• Wjazd do Albanii na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.
 • Poleca się mieć ze sobą paszport, gdyż jego brak może powodować trudności w realizacji ubezpieczenia medycznego.
 • Brak wymogu wizowego dla pobytów do 90 dni​​.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 20.03.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/albania/informacje-dla-podrozujacych

Hotel Onufri

Ocena: 4/5

Albania, Riwiera Albańska, Golem

od 2 055 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 102 918

KATEGORIA

****

REGION

Albania/Riwiera Albańska

ATUTY

pokoje z bezpłatną klimatyzacją, balkonem i lodówką

program All Inclusive

przyjemna atmosfera w hotelu

spokojna okolica

UWAGA! Hotel Onufri od sezonu 2020 jest 4*.

NASZYM ZDANIEM

Albania wakacje 2023 to idealna propozycja na spokojny wypoczynek, dzięki komfortowym pokojom, basenowi w hotelu oraz pięknej i spokojnej okolicy. Obiekt ten polecany jest zwłaszcza na rodzinne wakacje.

POŁOŻENIE

- ok. 350 m do sklepu 
- ok. 450 m do plaży 
- ok. 500 m do restauracji, sklepików, wypożyczalni skuterów oraz samochodów
- ok. 2 km do najbliższego przystanku autobusowego
- ok. 12 km do centrum miasta Durres 
- ok. 41 km od lotniska w Tiranie
- ok. 45 km od stolicy Albanii Tirany

PLAŻA

Piaszczysta plaża, oddalona o około 500 m od obiektu. Szeroka na 50 m, z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy dodatkowo płatny ok.5-6 EUR - 2 leżaki i parasol.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Bezpłatnie - recepcja z lobby 24 h, lobby, restauracja, bar hotelowy, bar przy basenie, wi-fi, winda, basen zewnętrzny z wydzielona częścią dla dzieci, hotel akceptuje karty płatnicze.

POKOJE

Zakwaterowanie 14:00
Wykwaterowanie 9:00 
Hotel Onufri posiada pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki (możliwość zakwaterowania 2+2 łóżko piętrowe) oraz pokoje FAM - Rodzinne 4 osobowe (część pokoi składa się z: pokoju dziennego + pokój na antresoli). Pokoje wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, TV SAT, klimatyzację centralnie sterowaną, lodówkę, balkon. Dostępne łóżeczka dla dzieci. Ręczniki i pościel wymieniane co dwa dni.

WYŻYWIENIE

All Inclusive w formie bufetu - śniadania 7.00-9.00, lunch 12.00-14.00, kolacja 18.00-20.00. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe w godzinach 10.00-22.00 w ramach opcji All Inclusive serwowane w barze przy basenie. 

Dieta dla alergików, bezglutenowa, wegetariańska po uzgodnieniu.

DLA DZIECI

Basen z wydzieloną strefą brodzikową, krzesełka dla dzieci, Klub RegoMeli

POLSKIE ANIMACJE

Zajęcia animacyjne przy basenie i na plaży przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wśród zajęć animacyjnych znajdują się np. aerobik w wodzie, rozciąganie, lekcje tańca, siatkówka wodna, waterpolo i wiele innych ciekawych aktywności. RegoMeli - klub animacyjny dla dzieci, czyli malowanki, gry i zabawy, konkurencje sportowe. Termin animacji dla dzieci i dorosłych 01.07.2022-31.08.2022.

UDOGODNIENIA

* Suszarka 
* Klimatyzacja centralna 
* Lodówka 
* Balkon 
* Tv 
* Łóżeczko dla dziecka 
* Wi-fi
* Wymienianie ręczników i pościeli do 2 dni 
* Miejsca wspólne - restauracja, bar, ogród 
* Basen z brodzikiem 
* Serwis plażowy ok.5-6 EUR 2 leżaki i parasol

DODATKOWE INFORMACJE

O wypożyczeniu samochodów można zaczerpnąć informacji w hotelu, w okolicy wypożyczalnia rowerów. 
Hotel nie posiada udogodnień dla niepełnosprawnych. 
Najbliższy bankomat 1,5 km, wypłata pieniędzy lek albański.
Hotel akceptuje karty płatnicze. 

CENA ZAWIERA:

- Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair lub Wizzair) - w podstawowej taryfie - z wybranego lotniska w Polsce do Albanii
- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą
- Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych
- Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- Podatek Vat marża
- Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)
- Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Wizzair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

CENA NIE ZAWIERA:

-Podatku lokalnego

- Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko

- Opieki polskiego rezydenta

- Wycieczek fakultatywnych

- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (10kg) - 300 ZŁ

BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (20KG) - 450 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 450 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 650 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 700 ZŁ

Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR i RYANAIR - 180 ZŁ

OBOWIĄZKOWE DOPŁATY:

Taksa klimatyczna + opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt.

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

Oferty wakacji w Albanii podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPISÓW WJAZDOWYCH

Podróż do Albanii, która nie jest krajem członkowskim Unii Europejskiej wymaga od podróżnych z Polski jednego z poniższych dokumentów:
- dowód osobisty
- paszport lub paszport tymczasowy
Wymagana ważność w dniu powrotu z Albanii.
Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

DOKUMENTY DO REZERWACJI

Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży: 

- wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

- vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej),

- numeru polisy dosyłanej w mailu.

Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

GODZINY PRZELOTÓW

Dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 48h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym
W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

- składka TFP  jest obowiązkowa

- składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

- składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda notarialna na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce.

W przypadku transferu do niektórych hoteli, ze względu na brak możliwości podjechania autokaru pod wejście, wysadzenie i odbiór klientów może mieć miejsce w pewnej odległości od obiektu.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 350 m
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Dobry (Na podstawie 52 opinii)

Ocena 3,8 / 5

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 2,9 / 5

Cena 3,8 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

53. najwyższa ocena z 567 hoteli w Albania

Brygida R.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 7.10. - 14.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Onufri Ocena: 4/5 Albania, Riwiera Albańska

Zwycięzca Konkursu Opinii

Czysty i zadbany hotel.

Czysty i zadbany hotel.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Wszystko ok

Wyżywienie
Pyszne jedzenie.

Obsługa w hotelu
Pomocna i miła obsługa.

Plaża
Piaszczysta i piękna miejscami zaśmiecona.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Brygida R.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 7.10. - 14.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Onufri Ocena: 4/5 Albania, Riwiera Albańska

Hotel czysty, zadbany, bardzo miła obsługa.

Hotel czysty, zadbany, bardzo miła obsługa.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Wszystko ok.

Wyżywienie
Jedzenie pyszne.

Obsługa w hotelu
Bardzo pomocna i miła obsługa.

Plaża
Plaża piaszczysta, w niektórych miejsca śmieci.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Filtruj opinie

Brygida R.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 7.10. - 14.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Onufri Ocena: 4/5 Albania, Riwiera Albańska

Zwycięzca Konkursu Opinii

Czysty i zadbany hotel.

Czysty i zadbany hotel.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Wszystko ok

Wyżywienie
Pyszne jedzenie.

Obsługa w hotelu
Pomocna i miła obsługa.

Plaża
Piaszczysta i piękna miejscami zaśmiecona.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Brygida R.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 7.10. - 14.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Onufri Ocena: 4/5 Albania, Riwiera Albańska

Hotel czysty, zadbany, bardzo miła obsługa.

Hotel czysty, zadbany, bardzo miła obsługa.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Wszystko ok.

Wyżywienie
Jedzenie pyszne.

Obsługa w hotelu
Bardzo pomocna i miła obsługa.

Plaża
Plaża piaszczysta, w niektórych miejsca śmieci.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.9. - 7.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Onufri Ocena: 4/5 Albania, Riwiera Albańska

Hotel czysty, pokoje zadbane, dość miła obsługa.

Hotel czysty, pokoje zadbane, dość miła obsługa.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje czysty dobrze wyposażone.

Wyżywienie
Jedzenie monotonne, praktycznie codziennie to samo...

Obsługa w hotelu
Poza jedzeniem reszta usług oferowanych przez hotel spełniła nasze oczekiwania.

Plaża
Plaża piaszczysta, trochę daleko z hotelu. Duży minususem jest że hotel nie posiada wlasnej wyznaczonej.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.9. - 7.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Onufri Ocena: 4/5 Albania, Riwiera Albańska

Obsługa b.miła, hotel prowadzony bezpośrednio przez właścicieli, z którymi wszystko można było załatwić na miejscu,

Właścicielka w recepcji pojawia się tak koło 10, ale można poprosić panie sprzątające, żeby ją zawołały,

Hotel zdecydowanie nastawiony na Polaków, do 23.00 discopolo w barze

Obsługa b.miła, hotel prowadzony bezpośrednio przez właścicieli, z którymi wszystko można było załatwić na miejscu,

Właścicielka w recepcji pojawia się tak koło 10, ale można poprosić panie sprzątające, żeby ją zawołały,

Hotel zdecydowanie nastawiony na Polaków, do 23.00 discopolo w barze

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój przestronny, telewizor, klimatyzacja, jedyne zastrzeżenie co do materacy, zdecydowanie za miękkie

Wyżywienie
3 posiłki dziennie, szwedzki bufet, wszystko smaczne, uzupełniane na bieżąco

Obsługa w hotelu
Pokój sprzątany codziennie, ręczniki również codziennie wymieniane,

Plaża
Hotel nie ma swojej plaży, trzeba korzystać z leżaków innych hoteli, cena 500 leków na dzień, prysznice dostępne,

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Maria K.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 29.9. - 7.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Onufri Ocena: 4/5 Albania, Riwiera Albańska

Napewno tam wrócimy!

Napewno tam wrócimy!

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel bardzo ładny,czysty,zadbany,duże pokoje,ładne nowoczesne łazienki,a w niejednym hotelu na świecie bywaliśmy.

Wyżywienie
Jeżeli chodzi o posiłki to każdy znalazł coś dla siebie.Na śniadania były jajka pod różnymi postaciami,szynka konserwowa,ser,twaróg,dżemy,miód,mnóstwo słodkich bułeczek,croissantów z cukrem pudrem i bez do wyboru.

W ciągu 7 dni naszego pobytu były 5 razy ryby na obiady lub kolację,które bardzo lubię.Było dużo mięs do wyboru,drób był zawsze.Dużo duszonych cukini i bakłażanów,zapiekanek z warzyw. Zielona sałata,pomidory,papryka,świeże ogórki,oliwki,różne sosy majonezowe były zawsze.

Obsługa w hotelu
Wszystko w hotelu odpowiadało nam.Sprzątane regularne,cisza,spokój.Można było pić napoje i alkohole praktycznie cały dzień.

Plaża
Plaża na którą uczęszczaliśmy była blisko hotelu,w odległości może 600 metrów(kilka minit spacerkiem).Byliśmy po sezonie,także plaże były puste,cisza i spokój.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować