Hotel Cooee Alpin Bad Kleinkirchheim

Austria, Bad Kleinkirchheim

Więcej o hotelu

od 1 123 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 390 823

Kategoria

****

Miasto

Bad Kleinkirchheim

Kraj

Austria

Położenie

Nowo otwarty obiekt COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim znajduje się w samym sercu Bad Kleinkirchheim, bezpośrednio przy terenie narciarskim "Bad Kleinkirchheim - St. Oswald". Przy dobrych warunkach narciarskich istnieje możliwość zjazdu na nartach aż pod hotel. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się również trasa narciarstwa biegowego. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości ok. 100 m.

Wyposażenie

Do wyposażenia tego nowoczesnego hotelu należy recepcja, Wi-Fi, winda, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, restauracja, bar i ogrzewana piwnica na sprzęt narciarski. W zależności od dostępności do dyspozycji gości jest bezpłatny parking oraz stacja do ładowania samochodów elektrycznych.
Hotelowa strefa relaksu zaprasza do wypoczynku i odprężenia z biosauną, sauną fińską i pokojem relaksacyjnym. Goście mogą również bezpłatnie korzystać z sali fitness.
Karnet narciarski Bad Kleinkirchheim - St. Oswald jest ważny codziennie i uprawnia do korzystania z wyciągów narciarskich albo do wstępu do term Römerbad.

Wyżywienie

Zawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje obfity bufet śniadaniowy z regionalnymi produktami, m. in. potrawami z jajek, różnymi rodzajami wędlin i serów, owsianką, rozmaitym pieczywem, smoothies itp. oraz 3-daniowy bufet (dostępne są również dania wegetariańskie) z barem sałatkowym wieczorem. Przy zameldowaniu otrzymają Państwo również bon na napoje. W niektóre święta podawane są tradycyjne potrawy regionalne. Na zapytanie dostępne są dania wegańskie, bezglutenowe, bez laktozy oraz dietetyczne. W cenę wliczone jest również menu świąteczne w dniach 24.12. i 25.12. oraz menu sylwestrowe.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunyKorzystanie z sali fitnessMenu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Bon na napoje (w recepcji)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej (jedynie na kursy dla dzieci (4-6 dni); przy płatności gotówką)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie): 5,- € /noc

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,30 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (10,- € /noc, bez karmy, maks. 2 zwierzęta)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Karnet narciarski Bad Kleinkirchheim - St. Oswald jest ważny codziennie i uprawnia do korzystania z wyciągów narciarskich albo do wstępu do term Römerbad.Dla dzieci do 3. roku życia włącznie nie wydaje się vouchera na karnet narciarski: dla dzieci do 3. roku życia włącznie korzystanie z wyciągów pod opieką osoby dorosłej jest bezpłatne, pod warunkiem, że dziecko nie zajmuje osobnego miejsca. Więcej informacji można uzyskać w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

pokój z łóżkiem podwójnym, TV i radiem
łazienka z prysznicem z deszczownicą, suszarką do włosów i WC (częściowo oddzielnie)
balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB

pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV i radiem
łazienka z prysznicem z deszczownicą, suszarką do włosów i WC (częściowo oddzielnie)
balkon
Wi-Fi

Pokój rodzinny prysznic/WC (maks. 3 dorosłych + 1 dziecko), HB

2 pokoje 2-osob. połączone drzwiami (1 miejsce do spania tylko dla dzieci do 17. roku życia włącznie) z TV i radiem
łazienka z prysznicem z deszczownicą, suszarką do włosów i WC (częściowo oddzielnie)
balkon
Wi-Fi

Singiel z 2. dzieci prysznic/WC, HB

pokój z łóżkiem podwójnym i dostawką (2 miejsca do spania tylko dla dzieci do 17. roku życia włącznie), TV i radiem
łazienka z prysznicem z deszczownicą, suszarką do włosów i WC (częściowo oddzielnie)
balkon
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Spittal/Millstätter See (ok. 30 km)Przelot: Klagenfurt (ok. 55 km), Lublana (ok. 110 km), Salzburg (ok. 175 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Bad Kleinkirchheim - St. Oswald

Maks. wysokość: 2055 mMin. wysokość: 1100 mWys. miejscowość: 1087 mWyciągi łącznie: 24Orczyki: 13Krzesełka: 7Gondole: 4Trasy łącznie: 103 kmTrasy zielone/niebieskie: 18 kmTrasy czerwone: 77 kmTrasy czarne: 8 km

Region narciarski TopSkiPass Kärnten & Osttirol

Maks. wysokość: 3122 mMin. wysokość: 600 mWyciągi łącznie: 297Orczyki: 198Krzesełka: 67Gondole: 32Trasy łącznie: 830 kmTrasy zielone/niebieskie: 238 kmTrasy czerwone: 498 kmTrasy czarne: 94 kmTrasy do skialpinizmu: 87 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień