Kateřina Horváthová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Cudowne wakacje, przewyższyły oczekiwania nie tylko jakością usług.Hotel jest stylowy, z duchem historii, a jednocześnie luksusowy i wygodny, personel jest przyjazny i miły, jedzenie jest doskonałe. Restauracja położona jest nad oceanem, więc oprócz muzyki podczas kolacji ocean igrał też swoimi falami.Plaża tuż przy hotelu nie nadawała się do pływania ze względu na duże fale, ale około 300m od hotelu wzdłuż na wybrzeżu była szeroka, duża, piaszczysta plaża, choć fale były łagodniejsze.
Cudowne wakacje, przewyższyły oczekiwania nie tylko jakością usług.Hotel jest stylowy, z duchem historii, a jednocześnie luksusowy i wygodny, personel jest przyjazny i miły, jedzenie jest doskonałe. Restauracja położona jest nad oceanem, więc oprócz muzyki podczas kolacji ocean igrał też swoimi falami.Plaża tuż przy hotelu nie nadawała się do pływania ze względu na duże fale, ale około 300m od hotelu wzdłuż na wybrzeżu była szeroka, duża, piaszczysta plaża, choć fale były łagodniejsze.
Przy hotelu tylko do oglądania, długość ok. 300m, ładna, czysta szeroka plaża z leżakami, parasolem za opłatą i restauracją z poczęstunkiem
WyżywienieDoskonała kuchnia, ryby, warzywa, owoce, lody, dobra kawa w ofercie każdego dnia
ZakwaterowanieLuksusowe, czyste, przestronne pokoje, codzienne sprzątanie łącznie z wymianą ręczników.
UsługiSprzątanie codziennie, przyjazny personel, natychmiast doradził nam i czekał, aby sprawdzić, czy sejf działa, po wyjeździe mieliśmy mieszkanie do wzięcia prysznica i zmiany bez dodatkowych opłat.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)







