La Goleta Ocena: 2/5 Wyspy Kanaryjskie, Gran Canaria
Petra K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Petra K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Adéla C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było w porządku, umowa z delegacją, wyjazd, zakwaterowanie, nie mogę nic zarzucić.
Wszystko było w porządku, umowa z delegacją, wyjazd, zakwaterowanie, nie mogę nic zarzucić.
Czarna plaża tuż pod kompleksem hotelowym, poszliśmy dalej, tam dostęp był już gorszy, może nie do końca dla małych dzieci, szczególnie w czasie przypływu. W przeciwnym razie plaże są piękne, najbliższa z czarnym piaskiem, nieco dalej cicha i większa plaża z żółtym piaskiem, do wyboru. Obszar wokół plaż chciałby być bardziej czyszczony, ludzie to naprawdę świnie.
ZakwaterowanieHotel był większy, niż się spodziewaliśmy, ale panował w nim boski spokój, a tego chcieliśmy przede wszystkim. Sprzątanie jest na najwyższym poziomie, personel hotelu jest miły i uśmiechnięty, basen jest piękny. Wielka satysfakcja.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena Ježková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetnie
Świetnie
Świetnie
WyżywienieBez wyżywienia
ZakwaterowanieŚwietnie, nie mam nic do zarzucenia
UsługiŚwietnie, nie mam nic do zarzucenia
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były super. Była ładna pogoda, jedliśmy i piliśmy bardzo smacznie. Wynajęliśmy samochód i objechaliśmy nim wyspę.
Wakacje były super. Była ładna pogoda, jedliśmy i piliśmy bardzo smacznie. Wynajęliśmy samochód i objechaliśmy nim wyspę.
Plaża jest około 5 minut spacerem od zakwaterowania. Jeśli plaża jest bardzo długa, można spacerować aż do piaszczystych wydm Maspalomas. Blisko hotelu i plaży znajduje się długa promenada, przy której są restauracje i bazary.
Podczas wakacji nigdzie nie widzieliśmy możliwości wypożyczenia leżaka z parasolem, więc musieliśmy je kupić (co w sumie było bardziej opłacalne cenowo).
Plaża często była wietrzna (osobom z problemami usznymi zalecane są zatyczki do uszu).
Co mi się nie podobało, to duża liczba nudystów oraz to, że znacznie przed wyznaczonym odcinkiem plaży spotyka się nagie pary homoseksualne (jest dużo par homoseksualnych, co mnie nie przeszkadza, ale osoby przeciwników pride nie powinny wybierać tej wyspy na wakacje). Niestety ze względu na rozległe tłumy nudystów na wielu odcinkach plaży nie mogliśmy ich wypróbować. Dla rodzin z małymi dziećmi nie, zdecydowanie nie!
Byliśmy na samozatrudnieniu.
ZakwaterowanieHotel położony w dobrej lokalizacji, czysty, codziennie sprzątany. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Czego nam brakowało, to klimatyzacji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 767 zł za os.
Jaroslava Pěgřimočová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy zadowoleni z miejsca pobytu. Ze względu na odległość plaż, docenilibyśmy jednak transfer hotelowy na plażę. Pokój był niedostatecznie sprzątany.
Byliśmy zadowoleni z miejsca pobytu. Ze względu na odległość plaż, docenilibyśmy jednak transfer hotelowy na plażę. Pokój był niedostatecznie sprzątany.
Plaże były czyste, zadbane, z łagodnym wejściem do wody. Ze względu na odległość hotelu od plaży, wskazane byłoby wprowadzenie transportu z hotelu na plażę. Szczególnie starsze osoby mają problem, aby pokonać tę odległość do dość stromego zbocza.
WyżywienieJedliśmy sami w okolicznych restauracjach i restauracjach na plaży. Jedzenie było bardzo dobre. Minusem byli naganiacze przed restauracjami, którzy miejscami byli bardzo natarczywi i uciążliwi.
ZakwaterowanieSprzątanie pokoju było niewystarczające, ograniczało się jedynie do wymiany ręczników i opróżnienia kosza na śmieci.
Usługiodpowiadały wybranej kategorii hotelu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vladimír Cholenský
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Myślę, że cofnęliśmy się o 50 lat...
Myślę, że cofnęliśmy się o 50 lat...
Hotel Orle Gniazdo, nie byliśmy na plaży, był połów ryb
WyżywienieJedzenie dało się zjeść, to nie był problem, ale chęć personelu była przerażająca
ZakwaterowanieŁóżko czyste, ale łazienka z zardzewiałą wanną... ciepła woda czasami...
UsługiPowtarzam minione stulecie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana Vejsadová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy apartament bez wyżywienia, więc nie mogę go ocenić. Mieszkanie posiadało również oddzielną, dobrze wyposażoną kuchnię. Obok kwatery znajdował się duży supermarket. Mieliśmy wypożyczony samochód, więc odwiedzaliśmy lokalne restauracje przy drodze nad morzem iw górach ????. Podobały nam się również wydmy i samo miasteczko, które bardzo lubimy. Zarówno ocean, jak i basen były jeszcze ciepłe ????. Więc wszystko OK.
Byliśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy apartament bez wyżywienia, więc nie mogę go ocenić. Mieszkanie posiadało również oddzielną, dobrze wyposażoną kuchnię. Obok kwatery znajdował się duży supermarket. Mieliśmy wypożyczony samochód, więc odwiedzaliśmy lokalne restauracje przy drodze nad morzem iw górach ????. Podobały nam się również wydmy i samo miasteczko, które bardzo lubimy. Zarówno ocean, jak i basen były jeszcze ciepłe ????. Więc wszystko OK.
Znamy go z poprzednich lat, jest piękny ze wspaniałym widokiem na Atlantyk i wydmy.
WyżywienieWłasny.
ZakwaterowanieOK. Kuchnia, sypialnia, pokój z TV, balkon, 5 piętro z bocznym widokiem na morze.
UsługiŚwietne sprzątanie każdego dnia.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivana H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miklós Lantay
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W ładnym otoczeniu, ale daleko od morza.
W ładnym otoczeniu, ale daleko od morza.
Plaża jest świetna. To było trochę daleko od zakwaterowania.
WyżywienieNiepełne wyżywienie było bez zarzutu.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było w porządku.
UsługiŚwietne usługi, basen, restauracja, park itp.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vendula H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy zadowoleni z wakacji, ponieważ Gran Canaria oferuje wiele rzeczy do zobaczenia. Wypożyczyliśmy samochód z lokalnej agencji i objechaliśmy pół wyspy. Na pewno wrócimy, ale prawdopodobnie do innego zakwaterowania.
Byliśmy zadowoleni z wakacji, ponieważ Gran Canaria oferuje wiele rzeczy do zobaczenia. Wypożyczyliśmy samochód z lokalnej agencji i objechaliśmy pół wyspy. Na pewno wrócimy, ale prawdopodobnie do innego zakwaterowania.
Jedna plaża około pół godziny spacerem, mało ludzi. Drugiej plaży miejskiej, około godziny spaceru, tutaj nie odwiedziliśmy.
WyżywienieJedzenie w obiekcie poniżej średniej, np. krążki kalmarów wyjęte tylko z zamrażarki, spaghetti jak z torebki. Śniadania były dobre, każdy mógł coś wybrać, tylko szynka pachniała kilka dni. Mieliśmy obiadokolację, możliwość drugiego posiłku od 13:30 do 20:00, co jest dużym plusem, niestety mieliśmy tylko przystawkę z drugiego posiłku, więc przychodziliśmy na obiad. Kiedy przyjechaliśmy wieczorem, musieliśmy zapłacić za obiad, ponieważ nie poinformowaliśmy obsługi, że nadal będziemy przyjeżdżać, co uważam za kompletną bzdurę, w końcu za jedzenie już zapłaciliśmy. . .
ZakwaterowanieZakwaterowanie było miłe, łazienka przydałaby się do drobnych modyfikacji. W kuchni nie było naczyń, w tym gąbki. Największym rozczarowaniem było odkrycie w naszym pokoju karaluchów, które nawet po eksterminacji nie zniknęły, pojawiły się tylko większe.
UsługiCeny usług w hotelu są niepotrzebnie zawyżone, smoothie w hotelu kosztuje 4,75 € na plaży maksymalnie 3,50 €, sprzątaczka nie wkładała tyle wysiłku w sprzątanie. Poza tym pracownicy są mniej lub bardziej przyjaźni i mili, z kilkoma wyjątkami. Płacisz dodatkowo za wszystko.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 099 zł za os.
Denisa S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładny hotel w doskonałej lokalizacji
Ładny hotel w doskonałej lokalizacji
Z hotelu na plażę można dojść w 5 minut lub na promenadę nad plażą, na plażę prowadzi całkiem sporo schodów. Plaża piękna, czysta, długa, wszędzie pojemniki na śmieci i prysznice/lub krany do mycia nóg na schodach. Do wydm wzdłuż plaży można dojść w około 15 minut. Na plaży znajdują się falochrony, więc nawet przy większych falach można za nimi pięknie pływać z dziećmi
Wyżywienienie używaliśmy go
ZakwaterowanieProsty hotel oferujący zakwaterowanie w apartamentach. Apartamenty składają się z sypialni z podwójnym łóżkiem i salonu z kuchnią, sofą, na której może spać trzecia osoba, oraz tarasu. W hotelu spędziliśmy minimum czasu, ale to nam w zupełności wystarczyło. W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka mikrofalowa, dwupalnikowa kuchenka oraz wszystkie naczynia i naczynia. Nie ma czajnika, ale wodę można zagotować w garnku, więc nie ma problemu... W hotelu jest basen, ale nie jest podgrzewany, przy basenie jest bar i leżaki, raz spróbowaliśmy. Największą zaletą hotelu jest niewątpliwie lokalizacja - 2 minuty do przystanku autobusowego, 2 minuty do około 4 supermarketów, intersportu, restauracji, minigolfa, a plaża oddalona jest o 5 minut spacerem. Ze względu na lokalizację wybraliśmy hotel, który całkowicie spełnił nasze oczekiwania
UsługiW recepcji jest komputer z drukarką za opłatą, ale kiedy potrzebowałem wydrukować karty pokładowe, Pan chętnie wydrukował mi je za darmo, recepcja czynna całą dobę, automat z kawą i napojami
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lucie Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel należy raczej do niższego standardu, cena była odpowiednia!
Hotel należy raczej do niższego standardu, cena była odpowiednia!
Ładna, po burzy zamknięta z powodu zanieczyszczenia bakteriami.
WyżywienieBez wyżywienia.
ZakwaterowanieBardzo prosto urządzone, w sypialni małe okno, dostawka dla dziecka do 13 lat.
UsługiNie wiem, czy kobiety coś oferowały.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 194 zł za os.
Jan Šanda
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 123 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 241 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolona
Zadowolona
Trochę poza kontrolą, ale zadowolony
WyżywienieBez wyżywienia restauracje w okolicy bezbłędnie
ZakwaterowanieZadowolony za cenę
UsługiDobry
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 177 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękna destynacja, ale wszystko daleko..
Piękna destynacja, ale wszystko daleko..
Nasze wymaganie dotyczące odległości od plaży wynosiło 500 m, stopniowo nasza pani w biurze podróży przekonała nas, że nawet 1 km to nie jest daleko, zgodziliśmy się, ale kiedy wróciliśmy do domu, odkryliśmy, że plaża jest oddalona o 2 km, nikt się do tego nie odnosił, a kiedy przyjechaliśmy na miejsce, codziennie musieliśmy pokonywać 4 km tam i 4 km z powrotem, więc nie było to zbyt dobre.
WyżywienieWedług stron „hotelu” w ramach wyżywienia miały być szwedzkie stoły, gdy przyszliśmy na jedzenie, obsługa dała nam do wyboru 4 dania, codziennie to samo.
ZakwaterowanieJednym słowem? Horror.. Wszystko stare, smród, że aż człowiek mógłby upaść, z fotela z czasem wychodziły robaki wielkości 5-10 cm, więc baliśmy się nawet zamknąć oczy i spać.
UsługiPrawdopodobnie żadne, personel na recepcji był absolutnie nieprzyjemny..
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Viera N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dzięki wygodnym apartamentom z oddzielnym salonem i sypialnią oraz dużym tarasem z widokiem, cieszyliśmy się morzem, podgrzewanym basenem z bąbelkami, słońce świeciło w grudniu od 7:30 do 18:30, turystyką, jazdą na rowerze,
Dzięki wygodnym apartamentom z oddzielnym salonem i sypialnią oraz dużym tarasem z widokiem, cieszyliśmy się morzem, podgrzewanym basenem z bąbelkami, słońce świeciło w grudniu od 7:30 do 18:30, turystyką, jazdą na rowerze,
Najlepsze na wyspie
WyżywienieNie mieliśmy
ZakwaterowanieWspaniałe - wygodne apartamenty z oddzielnym salonem i sypialnią oraz dużym tarasem z widokiem, cieszyliśmy się morzem, podgrzewanym basenem z bąbelkami, słońce świeciło w grudniu od 7:30 do 18:30, turystyką, jazdą na rowerze,
UsługiWspaniałe. Uprzejmy personel. Szczególne podziękowania dla recepcjonistki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 629 zł za os.
Josef Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jakub Růžička
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie jest spokojne, ale nie polecam go osobom szukającym wakacji bez dzieci. Poza tym wszystko w porządku.
Zakwaterowanie jest spokojne, ale nie polecam go osobom szukającym wakacji bez dzieci. Poza tym wszystko w porządku.
Na plażę około 3 km, ale przyjemny spacer..
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Eva O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
wszystko bez zarzutu, półpełne wyżywienie ponad oczekiwania, oferta dań, różnorodność i obsługa serwisu
wszystko bez zarzutu, półpełne wyżywienie ponad oczekiwania, oferta dań, różnorodność i obsługa serwisu
wybór spośród trzech, wszystko doskonałe, w naszym terminie pobytu nie było opłat za leżaki i parasole
Wyżywienieponad oczekiwania
Zakwaterowaniewzorowe, przyjemne, komfortowe
Usługidoskonałe
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 807 zł za os.