Atuty oferty

Opis hotelu

Opis oferty:

Mangrove by Bin Majid w Ras Al Khaimah posiada 186 pokoi i został odnowiony w 2012 roku. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Umm Al Quwain (25 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, klimatyzację, lobby, recepcję i salon. W 18-piętrowym hotelu personel mówi po arabsku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. W pobliżu hotelu znajdują się kino, supermarket i sklepy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: informacja turystyczna (5 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich, rampa/podnośnik i łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich. Hotel posiada parking dla samochodów.

Położenie:

W pobliżu centrum miasta, 10 minut jazdy z lotniska w RAK, godzina jazdy z lotniska w Dubaju. Hotelowy bus zawozi klientów bezpłatnie na plażę do hotelu Bin Majid Beach Hotel.

Hotel:

Hotel oferuje usługę budzenia, kantor, usługi prasowania, serwis pokojowy i pralnię. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, brodzik i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel posiada salę konferencyjną. Godziny pracy recepcji: 24h.

Pokoje:

Eleganckie, przestrzenne, w klasycznym stylu - łazienka z wanną, prysznicem, suszarką do włosów, TV sat, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi. Dziecko do 4 r. ż. nie otrzymuje dostawki.

W pokojach Standard i Executive nie ma możliwości wstawienia trzeciego łóżka tzw dostawki


Sport i rekreacja:

W ramach aktywności hotel oferuje sala gier. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: basen, fitness club, odnowa biologiczna, siłownia.

Dla dzieci:

Możliwość wynajęcia opiekunki.

Wyżywienie:

BB - Śniadania w formie bufetów.HB - Śniadania i kolacje w formie bufetów. All Inclusive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, popołudniowa kawa, herbata, ciasto, napoje i alkohole do godz. 23.00. Goście wypoczywający na plaży hotelu Bin Majid Beach Hotel mogą krzystać z lunchu w restauracji Al Rahala, Aqua Baru i Waves Baru w godzinach 10:00-17:00. Podczas trwania Ramadanu mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do: godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Wiza:

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na  jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Osobom niepełnoletnim powinni towarzyszyć rodzice o tym samym nazwisku. Młodej kobiecie powinien towarzyszyć mąż, brat lub ojciec noszący to samo nazwisko. W innym przypadku mogą być potrzebne dodatkowe dokumenty umożliwiające na wjazd do kraju.


Informacje dodatkowe:

W okresach świątecznych (np. 24-26.12/31.12/01.01) ceny ofert mogą być wyższe niż standardowo. Wynika to z automatycznego włączenia do pakietu uroczystej kolacji lub obiadu świątecznego. Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych obiektów uzyskają Państwo u organizatora.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Basen odkryty Blisko lotniska Sport Sporty wodne Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 911 zł/os.
Kod oferty: 12112019XHEL111863
wt. 12.11.2019
7 dni
Kraków
BB - Śniadania
Hellas Travel
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
wt. 12.11.2019 , godz. 12:05
Kraków
Flydubai
wt. 12.11.2019 , godz. 20:45
Dubaj
Powrót:
wt. 19.11.2019 , godz. 07:35
Dubaj
wt. 19.11.2019 , godz. 11:05
Kraków
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Mangrove

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
wt. 12.11.2019
Wylot z:
Kraków
Cena
5 822
wt. 12.11.2019
7 dni
Kraków
BB - Śniadania
Hellas Travel
Pokoj dwuosobowy (DBL) 5 822