp do muzeów, kąpielisk, 2 wysokogórskich, inaczej płatnych dróg, wstęp do wodospadów Krimml i wiele więcej. Wszystko jest opisane w broszurze, którą otrzymacie razem z kartą zaraz po przyjeździe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemny rodzinny hotel, w którym widać, jak należy właściwie dbać o klientów. Z uśmiechem i zawsze wszystko załatwić tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Do tego wspaniała kuchnia, którą warto spróbować.
Przyjemny rodzinny hotel, w którym widać, jak należy właściwie dbać o klientów. Z uśmiechem i zawsze wszystko załatwić tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Do tego wspaniała kuchnia, którą warto spróbować.
Świetny kucharz i wyśmienite potrawy
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 049 zł za os.