Holiday Village Sagitta
Ocena: 3/5Chorwacja, Dalmacja środkowa, Lokva Rogoznica
od 2 050 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Chorwacja, Dalmacja środkowa, Lokva Rogoznica
od 2 050 zł za osobę
Sabina K.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Apartament położony bardzo blisko plaży, co było przyjemne. Doceniliśmy także małe zatoczki, gdzie można było cieszyć się piękną prywatnością. Jeśli chodzi o apartament – na przyjeździe czekała nas niemiła niespodzianka, gdy odkryliśmy, że apartament nie był posprzątany i zdecydowanie nie było tam czysto. Dodatkowo znaleźliśmy dość dużo usterek technicznych: cieknący kran w kuchni i w łazience, gdzie dodatkowo prawie nie odpływał prysznic. Kolejną usterką były drzwi balkonowe, których nie dało się zamknąć. Bardzo nieprzyjemne były też (choć nowe) łóżka, które strasznie skrzypiały... Poza tym wyspa Šolta była niesamowita. Codziennie słońce, cisza i spokój, piękne morze. Zdecydowanie polecam dla tych, którzy nie przepadają za sklepami i dyskotekami i chcą cieszyć się spokojnymi i niezakłóconymi wakacjami!
Apartament położony bardzo blisko plaży, co było przyjemne. Doceniliśmy także małe zatoczki, gdzie można było cieszyć się piękną prywatnością. Jeśli chodzi o apartament – na przyjeździe czekała nas niemiła niespodzianka, gdy odkryliśmy, że apartament nie był posprzątany i zdecydowanie nie było tam czysto. Dodatkowo znaleźliśmy dość dużo usterek technicznych: cieknący kran w kuchni i w łazience, gdzie dodatkowo prawie nie odpływał prysznic. Kolejną usterką były drzwi balkonowe, których nie dało się zamknąć. Bardzo nieprzyjemne były też (choć nowe) łóżka, które strasznie skrzypiały... Poza tym wyspa Šolta była niesamowita. Codziennie słońce, cisza i spokój, piękne morze. Zdecydowanie polecam dla tych, którzy nie przepadają za sklepami i dyskotekami i chcą cieszyć się spokojnymi i niezakłóconymi wakacjami!
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Rastislav Magdolen
Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Szukaliśmy czegoś spokojnego, ale nie bez ludzi, sklepików i restauracji. Idealne miejsce na restart. Nikt się nigdzie nie spieszył, każdy miał czas, bez stresu. Spacerki po miasteczku lub okolicy. Poranne kąpiele w morzu i wieczorne spacery po dobrej kolacji.
Szukaliśmy czegoś spokojnego, ale nie bez ludzi, sklepików i restauracji. Idealne miejsce na restart. Nikt się nigdzie nie spieszył, każdy miał czas, bez stresu. Spacerki po miasteczku lub okolicy. Poranne kąpiele w morzu i wieczorne spacery po dobrej kolacji.
W miasteczku jest kilka małych plaż. Nigdy nie są zatłoczone. Najchętniej chodziliśmy na plażę miejską, gdzie można było pływać dalej. Dzieci chętnie nurkowały z rurką, ponieważ morze było czyste i pełne różnych ryb, rozgwiazd, krabów itd... Kolejna plaża była dziecięca, bardzo ładna, a dla nastolatków i dorosłych jest tam też plaża z muzyką, barem, ładnym miejscem do siedzenia, leżakami i parasolami z liści palmowych. W okolicy można też wybrać się do zatoki, niektóre z nich również odwiedziliśmy i są przepiękne.
WyżywienieGotowaliśmy sami, czasami coś ugotowaliśmy, ale czasami też wypróbowaliśmy lokalne restauracje, w których wybierze nawet wymagający klient. W każdej serwowano ryby i inne morskie potwory, ale mieli też lokalne dania mięsne lub bezmięsne - bardzo smaczne.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było na promenadzie w kamiennym hoteliku o romantycznej atmosferze. Piękny widok na całą zatokę, gdzie cumowały łodzie rybackie, ale także małe jachty. Apartament był czysty i nowy. Dość duży dla 4 osób.
UsługiHotel był czysty, posprzątany.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.