Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Gasthof Hamberg (Hart im Zillertal)

Austria, Hochzillertal / Hochfügen, Hart im Zillertal

Więcej o hotelu

od 556 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 225 632

Kraj

AUSTRIA

Położenie

 odległość do centrum miejscowości ok. 2 km, przystanek skibusa przed obiektem, szkółka narciarska ok. 3 km, do wyciągu narciarskiego ok. 3 km.

Wyposażenie

 pomieszczenie ogólnodostępne, WiFi (w cenie na parterze), bar, winda, restauracja.

Zakwaterowanie

 pokoje dwuosobowe (ok. 21 m2): wanna lub prysznic, WC, TV, balkon. Pokojeczteroosobowe (ok. 22 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, łóżko piętrowe dla 3 i 4 osoby.

Wyżywienie

 z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu, kolacja wybór z 3 dań. W cenie menu świąteczne i sylwestrowe

Wellness

 sauna

Parkowanie

 parking w cenie

Zwierzęta domowe

 obiekt nie akceptuje zwierząt

Opłata klimatyczna

 wliczona w cenę
Przyjazd od 14:00, wyjazd do 10:00

Kategoria Nekera

 3 gwiazki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Mocne strony

- ski bus przed obiektem
- szkółka narciarska ok. 3 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Plac zabaw tak
  • Fitness tak
  • Bar tak
  • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...