Lenka Loudová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie byliśmy tu po raz pierwszy, jeździmy tutaj już piąty rok, a niektóre lata nawet kilka razy. Jesteśmy ogólnie zadowoleni zarówno z zakwaterowania, jak i personelu.
Nie byliśmy tu po raz pierwszy, jeździmy tutaj już piąty rok, a niektóre lata nawet kilka razy. Jesteśmy ogólnie zadowoleni zarówno z zakwaterowania, jak i personelu.
Zimowe wakacje.
WyżywienieBez wyżywienia. Gotowaliśmy sobie w wystarczająco wyposażonym aneksie kuchennym.
ZakwaterowanieZakwaterowanie ładne, czyste.
UsługiMożliwość korzystania z małego basenu bezpośrednio na terenie obiektu, możliwość skorzystania z sauny. W okresie zimowym istnieje dodatkowo możliwość odwiedzania dużego basenu z jacuzzi i zjeżdżalnią w niedalekim Cavalese, tylko po okazaniu karnetu narciarskiego (płatne tylko jeden dzień w tygodniu - we wtorek, w pozostałe dni bezpłatnie).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
