Hotel Lantana Resort

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Hotel położony jest na południowym brzegu wyspy, na przedmieściach Puli. Hotel znajduje się w nowo wybudowanym, nowoczesnym budynku, jednakże nosi wiele cech architektury typowej rzymskiej willi. Ponadto piękne wrażenie robi o zmroku, gdy podświetlony odbija się w basenie na tle granatowego nieba.

P

24 pokoje, 20 dwu- i 12 trzypokojowych apartamentów wyposażonych w klimatyzację, łazienkę z prysznicem/wanną, sejf, minibar, TV-sat, telefon, suszarkę do włosów, bezpłatne WiFi.

D

Restauracja, bar, basen, taras, ogród, centrum wellness, bezpłatny parking, całodobowa recepcja, room service, przechowalnia bagażu, wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia łodzi, pralnia, sejf w recepcji, faks/ksero, bezpłatny transfer na plażę Nora, bezpłatne WiFi.

C

przelot w cenie od 950 zł/osoba, transfer z i na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7/14 nocy, wyżywienie zgodnie z ofertą, serwis plażowy, ubezpieczenie NW i KL i bagaż

C

wydatków własnych, dodatkowych posiłków

U

1. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY