Ibiza - Last Minute

Wspaniałe plaże, ciekawe zabytki, piękna roślinność i cudowny klimat - wakacje na Ibizie to idealny pomysł na wymarzone wczasy. Wyspa ta zachwyca nie tylko urokliwymi miejscami, ale i życzliwymi mieszkańcami oraz mnóstwem atrakcji. Wakacje last minute na Ibizie to okazja do tego, by poznać wszystkie skarby, które czekają w tej części świata. Smocza wyspa bowiem posiada ich naprawdę wiele, a jednocześnie pełna jest ciszy i spokoju, jeśli przyjedzie się tutaj poza sezonem.

Ibiza oferty last minute

Idealne oferty last minute na Ibizę można odnaleźć na Travelplanet.pl. W zależności od preferencji można wybrać wyjazd w sezonie i skorzystać z czekających na wyspie imprez oraz ciekawych wydarzeń, czy też skusić się na przyjazd poza najgorętszym czasem na wyspie i poznać jej spokojne, pełne uroku oblicze. Tydzień na Ibizie poza sezonem dla jednej osoby ze śniadaniami to koszt około 2 000 zł. Warto wiedzieć, że w sezonie ceny wzrastają często nawet 4-krotnie.

Hotele na Ibizie w ofertach last minute

Hotele na Ibizie są naprawdę przeróżne. Można wybrać luksusowy, duży obiekt albo też wynająć pokój w mniejszym pensjonacie, czy apartament z pięknym widokiem. Oferty all inclusive na Ibizie są skierowane dla osób, które chcą poczuć ile może zaoferować ta magiczna wyspa i jednocześnie mają ochotę na wczasy, w których nie muszą martwić się o nic.

Jaki region Ibizy wybrać na wakacje last minute?

To jakie miejsce wybrać na wakacje last minute na Ibizie zależy tak naprawdę od rodzaju doświadczeń, na które ma się ochotę. Najważniejsze kurorty tej wyspy to przede wszystkim jej stolica Eivissa oraz San Antonio, tutaj też czekają największe imprezy oraz mnóstwo luksusowych hoteli i zabytków. Jeśli jednak ma się ochotę na spokojniejsze wczasy to warto wybrać mniejsze miasteczka na odwiedziny. Śliczne jest niewątpliwie Santa Gertrudis, warto też zobaczyć Santa Agnes, czy Sant Mate. Istotne może się okazać też to, że północna część wyspy jest bardziej dzika, a południowa mocniej zabudowana.

Ibiza - oferty last minute i all inclusive - wakacje w Travelplanet.pl

Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Czekaj! Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy przy wyborze wakacji?

Zadzwoń, to najszybszy sposób na uzyskanie odpowiedzi. Nasi doświadczeni eksperci doradzą Ci przy wyborze destynacji, hotelu, a także pomogą Ci zorganizować wymarzone wakacje.
Nie chcesz dzwonić? Napisz pytanie na czacie - nasi specjaliści chętnie pomogą.
Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wycieczkę z gwarancją najniższej ceny Travelplanet.pl!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

Zwrot różnicy i 1000 zł jeśli znajdziesz tańszą wycieczkę!

Więcej szczegółów