Hellas Travel

Helas TravelBiuro podróży Hellas Travel to ekspert w wyjazdach wypoczynkowych, objazdowych oraz grupowych. Naszym celem jest pokazanie prawdziwego uroku podróżowania.

Wprowadzamy na polski rynek niedostępne dotąd destynacje. Są one nienaruszone przez masową turystykę. Wyspy znajdują się na morzu egejskim i wchodzą w skład Cyklad. Oferujemy regularne wyjazdy na Paros, Milos, Naxos, Mykonos, Andros i Santorini. Każdy hotel z oferty jest osobiście sprawdzony przez Hellas Travel. Jakość i zadowolenie klienta jest naszym absolutnym priorytetem. Chcemy aby nasi turyści mogli przeżyć z nami coś czego nikt inny nie jest im w stanie zaoferować. Proponujemy prawdziwy wypoczynek w zachwycających miejscach.

W naszej ofercie znajdują się również wycieczki objazdowe oraz rejsy na pokładach luksusowych statków wycieczkowych. Ideą naszych wycieczek jest połączenie wypoczynku na kilku wyspach, pokazując tym samym prawdziwy obraz kraju w którym spędzacie Państwo swój urlop. Styl naszych wycieczek odbiega od typowych „objazdówek”. Dajemy Ci więcej swobody, tak abyś mógł dostosować program wycieczki do siebie. Plaża czy zabytki ? A może plażowanie przeplatane zwiedzaniem ? Oferujemy jedno i drugie - wybór należy do Ciebie.

Dla ułatwienia kontaktu, oraz jak najlepszego dostosowania oferty do Państwa wymagań stworzyliśmy specjalne działy:

  • wyjazdy grupowe
  • wyjazdy tematyczne
  • turystyka sportowa
  • rejsy
  • wille w Grecji i na Cyprze
  • podróże kulinarne
  • bilety lotnicze przewoźników regularnych i czarterowych

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować wszelkie wymarzone przez Państwa atrakcje.

Dokumenty biura podróży Hellas Travel

wczasy Hellas Travel 2022 i oferty Last Minute Hellas Travel

Grecja Grecja (64 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 28 °C Temperatura morza: 22 °C 1 677 zł
Turcja Turcja (18 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 31 °C Temperatura morza: 24 °C 1 823 zł