Hana Š.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Elios Holidays (Neo Klima) Ocena: 3/5
Wyspa jest przepiękna, plaże piękne i czyste. Wyżywienie w hotelu dobre, tylko na stołach na zewnątrz setki os, chodziły po jedzeniu, nie mogliśmy spokojnie zjeść. Mieliśmy bardzo ładny pokój na pierwszym piętrze z pięknym balkonem. Niestety wakacje zepsuła nam firma Travel - 7 godzin opóźnienia na lotnisku w Pradze. Zostaliśmy okradzeni prawie o cały dzień wakacji!
Wyspa jest przepiękna, plaże piękne i czyste. Wyżywienie w hotelu dobre, tylko na stołach na zewnątrz setki os, chodziły po jedzeniu, nie mogliśmy spokojnie zjeść. Mieliśmy bardzo ładny pokój na pierwszym piętrze z pięknym balkonem. Niestety wakacje zepsuła nam firma Travel - 7 godzin opóźnienia na lotnisku w Pradze. Zostaliśmy okradzeni prawie o cały dzień wakacji!
Morze jest tutaj przepiękne, plaże czyste! Od hotelu dość daleko. W dół wzgórza, potem znowu pod górę. Trochę to nie jest blisko.
WyżywienieJedzenie: jedliśmy całkiem dobrze, ale jedzenie braliśmy na balkon, ponieważ na stołach w jadalni, która była na zewnątrz, na talerzach ucztowały osy.
ZakwaterowaniePokój bardzo nam się podobał - greckie malowidła na ścianach, piękne obrazy. Łóżko bardzo skrzypiało, więc nie można było się nawet obrócić, żeby nie obudzić drugiej osoby.
UsługiJest tam wiele serbskich i polskich dzieci, jeszcze po północy robiły straszny hałas na zewnątrz przed naszymi pokojami. Goniły się i krzyczały - horror. Rodzice siedzieli przy barze i zupełnie nie obchodziło ich, co robią ich dzieci.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)



















