Aktualne do Włoch

Hotel Adamello

Ocena: 3/5

Włochy, Tonale/Ponte di Legno, Passo del Tonale

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 300 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 300 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy Kącik dziecięcy tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Przystanek autobusowy, Transport hotelowy Przystanek autobusowy tak
  • Bar Bar tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Słaby (Na podstawie 7 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 1,4 / 5

Zakwaterowanie 1,3 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

14. najwyższa ocena z 60 hoteli w Tonale/Ponte di Legno

Monika V.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wszystko było świetne. Z przyjemnością wrócę.

Wszystko było świetne. Z przyjemnością wrócę.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Sport

Narciarstwo świetne nawet pod koniec sezonu, a basen był świetny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Wakacje mnie nie ekscytowały. Obsługa hotelu nie była odpowiedzialna za te pieniądze.

Wakacje mnie nie ekscytowały. Obsługa hotelu nie była odpowiedzialna za te pieniądze.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Usługi

Ostatni dzień przeprowadzki do drewnianej szopy. Prysznic za dopłatą 5 euro.

Sport

Nie było pogody i nie można było jeździć na nartach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anonym

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Wakacje mnie nie ekscytowały. Obsługa hotelu nie była odpowiedzialna za te pieniądze.

Wakacje mnie nie ekscytowały. Obsługa hotelu nie była odpowiedzialna za te pieniądze.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Usługi

Ostatni dzień przeprowadzki do drewnianej szopy. Prysznic za dopłatą 5 euro.

Sport

Nie było pogody i nie można było jeździć na nartach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zuzana P.

Ocena 1,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024

Niestety już nigdy więcej nie pojadę na tę wycieczkę, głównie ze względu na usługi noclegowe oferowane przez biuro podróży i podejście delegata, kiedy czuliśmy się, jakbyśmy byli na pionierskiej wycieczce. Kiedy dotarliśmy do kwatery, powiedziano nam, co możemy, a czego nie możemy zrobić... W kwaterze nie było ani ręczników, ani pościeli (więc pierwszą noc spaliśmy pod starym, swędzącym kocem wojskowym (drugiego dnia wypożyczyliśmy pościel za 12 euro - pościel oznaczała pościel :D ), nawet toalety nie było, więc po 16:00 w autobusie... parada! :) Na koniec musieliśmy po sobie posprzątać całe mieszkanie (nawet pod łóżkiem, jak powiedziano nam w bardzo szczegółowej instrukcji sprzątania :) ) i o godzinie 10 wrzuciliśmy kurty do kontenera obok hotelu, którego nie musieli zamykać, a my pojechaliśmy na narty i modliliśmy się, abyśmy jeszcze wieczorem znajdę tam rzeczy...mokre po nartach (od deszczu, bo u nas padało całe 5 dni :)), przebieraliśmy się w toaletach hotelu, w holu, w kontenerze..no cóż , gdzie to było możliwe, bo nie wolno nam było już wchodzić do apartamentu i jechaliśmy do domu.. Gdybyśmy zostali o tym ostrzeżeni przy zakupie wycieczki, to byśmy byli na to przygotowani psychicznie i może nie bylibyśmy tak zirytowani przez to, bo tak się nie stało... Polecam wykupić kolejną wycieczkę, albo spakować osobną walizkę z pościelą, ręcznikami i detergentami :)

Niestety już nigdy więcej nie pojadę na tę wycieczkę, głównie ze względu na usługi noclegowe oferowane przez biuro podróży i podejście delegata, kiedy czuliśmy się, jakbyśmy byli na pionierskiej wycieczce. Kiedy dotarliśmy do kwatery, powiedziano nam, co możemy, a czego nie możemy zrobić... W kwaterze nie było ani ręczników, ani pościeli (więc pierwszą noc spaliśmy pod starym, swędzącym kocem wojskowym (drugiego dnia wypożyczyliśmy pościel za 12 euro - pościel oznaczała pościel :D ), nawet toalety nie było, więc po 16:00 w autobusie... parada! :) Na koniec musieliśmy po sobie posprzątać całe mieszkanie (nawet pod łóżkiem, jak powiedziano nam w bardzo szczegółowej instrukcji sprzątania :) ) i o godzinie 10 wrzuciliśmy kurty do kontenera obok hotelu, którego nie musieli zamykać, a my pojechaliśmy na narty i modliliśmy się, abyśmy jeszcze wieczorem znajdę tam rzeczy...mokre po nartach (od deszczu, bo u nas padało całe 5 dni :)), przebieraliśmy się w toaletach hotelu, w holu, w kontenerze..no cóż , gdzie to było możliwe, bo nie wolno nam było już wchodzić do apartamentu i jechaliśmy do domu.. Gdybyśmy zostali o tym ostrzeżeni przy zakupie wycieczki, to byśmy byli na to przygotowani psychicznie i może nie bylibyśmy tak zirytowani przez to, bo tak się nie stało... Polecam wykupić kolejną wycieczkę, albo spakować osobną walizkę z pościelą, ręcznikami i detergentami :)

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Wyżywienie

Śniadania są możliwe, obiadów nie polecam, powiedziano nam, że obiad (pizzę) dostaniemy w pudełku do apartamentu, że hotel nie lubi, gdy goście jedzą w lobby (nie rozumiem, była duża restauracja i zawsze była pusta...

Usługi

Dziewczyny w recepcji były miłe :)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Monika V.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wszystko było świetne. Z przyjemnością wrócę.

Wszystko było świetne. Z przyjemnością wrócę.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Sport

Narciarstwo świetne nawet pod koniec sezonu, a basen był świetny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...