Hotel Le Tartarughe

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

***

Region

SYCYLIA/WŁOCHY

Zdaniem TUI

Nowoczesny budynek apartamentowy wkomponowany w zabudowę urokliwego miasteczka Letojanni. Piaszczysto-żwirowa plaża oddalona jest o zaledwie 30 metrów a do słynnego kurortu Taormina jest zaledwie kilka minut jazdy samochodem.

Położenie

w cichej okolicy w pobliżu centrum Letojanni. Częściowo piaszczysta, a częściowo pokryta drobnymi kamykami plaża oddalona jest jedynie o ok. 30 m. Miejscowość Taormina z licznymi sklepami i atrakcjami turystycznymi znajduje się ok. 7 km od hotelu.

Kategoria lokalna

3 gwiazdki.

Pokoje

apartamenty (APX1) składające się z pokoju dziennego z funkcją sypialną oraz z sypialni. Wyposażone w telewizor z włoskimi programami, aneks kuchenny, klimatyzację/ogrzewanie, pralkę, suszarkę, prysznic i WC oraz balkon. Większe apartamenty (APX2) wyposażone identycznie jak APX1, ale z dwiema sypialniami. W obu rodzajach apartamentów obowiązuje zakaz palenia.

Apartamenty

ośrodek składa się z 27 apartamentów. Goście mają do dyspozycji dostęp do Internetu (w tym bezprzewodowy, bez opłat) oraz parking w zależności od dostępności, na zapytanie, za opłatą. Ośrodek akceptuje karty: Visa, Mastercard, Amex, Diners.

Wyżywienie

we własnym zakresie. W Letojanni znajdują się restauracje i bary.

Rozrywka

liczne atrakcje turystyczne znajdą Państwo np. w centrum Letojanni lub w miejscowości Taormina.

Dla dzieci

za opłatą: opieka nad dziećmi na zapytanie. Łóżeczka dla dzieci również na zapytanie, za opłatą.

Strona internetowa

www.residenceletartarughe.com

Tabele cennikowe

dostępne na: www.tui.pl/tabelecennikowe

Pokoje w super cenie

Jest to oferta oszczędnościowa skierowana do klientów, którym zależy na pobycie w danym hotelu w najniższej możliwej cenie. Klienci rezerwujący te pokoje otrzymają jeden z pokoi dostępnych w danym terminie w hotelu, a przydział tego pokoju leży w gestii hotelarza i nie jest przez TUI ograniczony żadnymi warunkami. Proszę zwrócić uwagę, iż rezerwując pokój typu DA_Z, DA_X, DZZ, SUZ, FAZ, APZ, nie rezerwują Państwo konkretnej lokalizacji tego pokoju (np. pokój z widokiem na basen/morze) ani konkretnego wyposażenia pokoju (np. pokój z balkonem lub tarasem). Pokój typu DA_Z, DA_X, DZZ, SUZ, FAZ, APZ może różnić się wielkością lub planem pokoju od pokoi znajdujących się w regularnej ofercie danego hotelu. Gościom rezerwującym ten typ pokoju z reguły nie przysługuje możliwość jego wymiany na inny.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY