Jana Vrbová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowicie niepowtarzalne przeżycie dzięki wszechobecnemu środowisku wulkanicznemu. Jak na innej planecie. Za pośrednictwem delegata - przewodnika mieliśmy okazję poznać najważniejsze i najpiękniejsze rzeczy na wyspie podczas jednodniowej wycieczki. Pani Jana Nováková Baldé - przewodnik, była bardzo chętna i doskonale wyposażyła nas w swoją wiedzę na temat wyspy. Doskonale zorganizowana jednodniowa wycieczka. Podczas całego urlopu nie znaleźliśmy ani jednego mankamentu. Wszystkie służby działały bez zająknięcia, a przytulna atmosfera całej wyspy przy minimum wszechobecnych turystów tylko to potęgowała. Dziękuję
Całkowicie niepowtarzalne przeżycie dzięki wszechobecnemu środowisku wulkanicznemu. Jak na innej planecie. Za pośrednictwem delegata - przewodnika mieliśmy okazję poznać najważniejsze i najpiękniejsze rzeczy na wyspie podczas jednodniowej wycieczki. Pani Jana Nováková Baldé - przewodnik, była bardzo chętna i doskonale wyposażyła nas w swoją wiedzę na temat wyspy. Doskonale zorganizowana jednodniowa wycieczka. Podczas całego urlopu nie znaleźliśmy ani jednego mankamentu. Wszystkie służby działały bez zająknięcia, a przytulna atmosfera całej wyspy przy minimum wszechobecnych turystów tylko to potęgowała. Dziękuję
Plaża była w odległości spaceru od hotelu, jak stwierdzono. Piękny drobny piasek, idealnie oczyszczony, bez ani jednego śmiecia. Pachnący ocean i przyjemny wiatr. Na promenadzie wokół plaż w każdej chwili można było odwiedzić ogólnodostępne maszyny do ćwiczeń, a także wypożyczalnię rowerów za kilka dolców.
WyżywienieChcielibyśmy szczególnie pochwalić jedzenie. Forma wyżywienia w pełni nam odpowiadała. Obiady każdego dnia poświęcone były innej kuchni świata, dzięki czemu mieliśmy okazję skosztować nie tylko kuchni kanaryjskiej, ale także meksykańskiej, włoskiej, chińskiej, greckiej… Stale uzupełniane jedzenie było pięknie podane, a obsługa była bardzo uprzejmy i pomocny.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było pełne zgodnie z wcześniejszą radą. Zdjęcia nie kłamały. Doskonała obsługa hotelu, personel zawsze z uśmiechem na twarzy i cztery gwiazdki z pewnością słusznie.
UsługiPo przyjeździe sympatyczne recepcjonistki udzieliły nam bardzo szczegółowych informacji na temat funkcjonowania hotelu. Znaleźliśmy również te informacje w formie drukowanej w pokoju. Nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)









