Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+48 22 104 41 16

Biuro podróży Wrocław

Ulica: Świdnicka 40
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 50-024
Opis: Do Salonu Podróży Travelplanet.pl w Domu Handlowym Renoma, który znajduje się na poziomie -1, zapraszają Agnieszka, Roman i Małgosia. To doświadczeni doradcy Klienta i zapaleni podróżnicy.

Agnieszka pracuje w branży turystycznej ponad 25 lat, zwiedziła kawał świata i bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą z Klientami dobierając idealne wycieczki. Kraje które odwiedziła: Hiszpania i wyspy (Baleary i Kanaryjskie), Grecja i wyspy: Kreta, Rodos, Kos, Kalymnos, Korfu, Zakynthos, Kefalonia, Thassos. Włochy i wyspy (Sycylia i Sardynia). Portugalia plus Madera. Bałkany: Chorwacja, Albania, Macedonia. Turcja-Riwiera Turecka i Egejska. Egipt (wszystkie regiony). Maroko, Tunezja. Kraje skandynawskie. Stolice europejskie. Tajlandia, Laos, Birma, Sri Lanka, Indie, Malediwy, Indonezja (Bali), Chiny. Emiraty Arabskie i Oman. Gruzja. Iran, Brazylia, Argentyna, Meksyk, Gwatemala, Peru, Boliwia, Stany Zjednoczone, Kuba, Dominikana i inne karaibskie wyspy.

Roman kocha podróże za możliwość odkrywania nowych miejsc, poznawania cudownych ludzi, oraz za to wspaniałe uczucie wolności. Miejsca, które zwiedził to Cypr, Tunezja (kontynentalna i wyspa Djerba), Południe Hiszpanii z Gibraltarem, Baleary: Majorka, Ibiza, Formentera, europejskie stolice: Praga, Berlin, Amsterdam, Bruksela, Paryż. Azja: Sri Lanka.

Małgosia jest wielką miłośniczką podróży, a jej największą pasją jest odkrywanie nowych zakątków świata i poznawanie nowych kultur. Kraje, które odwiedziła to Chorwacja, Włochy, Grecja i wyspa Kreta, Turcja – Riwiera Turecka i Egejska, Hiszpania, Tunezja, Turcja, Egipt, Bułgaria, Zjednoczone Emiraty Arabskie – Dubaj. Odwiedziła również stolice europejskie takie jak: Paryż, Praga czy Berlin.

Oferta Salonu Podróży Travelplanet.pl zaspokoi najbardziej wymagającego Klienta. Posiadamy pełen zakres usług turystycznych, jak dostęp do ponad 100 000 codziennie aktualizowanych ofert wycieczek zagranicznych od ponad 40 polskich touroperatorów oraz zagranicznych touroperatorów z wylotami z pobliskiego Berlina. Umożliwiamy rezerwacje hoteli w Polsce i na świecie, rejsy statkami pasażerskimi, wycieczki z wylotami z niemieckich lotnisk, wyjazdy grupowe, bilety lotnicze, parkingi na lotniskach. Bezpośrednio w naszym punkcie jest także możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego gwarantującego spokojną podróż. Zapraszamy serdecznie do naszego biura w Domu Handlowym Renoma na poziomie -1 vis a vis marketu spożywczego Biedronka.

Renoma położona jest w ścisłym centrum Wrocławia, przy głównej i reprezentacyjnej ulicy miasta Świdnickiej, tuż obok Rynku, opery, Teatru Muzycznego Capitol. Renoma ze swoją długoletnią historią to bez wątpienia symbol miasta Wrocławia. To centrum handlowe znają wszyscy Wrocławianie, bowiem otworzono go już 1930 roku i od tego czasu nieprzerwanie robi się tu doskonałe zakupy na każdą okazję. Z założenia miało to być miejsce oryginalne i pełne przepychu. Współczesny wystrój, w który zainwestowano ponad sto milionów euro, nawiązuje do przedwojennej architektury, pieczołowicie odrestaurowano fasadę budynku, a wnętrze zdobią imponujące żyrandole. Idealne położenie w centrum miasta sprawia, że właściwie można tutaj dotrzeć łatwo i wygodnie z każdej części Wrocławia, najlepiej tramwajami 6, 7, 14, 17 i 20 oraz autobusami 139,149, 406, 409, A i D. Renoma zapewnia 600 miejsc parkingowych, pierwsza godzina parkowania za darmo, 4 PLN za drugą rozpoczętą godzinę, 5 PLN za każdą następną rozpoczętą godzinę parkowania. 50 PLN doba parkowania. Wjazd na parking znajduje się od strony ul. Czystej. Zaparkować można również wokół centrum, dużo miejsc parkingowych skupia się wokół placu Kościuszki.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 21:00
Wtorek 09:00 - 21:00
środa 09:00 - 21:00
01.05.2024 zamknięte - święto
Czwartek 09:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
03.05.2024 zamknięte - święto
Sobota 09:00 - 21:00

Kontakt

telefon: 667080807 email: renoma@travelplanet.pl

Opcje płatności

Gotówka: Tak
Karta płatnicza: Tak