Travelplanet.pl

Madonna Di Campiglio, Włochy

150 km
Suma tras
GRU-KWI
Sezon
237-278 €
Cena karnetu
Znajdź hotel w Madonna Di Campiglio

Opis Madonna Di Campiglio

Madonna Di Campiglio – Pinzolo  jest największym terenem narciarskim w Trentino. 150 kilometrów połączonych tras narciarskich, obsługiwnych przez nowoczesną sieć wyciągów, które zabierają Ciebie z wioski na szczyty górskie, skąd podziwiać możesz masyw Brenta i lodowce Adamello – Presanella.

Dla tych, którzy wolą zabawę w międzynarodowym towarzystwie, alpejski styl i modę polecamy ‘królowę śniegu’ – Madonna di Campiglio. Ci, z kolei którzy szukają miejsca dla rodzin, wypełnionych słynną gościnnością Trentino i bliskością małych górskich wiosek, znajdą wszystko czego szukają w Pinzolo i Val Rendena – przytulnych i rodzinnych terenach.

Większość tras wokół Madonny jest średnio trudnych albo łatwych. Przed południem najlepiej jeździ się na stokach zachodnich. Każdy doświadczony narciarz powinien spróbować zjazd słynną trasą FIS 3-Tre przy zjeździe Canalone Miramonte. Na freestylowców czekają rozbudowane snowparki, w których odbywają się Mistrzostwa Świata i imprezy Pucharu Świata.

Na wszystkich aktywnych czekają zapierające dech w piersiach trasy, snowparki, narty biegowe (40 km), trasy do wędrówek na rakietach śnieżnych, psie zaprzęgi, jazda na łyżwach, paragliding.

Madonna Di Campiglio to długa tradycja turystycznej gościnności i wyrafinowana kuchnia. Miateczko tętni życiem za dnia i w nocy. Codziennym widokiem są przechadzający się goście odwiedzający miejscowe ekskluzywne butiki, a wieczorami odwiedzający najmodniejsze kluby i bary. ‘Bywasz w Madonnie, jesteś na topie’ – to hasło, które przyświeca większości turystom wypoczywającym w tym regionie.

Ośrodki narciarskie

Skiarea Campiglio Val Renden

Skiarea Campiglio Val Rendena

850-2500 m n.p.m.

Kamery na stokuCennik karnetów
trasy zjazdowe
trasy zjazdowe
150 km
stoki latwe
łatwe
27 km
stoki średnie
średnie
73 km
stoki trudne
trudne
50 km

Mapy, filmy i zdjęcia

Ceny karnetów

Planujesz wyjazd na narty do Madonna Di Campiglio?

Sprawdź najlepsze okazje!

Kamery na stoku

Madonna Di Campiglio - kamera na stoku
Madonna Di Campiglio - kamera na stoku