Hotel Villaggio Sporting Club

Opis hotelu

K

***

R

Włochy / Sycylia

O

Przyjemny śródziemnomorski kompleks, składający się z kilkunastu budynków zlokalizowanych wzdłuż ukwieconych alei, prowadzących wprost do pięknej plaży z wydzielonym odcinkiem dla Gości hotelu z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Spacer pośród bugenwilli, drzew oliwnych, sosen pinii i makii śródziemnomorskiej to prawdziwa przyjemność! Do dyspozycji Gości jest duży basen, brodzik dla dzieci, miniklub oraz bogate zaplecze sportowe. Niewątpliwym atutem jest bliskość Cefalu, prawdziwej sycylijskiej perełki z zabytkową katedrą, słynną skałą La Rocca oraz sklepami, restauracjami i barami.

P

w dzielnicy Mazzaforno, ok. 5 km od centrum CEFALU, ok. 65 km od Palermo; ok. 90 km od lotniska w Palermo; ok. 300 m od przystanku autobusowego (ok. 3 EUR/Cefalu).

P

Mazzaforno, publiczna, z wydzieloną częścią dla Gości hotelu, piaszczysto-żwirkowa, kamieniste zejście do wody, zalecane obuwie ochronne, ok. 300 m od hotelu, dojście ścieżką, bezpłatne parasole i leżaki (ilość leżaków ograniczona).

H

trzygwiazdkowy, sezonowo odnawiany, w stylu włoskiej wioski wakacyjnej, 174 pokoje, kilkanaście budynków położonych w rozległym ogrodzie z roślinnością śródziemnomorską, lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna z tarasem - dania w formie bufetu, kuchnia włoska i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, raz w tygodniu kolacja tematyczna, bar; sala telewizyjna, butik, sklep; duży, zadbany ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w pobliżu recepcji; za opłatą: fotograf, wypożyczalnia samochodów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

P

s

2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dostawek dla dzieci), 20-25 m², skromny, indywidualnie sterowana klimatyzacja łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizor, sejf, mała lodówka; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; taras lub balkon.

S

duży basen, słodka woda, brodzik dla dzieci, słodka woda, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki płatne; boisko do piłki nożnej, 3 korty tenisowe (wypożyczenie sprzętu za kaucją; wymagana wcześniejsza rezerwacja), tenis stołowy, kajaki, bule; plac zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat, nieczynny w piątek), kilka razy w tygodniu włoskie animacje dla dorosłych i dzieci: zajęcia sportowo-rekreacyjne i wieczorne programy rozrywkowe (w przybliżonym terminie: 10.06-15.09; program animacji i ich częstotliwość określa hotel), amfiteatr; wypożyczalnia sprzętów wodnych na plaży.

L

śniadanie (7.30-9.30), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.30-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; do obiadu i kolacji nielimitowane lokalne wino, lokalne piwo i woda; kawa, herbata, woda, soki, wybrane napoje bezalkoholowe w wyznaczonym barze (10.00-24.00).

P

śniadanie (7.30-9.30), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.30-21.00) w formie bufetu w restauracji, do obiadu i kolacji nielilimitowane lokalne wino, lokalne piwo i woda; kawa, herbata, woda, soki, wyznaczone napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym barze (10.00-24.00).

K

0039/0921931137, www.aeroviaggi.it

G

serwis plażowyWi-Fi

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu