Jaroslav P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2024
Byłem więcej niż zadowolony.
Byłem więcej niż zadowolony.
Dostęp do domku w celu wywozu na skocznię z hotelu wynosi około 60 m, a dostęp z nart bezpośrednio do hotelu. A zatem pełna satysfakcja!
WyżywienieAbsolutnie doskonałe i smaczne! ! !
ZakwaterowanieWszystko było w jak najlepszym porządku, tylko mała rzecz, miałem przeciekający materac, więc po wielu nartach nie do końca odpocząłem, ale bonus w karnecie pernamentek wszystko wygładził, więc satysfakcja :-).
UsługiObsługa w restauracji i na recepcji pomocna i chętna, ok.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
