• Paszport musi być ważny co najmniej 3 miesiące.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień, zaleca się szczepienia przeciwko WZW A i B, dur brzuszny.
 • Obywatel polski udający się na Kubę obowiązany jest do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu lub tzw. karty turysty (Tarjeta de turista), wydawanej wyłącznie w celach turystycznych. Wizy wydaje konsulat kubański w Warszawie, a karty turysty (indywidualne lub grupowe) można nabyć tamże lub w niektórych biurach podróży. Brak karty turystycznej będzie skutkował odmową wpuszczenia na pokład samolotu lecącego na Kubę. Druk należy posiadać w oryginale, nie istnieje wersja elektroniczna, należy go zamówić i opłacić z odpowiednim wyprzedzeniem. Orientacyjna cena karty dla jednej osoby to ok. 30 EUR/os.
 • UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl
[data: 10.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/kuba/informacje-dla-podrozujacych

Guardalavaca - Najlepiej ocenione hotele

Guardalavaca - Najczęściej kupowane hotele

Guardalavaca – hotele z najlepszymi opiniami

Aleš Nováček

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 10.7. - 25.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

Playa Pesquero (Playa Pesquero) Ocena: 5/5 Kuba, Holguín

Cudowne miejsce z uśmiechniętą obsługą, która nie zrezygnuje z prób porozumienia się z osobami o słabszej znajomości języka. A kiedy proponujesz im hiszpański, to kwestia serca.

Cudowne miejsce z uśmiechniętą obsługą, która nie zrezygnuje z prób porozumienia się z osobami o słabszej znajomości języka. A kiedy proponujesz im hiszpański, to kwestia serca.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Przestronny, klimatyzowany, sensownie wyposażony, piękny pokój z wyjściem na balkon przez przesuwane drzwi, które są częścią przeszklenia na całej ścianie. Balkon wystarczająco głęboki. Łazienka z umywalką, wanną, toaletą i bidetem, suszarką do włosów i dużym lustrem. Sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników codziennie. Kompleks hotelowy posiada własne centrum energetyczne, dzięki czemu turyści nie odczuwają braku energii.

Wyżywienie
Śniadania i obiady serwowane są w formie bufetu w głównej jadalni. Jeśli chodzi o higienę, większość dań serwuje obsługa, wystarczy poprosić. Personel mówi oczywiście po angielsku, niemiecku, francusku i hiszpańsku. Uśmiech i dłonie rozwiążą ewentualną barierę językową. Można tu również zjeść obiad. Ale także w jednej z 4 stylowych restauracji. Istnieje możliwość wyboru jednej z pozostałych 5 restauracji, ale kolacja nie jest w pełni objęta All Inclusive. Nie korzystaliśmy z tej opcji. Ryby, wieprzowina, kurczak, wołowina. Ryż, fasola, ziemniaki, platanos (różnorodność bananów, z którymi pracują tak jak my z ziemniakami, ale na więcej sposobów), desery, lody, soki z owoców tropikalnych. Nie ma nic złego we flambirowanym mango z omletem. Z mojego punktu widzenia - raj. Doświadczeni konsumenci wakacji All Inclusive mogliby porównać. Ja nie.

Obsługa w hotelu
Sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników codziennie. Kompleks hotelowy posiada własne centrum energetyczne, dzięki czemu turyści nie odczuwają braku energii. Teren hotelu jest rozległy, a jeśli komuś przeszkadza odległość, może poprosić recepcję o transport. Gwiazdka na telefonie w pokoju i jest transfer 5 minut od bungalowu. Na przykład na obiad w stylowej restauracji. Jest ich może 5. Oprócz głównego bufetu, barów i ogródka piwnego. Piwo dobre. Ozięble. Rum to tylko rum. Boże.

Plaża
Plaża nie mogłaby być bliżej. Z okolicy, gdzie jest chyba 58 bungalowów, jest 150 metrów przez park do piaszczystej plaży. Nasz bungalow przydał się przy wejściu do parku przy plaży. Gdyby było dalej, bardzo łatwo byłoby poprosić o przejażdżkę samochodami elektrycznymi. Są one najbardziej podobne do dłuższych wersji pojazdów golfowych. Czysty biały piasek. Morze jest czyste. Kolor - trzeba zobaczyć. Turkus. Łatwe i stopniowe wejście do morza. Tylko łagodne fale (lipiec - naprawdę optymalny czas na wizytę na Kubie i sierpień). Po południu silniejszy wiatr nad wodą czasami powoduje, że katamarany (wliczone w cenę) nie kursują po godzinie 15:00. Możliwość wypożyczenia deski surfingowej, łódki, roweru wodnego lub wspomnianego katamaranu do 4 osób, ale także do 2 (z obsługą). Wszystko w cenie. Restauracja tuż przy plaży. Bar na plaży. Personel przyniesie leżak i ustawi go tam, gdzie chcesz. Mało ludzi na plaży. Jeszcze mniej w wodzie. Woda ok. 28°C. Temperatury na zewnątrz od 32 do 34°C w zależności od ilości chmur na niebie. Często delikatny, orzeźwiający wietrzyk. Zadałem sobie pytanie, czego chcieć więcej (pod względem terminów). Nie wiem. Ale chodzi o doświadczenie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Daniela P.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 27.2. - 14.3.2022 Oceniono: Marzec 2022

Paradisus Rio de Oro (Playa Esmeralda) Ocena: 5/5 Kuba, Holguín

Najpiękniejsze wakacje ❤

Najpiękniejsze wakacje ❤

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża
Plaża = raj na ziemi

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Guardalavaca – Hotele z opiniami

Guardalavaca - Ostatnio kupione hotele

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 55

Mapa

Najlepszy miesiąc na wakacje

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Przydatne informacje