Piandineve Ocena: 4/5
od 1 279 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 279 zł za osobę
od 3 019 zł za osobę
od 2 059 zł za osobę
od 1 509 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Słaby (Na podstawie 7 opinii)
14. najwyższa ocena z 60 hoteli w Tonale/Ponte di Legno
Monika V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było świetne. Z przyjemnością wrócę.
Wszystko było świetne. Z przyjemnością wrócę.
Narciarstwo świetne nawet pod koniec sezonu, a basen był świetny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Wakacje mnie nie ekscytowały. Obsługa hotelu nie była odpowiedzialna za te pieniądze.
Wakacje mnie nie ekscytowały. Obsługa hotelu nie była odpowiedzialna za te pieniądze.
Ostatni dzień przeprowadzki do drewnianej szopy. Prysznic za dopłatą 5 euro.
SportNie było pogody i nie można było jeździć na nartach.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Wakacje mnie nie ekscytowały. Obsługa hotelu nie była odpowiedzialna za te pieniądze.
Wakacje mnie nie ekscytowały. Obsługa hotelu nie była odpowiedzialna za te pieniądze.
Ostatni dzień przeprowadzki do drewnianej szopy. Prysznic za dopłatą 5 euro.
SportNie było pogody i nie można było jeździć na nartach.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zuzana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Niestety już nigdy więcej nie pojadę na tę wycieczkę, głównie ze względu na usługi noclegowe oferowane przez biuro podróży i podejście delegata, kiedy czuliśmy się, jakbyśmy byli na pionierskiej wycieczce. Kiedy dotarliśmy do kwatery, powiedziano nam, co możemy, a czego nie możemy zrobić... W kwaterze nie było ani ręczników, ani pościeli (więc pierwszą noc spaliśmy pod starym, swędzącym kocem wojskowym (drugiego dnia wypożyczyliśmy pościel za 12 euro - pościel oznaczała pościel :D ), nawet toalety nie było, więc po 16:00 w autobusie... parada! :) Na koniec musieliśmy po sobie posprzątać całe mieszkanie (nawet pod łóżkiem, jak powiedziano nam w bardzo szczegółowej instrukcji sprzątania :) ) i o godzinie 10 wrzuciliśmy kurty do kontenera obok hotelu, którego nie musieli zamykać, a my pojechaliśmy na narty i modliliśmy się, abyśmy jeszcze wieczorem znajdę tam rzeczy...mokre po nartach (od deszczu, bo u nas padało całe 5 dni :)), przebieraliśmy się w toaletach hotelu, w holu, w kontenerze..no cóż , gdzie to było możliwe, bo nie wolno nam było już wchodzić do apartamentu i jechaliśmy do domu.. Gdybyśmy zostali o tym ostrzeżeni przy zakupie wycieczki, to byśmy byli na to przygotowani psychicznie i może nie bylibyśmy tak zirytowani przez to, bo tak się nie stało... Polecam wykupić kolejną wycieczkę, albo spakować osobną walizkę z pościelą, ręcznikami i detergentami :)
Niestety już nigdy więcej nie pojadę na tę wycieczkę, głównie ze względu na usługi noclegowe oferowane przez biuro podróży i podejście delegata, kiedy czuliśmy się, jakbyśmy byli na pionierskiej wycieczce. Kiedy dotarliśmy do kwatery, powiedziano nam, co możemy, a czego nie możemy zrobić... W kwaterze nie było ani ręczników, ani pościeli (więc pierwszą noc spaliśmy pod starym, swędzącym kocem wojskowym (drugiego dnia wypożyczyliśmy pościel za 12 euro - pościel oznaczała pościel :D ), nawet toalety nie było, więc po 16:00 w autobusie... parada! :) Na koniec musieliśmy po sobie posprzątać całe mieszkanie (nawet pod łóżkiem, jak powiedziano nam w bardzo szczegółowej instrukcji sprzątania :) ) i o godzinie 10 wrzuciliśmy kurty do kontenera obok hotelu, którego nie musieli zamykać, a my pojechaliśmy na narty i modliliśmy się, abyśmy jeszcze wieczorem znajdę tam rzeczy...mokre po nartach (od deszczu, bo u nas padało całe 5 dni :)), przebieraliśmy się w toaletach hotelu, w holu, w kontenerze..no cóż , gdzie to było możliwe, bo nie wolno nam było już wchodzić do apartamentu i jechaliśmy do domu.. Gdybyśmy zostali o tym ostrzeżeni przy zakupie wycieczki, to byśmy byli na to przygotowani psychicznie i może nie bylibyśmy tak zirytowani przez to, bo tak się nie stało... Polecam wykupić kolejną wycieczkę, albo spakować osobną walizkę z pościelą, ręcznikami i detergentami :)
Śniadania są możliwe, obiadów nie polecam, powiedziano nam, że obiad (pizzę) dostaniemy w pudełku do apartamentu, że hotel nie lubi, gdy goście jedzą w lobby (nie rozumiem, była duża restauracja i zawsze była pusta...
UsługiDziewczyny w recepcji były miłe :)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Monika V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było świetne. Z przyjemnością wrócę.
Wszystko było świetne. Z przyjemnością wrócę.
Narciarstwo świetne nawet pod koniec sezonu, a basen był świetny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...