Sercotel Playa Canteras Ocena: 4/5 Wyspy Kanaryjskie, Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
od 2 531 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
od 2 531 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Spełnił oczekiwania.
Spełnił oczekiwania.
Odkąd wynajęliśmy samochód, byliśmy na większej liczbie plaż. Niektóre są całkiem ludzkie, o innych można powiedzieć, że jesteś sam
WyżywienieKupiliśmy wycieczkę bez jedzenia
ZakwaterowanieZakwaterowanie w porządku, częste sprzątanie pierwsza klasa. Ekspres do kawy, czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka, podstawowe naczynia.
UsługiBar z restauracją przy basenie to dla mnie wielka klapa. Przy barze zawsze jest tylko jeden barman, który przygotowuje zarówno jedzenie, jak i napoje. Mimo, że w restauracji jest niewiele osób, absolutnie nie nadąża. Jedzenie pozostaje na stołach, gołębie je skubają. Bar czynny jest tylko do 18:00, co jest dość niepraktyczne, gdy wraca się z plaży o 20:00 i chce się coś zjeść. Zdarzyło nam się, że chcieliśmy zamówić, powiedziano nam, że to za chwilę, więc poszliśmy usiąść do stolika. Barman dzwoni po około 5 minutach, z odległości około 5 m, więc co mamy mieć? Nawet nie dociera do stołu. Jak dla mnie trochę nieprofesjonalne podejście.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radomír K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
od 2 645 zł za os.
Eduard V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Edytowana zgodnie z Regulaminem
Widzę tu błąd agencji rezerwacyjnej... Usługi Privileg nie są opisane w ofercie. Gdybym nie wiedział o podobnych usługach w hotelach Lopesan, nie zgadłbym, że H10 również je oferuje. Musiałem skopiować informacje od agenta w Pradze, a były one dość niekompletne.
Widzę tu błąd agencji rezerwacyjnej... Usługi Privileg nie są opisane w ofercie. Gdybym nie wiedział o podobnych usługach w hotelach Lopesan, nie zgadłbym, że H10 również je oferuje. Musiałem skopiować informacje od agenta w Pradze, a były one dość niekompletne.
Spędziliśmy czas na basenie z naszym małym dzieckiem, nie byliśmy nad morzem, więc nie mogę go ocenić.
WyżywienieW trybie All Inclusive, w porównaniu do innych hoteli, bufet jest bardzo ubogi, w restauracjach jest minimalna ilość dań gotowanych, przygotowywanych wyłącznie na zamówienie.
ZakwaterowanieWysokiej jakości pokoje z bezpośrednim dostępem do oddzielnego piętra, wyposażone w pokoje typu Privileg, leżaki i prywatny mały basen.
UsługiHotel dość nietypowy, w ciekawym stylu, żałuję, że w hotelu i okolicy brakuje apteki i większego sklepu, obsługa hotelowa jest słaba, 3 razy (461) zamawiałem naprawę sejfu w pokoju w recepcji i do końca pobytu nikt się nie pojawił.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2025
Hotel na standard 3 gwiazdek. Nie polecam
Hotel na standard 3 gwiazdek. Nie polecam
nie korzystałam
WyżywienieBrak wody butelkowanej do posiłków, podają tylko filtrowaną.
Do jajecznicy i omletów używają gotowej MASY JAJOWEJ a nie świeżych jaj !!!!!Uważam to za skandal w hotelu 5 gwiazdkowym!!!!!
Jedzenie nieprzyjazne wegetarianom - większość dań, sałatek zawierała albo mięso albo kawałki owoców morza. Dużo warzyw z puszek. Na plus jest to, że dania były smaczne i świeże.
Hotel ma 5 gwiazdek, w opisie jako luksusowy. To jakieś nieporozumienie. Hotel stary, brudne wykładziny, obdarte ściany. Kafle wokół baseny poszczerbione, z ubytkami fug. Pokoje przestronne, wygodne. Pościel czysta, choć szara od starości, tak samo jak ręczniki w łazienkach i szlafroki. Dodam, że szlafroki pozaciągane i dziurawe. Szczerze powiem, że brzydziłam się w nie wycierać.
UsługiSiłownia duża i dobrze wyposażona, spa ok, przy barze basenowym można tylko w opcji all inclusive pić napoje, nie ma możliwości przekąsić snacka lub coś słodkiego do kawy.
od 4 069 zł za os.
Ladislav Bruno Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Ładna wyspa, pozytywne wrażenia dotyczące środowiska. Dziwi mnie tylko, że odpady nie są wystarczająco segregowane.
Ładna wyspa, pozytywne wrażenia dotyczące środowiska. Dziwi mnie tylko, że odpady nie są wystarczająco segregowane.
Plaża ok. 15 minut na piechotę lub Mhd, ok. 5 minut.
WyżywienieŚniadanie codziennie takie samo. Kucharze próbowali, ale jedzenie mi nie smakowało. I marnuje mnóstwo jedzenia.
ZakwaterowanieHotel swoje najlepsze dni miał już za sobą.
UsługiNie zauważyłem żadnego w usługach.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ryszard Błaż
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miejsce ładne ale wszędzie daleko. Hotel schludny, pokoje economy minimalistyczne. Wyżywienie monotonne i niezbyt smaczne. Co prawda hotel ma 2* ale spodziewałem się więcej. Obsługa dobra, pomocna. Hotelu ogólnie nie polecam.
Miejsce ładne ale wszędzie daleko. Hotel schludny, pokoje economy minimalistyczne. Wyżywienie monotonne i niezbyt smaczne. Co prawda hotel ma 2* ale spodziewałem się więcej. Obsługa dobra, pomocna. Hotelu ogólnie nie polecam.
Ładna, odległa.
WyżywienieMonotonne, bez rewelacjii, ryby charakterystyczne do tych rejonów nie dostępne (dorsz, flądra itp.). Dostępne co dziennie ryby to ościste szkuty. Podstawą wyżywienia jest kurczak.
ZakwaterowanieCzysto, nie przyjemny odór z kanalizacji ale przy ciągłym wietrzeniu nie odczuwalny. Brak środków czystości, trzeba zakupić. Aneks kuchenny: 1 rądelek, sztućce, 3 filiżanki i szklanki, 3 talerze. Nie przydatny do użycia.
UsługiWi-Fi bezpłatne i szybkie. Tv po wypożyczeniu pilota. Animacje raczej dla dzieci, nie interesujące.
od 3 269 zł za os.
Josef Doležal
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Po przybyciu do obiektu recepcjonistka była zaskoczona naszym przybyciem. Chyba na nas nie liczyli. Przy wyjeździe zapytana, czy recepcjonistka zna godzinę przyjazdu transferu, odpowiedziała, że nie. Dopiero dzięki panu Heczkowi i jego zdrowiu, który był także na przyjęciu, dowiedziałam się od niego godziny.
Po przybyciu do obiektu recepcjonistka była zaskoczona naszym przybyciem. Chyba na nas nie liczyli. Przy wyjeździe zapytana, czy recepcjonistka zna godzinę przyjazdu transferu, odpowiedziała, że nie. Dopiero dzięki panu Heczkowi i jego zdrowiu, który był także na przyjęciu, dowiedziałam się od niego godziny.
Dotarcie na plażę zajęło około 30 minut. spadek. Gorzej było w drodze powrotnej, bo było pod górkę, czyli ok. 40 min.
Wyżywieniebez jedzenia
ZakwaterowanieNocleg przeznaczony dla trzech osób, a było nas czworo.
UsługiNie zapytałem
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Patrik H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Zdjęcia w Internecie nie odzwierciedlają w pełni rzeczywistości. Pomieszczenia widoczne na zdjęciu zostały wykonane prawdopodobnie w okresie świetności mieszkania. Poza tym jest to dopuszczalne. Dużą wadą jest to, że do plaży jest daleko na piechotę. Bardzo mylące jest podawanie odległości od wybrzeża w linii prostej. W rzeczywistości odległość jest wielokrotna.
Zdjęcia w Internecie nie odzwierciedlają w pełni rzeczywistości. Pomieszczenia widoczne na zdjęciu zostały wykonane prawdopodobnie w okresie świetności mieszkania. Poza tym jest to dopuszczalne. Dużą wadą jest to, że do plaży jest daleko na piechotę. Bardzo mylące jest podawanie odległości od wybrzeża w linii prostej. W rzeczywistości odległość jest wielokrotna.
Plaża nad oceanem była codziennie zatłoczona, najłatwiej dostać się tam pieszo.
WyżywienieNie korzystaliśmy z tego
ZakwaterowanieDo przyjęcia.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 966 zł za os.
Dávid M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
od 3 656 zł za os.
Joanna W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Miała być dodatkowa sypialnia. Nic z tego- córka spala n rozpieprzonej kanapie. Zostałam zapewniona o bezpośrednim dojściu z tarasu na basen- nic z tego! Pierwszy raz tak się zawiodłam i nie skorzystam nigdy więcej z uslug agentur
Miała być dodatkowa sypialnia. Nic z tego- córka spala n rozpieprzonej kanapie. Zostałam zapewniona o bezpośrednim dojściu z tarasu na basen- nic z tego! Pierwszy raz tak się zawiodłam i nie skorzystam nigdy więcej z uslug agentur
Nie odwiedzilam
WyżywienieJedzenie O.K.
ZakwaterowanieDopłaciłam do drugiej sypialni i jej nie dostałam! Kanapa w salonie natomiast była po przejściu tsunami!
UsługiPracownicy się starali...
Izabela K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel bardzo czysty, urozmaicone i bardzo dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie, pokoje ładne i schludne, jedynym małym minusem są animacje, które są przystosowane pod Brytyjczyków
Hotel bardzo czysty, urozmaicone i bardzo dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie, pokoje ładne i schludne, jedynym małym minusem są animacje, które są przystosowane pod Brytyjczyków
Piękna plaża jednak trzeba doliczyć ok.20 minut spacerkiem z góry, lub po schodach
WyżywienieRóżnorodne jedzenie, które zaskakiwalo swoją jakością , rzadko można się spotkać z tak dobrą kuchnią
ZakwaterowanieCzyste i przestrzenne pokoje,
UsługiObsługa bardzo uprzejma
od 2 513 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Spodziewaliśmy się więcej po hotelu pięciogwiazdkowym, ale nie było to zalecane.
Spodziewaliśmy się więcej po hotelu pięciogwiazdkowym, ale nie było to zalecane.
15-20 minutowy spacer w dół wzgórza prowadzi do pięknej, zadbanej piaszczystej plaży, na której każdy może popływać w morzu jako na otwartej plaży. Można wypożyczyć leżaki i parasole, na plaży znajduje się długi rząd restauracji z jedzeniem różnej jakości. Droga powrotna do hotelu jest stroma pod górę, taksówka zabierze Cię za 4 euro.
WyżywienieZa śniadanie nie warto płacić, jest tak kiepskiej jakości. Oferta ciast to trzydniowy chleb tostowy, a na życzenie byli gotowi upiec kilka bułek mirelitowych. Były 3 rodzaje wędlin niskiej jakości, jeden rodzaj sera, kilka pomarańczy i kiwi na owoce, pomidory i kilka zwiędłych liści sałaty na warzywa. Ponieważ do sklepów można dojść w 10 minut, a obiekt posiada dobrze wyposażoną kuchnię, śniadanie lepiej przygotować samodzielnie.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania w dużej mierze zależy od tego, jakie mieszkanie wybierzesz. Nasz pokój znajdował się tuż przy ruchliwej głównej drodze, ludzie spacerujący ulicą, podróżujący samochodem lub autobusem mogli zajrzeć do naszego pokoju, w nocy z tarasu restauracji naprzeciwko dochodziła głośna muzyka. Do plaży można dojść w 15-20 minut. Nasze mieszkanie było mocno zniszczone, kratka klimatyzacji spadła z sufitu, odpływ prysznicowy był niebezpieczny, nasze drzwi były zepsute, był też problem z oknem, w wielu miejscach pozostał brud, ściany pokoju były mokre. Na naszą prośbę naprawiono możliwe do naprawienia błędy. Łóżka są wygodne, układ mieszkania jest dobry.
UsługiJest basen, z którego można korzystać. Kort do squasha, tenis stołowy, bilard, sauna. Wieczorem tanie koktajle.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 572 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Lobby hotelowe i ogród jak z bajki (naprawdę piękne). Personel w porządku. Zameldowanie poszło dobrze, dali nam zrekonstruowany pokój, zostawiamy windę na piętrze, na którym powinniśmy być, na podłodze jest bałagan. Pierwsza myśl była taka, że któryś z gości narobił bałaganu i odpuścił. Pokój na pierwszy rzut oka wygląda ładnie, ile pieniędzy, tyle muzyki, nie spodziewałem się luksusu. Łazienka: prysznic - piasek (dużo piasku). Szuflada - kilka czarnych długich włosów + obie szuflady połamane. Sypialnia: szafy bez drzwi, tylko kostki gipsowo-kartonowe. Kuchnia: stara, rozpadająca się, nie działające szuflady. Nie jesteśmy ludźmi problematycznymi, jakoś się pozbieraliśmy i wyszliśmy na zewnątrz. Po powrocie do pokoi hotelowych spotkała mnie największa niespodzianka na świecie: karaluch przebiegł całą kuchnię i się ukrył. W ciągu ostatnich 2 lat podróżowałem w to samo miejsce, z rezerwacjami u Was, do hoteli 2** i NIGDY nie doświadczyłem lotu muchowego, ale w tym 3*** hruza Rey Carlos nie mam dalszych komentarzy. Po 12-godzinnej podróży ponownie przenieśliśmy się do innego pokoju, po tym jak w recepcji powiedziano mi, że to po prostu nieszkodliwe zwierzę (nie będę wyjaśniał, jak to brzmiało, ale nie było to przyjemne i wcale nie jest grzeczne napisz to tutaj). Mieszkali w innym pokoju, przed remontem, w opłakanym stanie, ale przynajmniej nie mieli współlokatorów. Sprzątali pokój, dla śmiechu. W bidecie, z którego nie korzystamy, przez pierwsze dni dostało się trochę piasku, celowo go tam zostawiliśmy i został tam przez całe wakacje. Zapominają zmienić ręczniki (mimo że zasady hotelu mówią, że muszą co drugi dzień). W ciągu 21 dni pościel została zmieniona tylko raz na życzenie. Ta sprawa z Reyem Carlosem... nawet nie 1* tutaj, ale lata świetlne od 3*.
Lobby hotelowe i ogród jak z bajki (naprawdę piękne). Personel w porządku. Zameldowanie poszło dobrze, dali nam zrekonstruowany pokój, zostawiamy windę na piętrze, na którym powinniśmy być, na podłodze jest bałagan. Pierwsza myśl była taka, że któryś z gości narobił bałaganu i odpuścił. Pokój na pierwszy rzut oka wygląda ładnie, ile pieniędzy, tyle muzyki, nie spodziewałem się luksusu. Łazienka: prysznic - piasek (dużo piasku). Szuflada - kilka czarnych długich włosów + obie szuflady połamane. Sypialnia: szafy bez drzwi, tylko kostki gipsowo-kartonowe. Kuchnia: stara, rozpadająca się, nie działające szuflady. Nie jesteśmy ludźmi problematycznymi, jakoś się pozbieraliśmy i wyszliśmy na zewnątrz. Po powrocie do pokoi hotelowych spotkała mnie największa niespodzianka na świecie: karaluch przebiegł całą kuchnię i się ukrył. W ciągu ostatnich 2 lat podróżowałem w to samo miejsce, z rezerwacjami u Was, do hoteli 2** i NIGDY nie doświadczyłem lotu muchowego, ale w tym 3*** hruza Rey Carlos nie mam dalszych komentarzy. Po 12-godzinnej podróży ponownie przenieśliśmy się do innego pokoju, po tym jak w recepcji powiedziano mi, że to po prostu nieszkodliwe zwierzę (nie będę wyjaśniał, jak to brzmiało, ale nie było to przyjemne i wcale nie jest grzeczne napisz to tutaj). Mieszkali w innym pokoju, przed remontem, w opłakanym stanie, ale przynajmniej nie mieli współlokatorów. Sprzątali pokój, dla śmiechu. W bidecie, z którego nie korzystamy, przez pierwsze dni dostało się trochę piasku, celowo go tam zostawiliśmy i został tam przez całe wakacje. Zapominają zmienić ręczniki (mimo że zasady hotelu mówią, że muszą co drugi dzień). W ciągu 21 dni pościel została zmieniona tylko raz na życzenie. Ta sprawa z Reyem Carlosem... nawet nie 1* tutaj, ale lata świetlne od 3*.
Nie wykorzystali tego.
ZakwaterowanieTo wielka katastrofa.
UsługiNie istniejące
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
József Hau
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
super
super
bardzo dobry
Wyżywieniewysoki poziom
Zakwaterowaniebyło dobrze
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 569 zł za os.
Tímea Gaál
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel jest piękny i ma dobrą lokalizację. Personel jest bardzo miły i pomocny. Jedzenie jest w większości pyszne, a oferta bogata. Już jest problem z czystością. Tapicerka krzeseł w restauracji jest poplamiona i zużyta. Nie sądzę, że hotel ma pięć gwiazdek, na pewno nie uzyskałby lepszej oceny niż cztery.
Hotel jest piękny i ma dobrą lokalizację. Personel jest bardzo miły i pomocny. Jedzenie jest w większości pyszne, a oferta bogata. Już jest problem z czystością. Tapicerka krzeseł w restauracji jest poplamiona i zużyta. Nie sądzę, że hotel ma pięć gwiazdek, na pewno nie uzyskałby lepszej oceny niż cztery.
Do pięknej, piaszczystej plaży można dojść pieszo kilkaset metrów, niewielkiej jak cała osada. Na kilka dni jest super, na dłużej bym go nie wybrała.
WyżywienieOdpowiednie, obfite, zróżnicowane.
Zakwaterowaniedoskonały
UsługiGodziny otwarcia basenów są nieco krótkie, po godzinie 6 nie można już przebywać na basenie. Ręczniki plażowe były zużyte, ale bardzo. To prawda, że \u200b\u200bsą one zastępowane w dowolnym momencie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 939 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Radek M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 5 322 zł za os.
Lenka L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
bezbłędne, doskonałe
bezbłędne, doskonałe
niezbyt interesująca, nie podróżowaliśmy za pływaniem
WyżywienieDobre śniadanie, uprzejmy personel (mówiący tylko po hiszpańsku)
W Puerto Nieves świetne restauracje rybne
jak na zamku lub u bogatych krewnych w Anglii
Usługicałkowity spokój, relaks
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Václav Snížek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 687 zł za os.
Michaela K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super hotel, doskonałe jedzenie, świetna obsługa oraz duża chęć pomocy i uprzejmość personelu. Dwa duże baseny oraz wystarczająca liczba leżaków i parasoli, więc nie było problemu, aby o każdej porze znaleźć wolne miejsce.
Super hotel, doskonałe jedzenie, świetna obsługa oraz duża chęć pomocy i uprzejmość personelu. Dwa duże baseny oraz wystarczająca liczba leżaków i parasoli, więc nie było problemu, aby o każdej porze znaleźć wolne miejsce.
Hotel co prawda znajduje się tuż przy piaszczystych wydmach, ale na plażę można dostać się tylko przez przejście przez wydmy lub dojście promenadą plażową do dalszego zejścia, gdzie jest już krótka droga przez piasek na plażę. Obie drogi zajmują trochę czasu, ale przynajmniej trochę się poruszacie. My to uwzględniliśmy, ale nie jest to nic dla osób mniej sprawnych, wózków dziecięcych i małych dzieci.
WyżywienieMieliśmy bufetową półpensję, hotel nie oferuje innej opcji, ale wybór był ogromny zarówno na śniadanie, jak i na kolację. Rano obsługa przynosiła kawę, herbatę i kakao w dzbanku, a poza tym oczywiście samemu można było się częstować, ile się chce. Podczas kolacji obsługa podchodzi do stołu i pyta, co chcesz do picia, tu dla nieznających uwaga – napoje do kolacji są już płatne. Małą wadą jest to, że podpisujesz papier z zamówieniem napojów do kolacji, ale całość rachunku płacisz dopiero na koniec pobytu, więc trzeba to uwzględnić i mieć przy sobie pieniądze.
ZakwaterowanieŁadny, przestronny pokój, duża łazienka, armatura sanitarna marki Grohe, czyli jakość, w pokoju fotele, duży taras z regulowanymi fotelikami i podnóżkami, wyposażony w poduszki, boczny widok na morze.
UsługiPerfekcyjnie, nie korzystaliśmy z usług hotelu, ale na przykład obsługa zarówno przy śniadaniu i kolacji, jak i przy basenie, była bardzo uprzejma, miła, wszyscy się uśmiechali, nic nie stanowiło problemu, zdecydowanie nie sprawiali wrażenia, że przeszkadzacie im w czymkolwiek.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vojtěch K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobrze położony hotel.
Dobrze położony hotel.
Plaża jest fantastyczna.
WyżywienieBogaty wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.
ZakwaterowanieOdpowiada gwiazdkom, tylko jest tu więcej mrówek - faraonów.
UsługiOdpowiadający.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 4 823 zł za os.
Marcela Hlinková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Cudowne wakacje, byliśmy bardzo zadowoleni, piękna przyroda, miejsca, które odwiedziliśmy, powitanie nowego roku przeżyliśmy gdzie indziej niż w Czechach, niezapomniane wrażenia... po prostu piękno i nie żałujemy!
Cudowne wakacje, byliśmy bardzo zadowoleni, piękna przyroda, miejsca, które odwiedziliśmy, powitanie nowego roku przeżyliśmy gdzie indziej niż w Czechach, niezapomniane wrażenia... po prostu piękno i nie żałujemy!
Dostępność, czystość, obsługa i przyjemność w 1*
WyżywienieDoskonałe i bogate jedzenie, smaczne, pięknie przygotowane, w miłym otoczeniu z przyjazną obsługą.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było piękne, czyste, było wszystko, czego potrzebowaliśmy, wielka satysfakcja!
UsługiUsługi hotelu 1*, dużo udogodnień, baseny, sympatyczni, doradzali lub polecali coś przed każdym wyjazdem, mili, bezinteresowni... czuliśmy się tam bardzo dobrze!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 015 zł za os.