Elios Holidays (Neo Klima) Ocena: 3/5 Grecja, Skopelos, Neo Klima
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetne urokliwe miejsce, bardzo kameralnie i klimatycznie, polecam
Świetne urokliwe miejsce, bardzo kameralnie i klimatycznie, polecam
Bardzo ładna plaża, niewiele Ludzi
WyżywieniePotrawy lokalne, kuchnia oszczędna, co dla mnie jest ogromnym plusem ponieważ jedzenie nie marnowało się. Mogłoby być więcej warzyw, ale ogólnie byliśmy najedzeni i zadowoleni
Zakwaterowaniestandard oczywiście typowy dla Grecji, ale pokoje czyste, minusem był prysznic z którego lala się woda na cała lazienke
UsługiBez zarzutu,pl pokoje sprzątane często i bardzo dokładnie
Ivana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Skopelos to mniejsza wyspa, którą warto odwiedzić. Wyspa jest bardzo zielona, górzysta, plaże są przeważnie kamieniste. Morze jest pięknie czyste, turkusowe. Hotel Elios znajduje się w małej wiosce około 40 minut od głównego miasta. Zaletą jest wiele pięknych plaż w okolicy. Można korzystać z lokalnej „mhd”, autobusu, który kursuje co około 2-3 godziny do plaż oraz do głównego miasta. Istnieje również możliwość wypożyczenia skutera lub samochodu. Lepiej spędzić tam przynajmniej dwa dni.
Skopelos to mniejsza wyspa, którą warto odwiedzić. Wyspa jest bardzo zielona, górzysta, plaże są przeważnie kamieniste. Morze jest pięknie czyste, turkusowe. Hotel Elios znajduje się w małej wiosce około 40 minut od głównego miasta. Zaletą jest wiele pięknych plaż w okolicy. Można korzystać z lokalnej „mhd”, autobusu, który kursuje co około 2-3 godziny do plaż oraz do głównego miasta. Istnieje również możliwość wypożyczenia skutera lub samochodu. Lepiej spędzić tam przynajmniej dwa dni.
Plaża była oddalona o około 10 minut od hotelu. Plaża była czysta, kamienista, potrzebne są buty do wody. Jedna część była z leżakami za opłatą, inna plaża, około 10 minut dalej, z gorszym dostępem wzdłuż skał, teren kamienisty, ale spokojniejsza. Morze czyste, odpowiednie do nurkowania z rurką.
WyżywienieNa jedzenie chodziło się do stołówki wewnątrz budynku, a zanim usiedliście przy stoliku na zewnątrz (większość stolików jest na zewnątrz), jedzenie było praktycznie zimne. Smakowo nie było źle, ale nie można było się nim naprawdę rozkoszować. Kelner stawiał na stoły zapaloną kawę, która miała odstraszać osy, których na wyspie nie brakuje :( My korzystaliśmy z wyżywienia w hotelu raczej okazjonalnie, ponieważ chcieliśmy zwiedzić wyspę. Wybór jedzenia powtarzał się bardzo często. Następnym razem raczej samodzielnie zadbałabym o wyżywienie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było wystarczające, pokój co prawda nie był zbyt duży, ale wystarczyło na nocleg. Balkon z widokiem na basen był fajny. Łazienka wymagałaby remontu. Kabina prysznicowa miała tylko zasłonę, więc w łazience było dość mokro.
UsługiSprzątanie pokoju przebiegało bez problemów. Basen był super. Przy basenie było wystarczająco dużo leżaków. Na recepcji byli dość pomocni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate




























