Hotel Oleandri Resort

Włochy, Kampania, Paestum

Więcej o hotelu

od 3 271 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 27 115

Kategoria

****

Opis oferty

 
Położenie:

Elegancki hotel zlokalizowany w południowym regionie Włoch - Kampanii, usytuowany w spokojnej okolicy, otoczony bujnym lasem sosnowym. Hotel znajduje się na dość rozległym terenie w pięknym śródziemnomorskim ogrodzie o powierzchni ok. 3 ha i oddalony jest o ok. 3 km od parku archeologicznego w Paestum, gdzie znajdują się lokalne restauracje i kawiarnie (hotel organizuje wieczorne przejazdy tzw. "trenino" do Paestum, koszt ok. 5 EUR w 1 stronę). Ok. 110 km do lotniska w Neapolu.
Plaża:

Obiekt usytuowany jest ok. 250 m od piaszczystej, prywatnej plaży w zależności od położenia pokoju (przejście ścieżką przez las piniowy, z łagodnym zejściem do morza). Bezpłatny serwis plażowy (2 leżaki i parasol/pokój) od 3 rzędu. Wypożyczenie ręcznika plażowego - koszt ok. 3 EUR za pobranie.
Do dyspozycji gości:

Recepcja, restauracja Oleander (z piecem drzewnym do wypieku pizzy), bar, basen oraz strefa jacuzzi z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Ponadto: taras słoneczny, wypożyczalnia samochodów i rowerów, pralnia.Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu (w godz. 07:30-09:30) oraz obiadokolacje serwowane do stolika (w godz. 19:30-21:30, wybór z 3 pozycji menu na pierwsze oraz drugie danie, owoce lub deser). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Możliwość rezerwacji dań wegetariańskich oraz posiłków bezglutenowych.Program sportowy i animacyjny:

Hotel prowadzi bogaty program animacyjny zarówno dla dorosłych jak i dzieci (w terminie od 24.05 do 19.09) wieczorem i w ciągu dnia: spektakle, występy, gry i zabawy.Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych hotelu.
Kategoria lokalna:

****
Strona www:

www.oleandriresort.com
Naszym zdaniem:

Bardzo elegancki i nowocześnie urządzony hotel zlokalizowany w rozległym ogrodzie, polecany bardzo wymagającym Klientom. Hotel posiada rozległy ogród w eklektycznym stylu, a także dużą strefę basenową, gdzie w pełni można oddać się relaksowi. Właściciele hotelu przywiązują ogromną wagę do wystroju wnętrz oraz dbają o spokojny wypoczynek Gości. Dodatkowo, hotel bardzo lubiany jest za wyśmienitą kuchnię!
Program

Dzień 1
Dojazd do hotelu własnym transportem.


Dzień 2 - 7 (lub 14)
Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych.


Dzień 8 (lub 15)
Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach.


Wycieczki lokalne

Pompeje i Neapol
Wizyta w Pompejach to jak prawdziwa podróż w czasie. Proponujemy zwiedzanie ruin tego starożytnego miasta, położonego u samych stóp Wezuwiusza- wulkanu, którego wybuch w 79 r. n.e. zniszczył miasto. Aż do XVII wieku pozostawało nieodkryte pod grubą warstwą kamieni i popiołów. Wykopaliska rozpoczęto w 1748 r., wtedy to oczom świata zaczęły się pokazywać wspaniałe wille, domy, świątynie i budynki użyteczności publicznej. Po południu poznamy fascynujące oblicze stolicy południowych Włoch - Neapolu. Na początek panoramiczny przejazd po “lungomare"- nadmorskiej promenadzie z widokiem na majestatyczny Wezuwiusz oraz Castel Nuovo, czyli "Nowy Zamek" będący główną wizytówką architektoniczną Neapolu. Spacer po malowniczej starej części miasta będącej centrum historycznym z Piazza del Plebiscito - jeden z największych placów w mieście, przy którym znajduje się Pałac Królewski, Teatr San Carlo oraz galeria Umberto I. Czas wolny na zakupy na głównej ulicy handlowej miasta - via Toledo. Cena ok. 65 EUR za os.


Capri
Całodniowa wyprawa na niezwykle urokliwą wyspę Capri, aktualnie ulubione miejsce wakacyjnego wypoczynku VIP'ow i celebrytów. To właśnie tutaj swoje wille posiadają zamożni i wpływowi ludzie z całego świata. Capri zyskała rozgłos już w starożytności dzięki cesarzowi Tyberiuszowi, a w czasach późniejszych dzięki poetom, pisarzom i malarzom. Wypłyniecie z portu w Salerno w rejs promem na wyspę (ok. 2 godz.). Spacer po stolicy wyspy Capri i zwiedzanie słynnych ogrodów Augusta (wstęp 1 EUR) aby docenić w pełni piękno wyspy. Szczególnie polecamy: możliwość przejazdu do Anacapri i spacer do spektakularnie położonej willi Axela Munthe czy odbycie panoramicznego rejsu wzdłuż malowniczych wybrzeży wyspy (dodatkowo płatne ok. 30 EUR/os.). Cena ok. 80 EUR za os.


Amalfi i Positano
Rejs morski do “perełek" Cosiery Amalfitanskiej - miasteczek wkomponowanych w skaliste wybrzeże, utworzone przez pasmo Monti Lattari, jednego z najbardziej malowniczych wybrzeży Włoch. Wypłyniecie z portu Salerno i przepłyniecie do Amalfi (spacer z przewodnikiem i czas wolny na zakupy). Kontynuacja rejsu do Positano (wspólny spacer i czas na zakupy). Rejs powrotny do Salerno i transfer do hotelu. Cena ok. 70 EUR za os.


Mozzarella Tour & Paestum
Wycieczka do manufaktury “mozzarelli di bufala", która rozsławiła region Kampanii, gdyż to właśnie tutaj produkuje się najlepszą mozzarelle we Włoszech. Zobaczymy “bufale"- czarne bawolice w ich naturalnym środowisku oraz z bliska przyjrzymy się procesowi ręcznego wyrabiania najwyższej jakości sera z ich mleka. Degustacja mozzarelli i lodów w cenie oraz czas na zakupy. Po wizycie w manufakturze, czas wolny w Paestum, gdzie znajdują się słynne wykopaliska z czasów greckich z VI w p.n.e: trzy imponujące świątynie (Hery, Posejdona i Neptuna). Cena ok. 35 EUR za os.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Kampanii trwa od połowy czerwca do połowy września.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 250 m
 • Odległość od centrum miasta 3 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Programy animacyjne tak
 • Bar tak
 • Basen dla dzieci tak
 • Siatkówka tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 8 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Temperatura wody 15 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 8 °C temperatura w nocy -3 °C

 • Pon 9 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Wt 11 °C temperatura w nocy -1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień