To były chyba nasze najpiękniejsze wakacje - przepiękne okolice, mnóstwo możliwości na wycieczki. Trochę droższe, ale biorąc pod uwagę, że to Austria, spodziewaliśmy się tego.
PlażaPiękne okolice - polecamy wycieczkę kolejką linową na Stubner Kogel, spacery w Sportgastein. Odwiedziliśmy także Salzburg i warto zobaczyć mniejsze miasteczka w tej okolicy (Zell am See, Hallstatt...). Niedaleko hotelu znajduje się piękny park z oczkiem wodnym, gdzie można odpocząć, raz w tygodniu odbywa się koncert, ładne są spacery po promenadzie. Alpentherme ze względu na wysokie ceny nie odwiedziliśmy. Ale ponieważ jako rodzina nie jesteśmy zbyt wodni, wystarczył nam hotelowy basen.
WyżywienieByli jsme maximálně spokojeni s jídlem. Výborné snídaně - v bufetu jsme našli snad vše, na co jsme si mohli vzpomenout. Pětichodová večeře - u hlavního jídla výběr ze 3 možností. Jedno jídlo bylo vždy wegetariańskie, drugie zazwyczaj ryba, a trzecie inny rodzaj mięsa. Wyśmienite kremowe zupy, sałatki. Jedzenie było nie tylko smaczne, ale także pięknie podane. Po południu była możliwość pójścia na kawę i deser.
ZakwaterowanieWyposażenie pokoju może trochę starsze, ale bardzo ładne, czyste. Byliśmy zadowoleni, że mieliśmy dwa pokoje - dla małżeństwa z 13-letnim dzieckiem całkowicie wystarczające. Bardzo ładny hotelowy basen, jacuzzi, sauna, sauna na podczerwień...
UsługiNa recepcji chętnie doradzono nam, dokąd się udać, obsługa restauracji była bardzo miła, sprzątanie pokoi bez problemów. Znamy niemiecki i angielski, więc nie mieliśmy żadnych problemów z komunikacją. Nie korzystaliśmy z innych usług, ponieważ ich nie potrzebowaliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate