Santo Stefano: Znaleźliśmy dla Ciebie 1 hotel

Sortuj według

Clubviaggi Santo Stefano Resort Włochy, Sardynia, Santo Stefano

Ocena 4,1 / 5
Clubviaggi Santo Stefano Resort opinie

Świetny (oceniony przez 98 osób)

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Wyżywienie 4,4 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 3,9 / 5

Marta.m

Ocena 4,5 / 5
Hotel Santo Stefano znajduje się w rezerwacie przyrody - Parku Narodowym La Maddalena. Jest to jedyny resort na tej niewielkiej wyspie. Wyspa jest przepiękna, jeśli uda się poświęcić trochę czasu na spacerowanie i znalezienie zatoczek jest wiele wspaniałych i opuszczonych, praktycznie bezludnych. Pokoje są czyste i schludne nie nowoczesne, ale dzięki formie bungalow , można czuć się prawie jak we
Całkowita ocena

Hotel Santo Stefano znajduje się w rezerwacie przyrody - Parku Narodowym La Maddalena. Jest to jedyny resort na tej niewielkiej wyspie. Wyspa jest przepiękna, jeśli uda się poświęcić trochę czasu na spacerowanie i znalezienie zatoczek jest wiele wspaniałych i opuszczonych, praktycznie bezludnych. Pokoje są czyste i schludne nie nowoczesne, ale dzięki formie bungalow , można czuć się prawie jak we własnym domu z małym ogródkiem.

Jedzenie jest świetne. Makarony idalnie doprawione przygotowywane na bierząco, risotto z najlepszych jakości produktów. Myślę ze to jeden z największych atutów hotelu zaraz po połozeniu. Restauracja główna dysponuje dużymi oknami z widokiem na archipelag Maddalena. Druga restauracja usytuowana jest przy plaży. Należy pamiętać aby zabrać ze sobą wszystko przed wyjazdem do tego obiektu, gdyż jest tylko jeden sklep . Jeśli nie będzie w nim potrzebnych artykułow zostaje tylko rejs hotelową łódź cena ok 15 € za os w dwie strony 7 min podróż do Maddaleny. Animacje hotelowe prowadzone głownie w jęzuku Włoskim, ewentualnie polskie animacje organizatora ITAKA. Personel jednak jest bardzo miły i profesjonalny starają się dobrze komunikować i znają conajmniej 2 języki. Myśle że jeśli ktoś nie potrzebuje nowoczesnych wnętrz ale ceni sobie klimat i widoki to hotel, który będzie idealny, na pewno jedyny w swoim rodzaju.

Zakwaterowanie 4,2 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Dana Smekalová Wrzesień 2021

Data pobytu: 07.09. - 14.09.2021

Ocena 4,5 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu