Milada Ž.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Lipiec 2024
Hotel Romantica Ocena: 3/5
Wszystko było w porządku, po prostu umknęła mi informacja, że na wyspie nie ma transportu publicznego i w Agia Pelagia nie ma bankomatu (ale wszędzie można było płacić kartą, więc nie miało to znaczenia), sam to sprawdziłem przed wyjazdem .
Wszystko było w porządku, po prostu umknęła mi informacja, że na wyspie nie ma transportu publicznego i w Agia Pelagia nie ma bankomatu (ale wszędzie można było płacić kartą, więc nie miało to znaczenia), sam to sprawdziłem przed wyjazdem .
Puste plaże, mało turystów, cena kompletu parasoli 10 EUR Agia Pelagia, na południu 12 EUR. W niektóre dni duże fale.
Wyżywieniejedliśmy tylko śniadanie, bardzo dobre i najlepsze, jakie kiedykolwiek jadłem w Grecji.
ZakwaterowaniePiękne zakwaterowanie, zadaszony taras z widokiem na morze. Brakowało mi tylko chociaż małej kuchni, naczyń do krojenia arbuza itp.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)




