Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 771 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 31 874

Kategoria

***

Miasto

Passo del Tonale

Kraj

Włochy

Położenie

Tradycyjny 3-gwiazdkowy Hotel Milano położony jest w idyllicznej miejscowości Vermiglio, ok. 9 km od centrum Mezzana i około 10,5 km od wyciągów narciarskich na terenie narciarskim Folgarida-Marilleva. Przystanek dla narciarzy oddalony jest o ok. 30 m.

Wyposażenie

Obiekt posiada recepcję, Wi-Fi, windę, restaurację, bar, salę telewizyjną, przechowalnię nart i parking (ograniczona dostępność).
Dostępna jest również strefa wellness z sauną fińską, łaźnią parową, prysznicem relaksacyjnym, pokojem wypoczynkowym i kącikiem herbacianym.

Wyżywienie

W cenę wycieczki w zależności od zarezerwowanego typu pokoju lub rodzaju wyżywienia, zawarte jest śniadanie lub wyżywienie HB. Opcja ze śniadaniem zawiera obfity bufet śniadaniowy.
Przy rezerwacji pokoju z wyżywieniem HB wieczorem podawane jest dodatkowo 3-daniowe menu z bufetem sałatkowym. Na zapytanie dostępne są posiłki bezglutenowe. W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra w ramach wyżywienia HB (obowiązkowo za opłatą na miejscu) serwowane jest specjalne menu stosownie do okazji.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellnessSejf (w pokoju)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie): 10,- € /dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocMenu bożonarodzeniowe: 30,- € /osob.Menu sylwestrowe: 40,- € /osob.Keycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Psy na zapytanie (10,- € /dzień)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dla dzieci do 7. roku życia włącznie nie wydaje się vouchera na karnet narciarski. Do każdego zakupionego karnetu narciarskiego dla osoby dorosłej, jedno towarzyszące dziecko z tej grupy wiekowej otrzymuje na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (wymagana legitymacja). Jeśli podróżuje z Państwem więcej dzieci niż dorosłych, należy na miejscu wykupić karnet narciarski dla dzieci. Więcej informacji można uzyskać w kasie biletowej.Wstęp do strefy wellness jest dozwolony od 14. roku życia. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB

pokój z podwójnym łóżkiem, TV, sejfem i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB

pokój z podwójnym łóżkiem, dostawką, TV, sejfem i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB

pokój z podwójnym łóżkiem, 2 dostawkami, TV, sejfem i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

pokój z łóżkiem podwójnym, 2 dostawkami, TV, sejfem i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB

pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV, sejfem i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

pokój z łóżkiem podwójnym, TV, sejfem i telefonem
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Mal? (ok. 30 km), Edolo (ok. 30 km)Przelot: Bergamo (ok. 130 km), Werona (ok. 180 km), Mediolan (ok. 215 km), Turyn (ok. 310 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Pontedilegno Tonale

Maks. wysokość: 3016 mMin. wysokość: 1121 mWys. miejscowość: 1886 mWyciągi łącznie: 28Orczyki: 5Krzesełka: 19Gondole: 4Trasy łącznie: 100 kmTrasy zielone/niebieskie: 24 kmTrasy czerwone: 61 kmTrasy czarne: 15 km

Region narciarski Skirama Dolomiti Adamello-Brenta

Maks. wysokość: 2504 mMin. wysokość: 852 mWyciągi łącznie: 73Orczyki: 23Krzesełka: 33Gondole: 17Trasy łącznie: 150 kmTrasy zielone/niebieskie: 50 kmTrasy czerwone: 67 kmTrasy czarne: 33 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od stoku narciarskiego 7 km
 • TV tak
 • Przystanek autobusowy tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 5 °C temperatura w nocy -5 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 2 °C temperatura w nocy -7 °C

 • Wt 3 °C temperatura w nocy -6 °C

 • Śr 4 °C temperatura w nocy -6 °C

 • Czw 2 °C temperatura w nocy -10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień