Santa Maria: Znaleźliśmy dla Ciebie 1 hotel

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Baia del Capo Ocena: 3/5 Włochy, Kalabria, Santa Maria

Baia del Capo opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,3 / 5

Cena 4,0 / 5

Eva P.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 27.6. - 4.7.2024 Oceniono: Lipiec 2024

Urlop spełnił nasze oczekiwania.

Urlop spełnił nasze oczekiwania.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Nasz lot był opóźniony o 2 godziny, na lotnisku delegaci poinformowali nas, że będą na nas czekać w hotelu, co za niespodzianka, że nikt na nas nie czekał o 2 w nocy i tylko przez przypadek, gdy właściciele właśnie wróciłem z koncertu, czy mogłem z kimś porozmawiać. Byliśmy bardzo zaskoczeni, gdy po okazaniu voucherów powiedzieli nam, że nie mają nas w systemie i że zakwaterują nas na 1 noc, ponieważ CK nie ma u nich rezerwacji. Na szczęście poradziliśmy sobie bez delegata, który był zainteresowany głównie oferowaniem wycieczek.

Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu były wystarczające i odpowiadały 3*, obiady były podawane i wybraliśmy z naprawdę bardzo dobrych ofert, byliśmy bardzo zadowoleni, a jedzenie było na bardzo dobrym poziomie. Do kolacji była bezpłatna woda, jeśli chcesz czegoś ekstra, musisz sobie dużo przypominać, sami nic nie oferują, mimo że wszyscy są bardzo mili i chętni do zobaczenia włoskiej dziewczyny do towarzystwa.

Obsługa w hotelu
Jest to hotel rodzinny z zadbanym ogrodem, pokoje wyposażone są normalnie, codziennie butelka wody pitnej w pokoju, czyste ręczniki. Biuro podróży informuje, że w cenę hotelu wliczona jest klimatyzacja, co jest nieprawdziwą informacją, w recepcji chcieli 5 Euro/dzień i proszę o dopisanie informacji, że za hotelem jedzie pociąg, mieliśmy szczęście, że nasz pokój znajdował się tuż przy torze, więc po pierwszym zaskoczeniu, że nie mieliśmy rezerwacji, w nocy obudził nas pociąg, kiedy byliśmy zszokowani tym, co nas czekało. Pociąg kursuje około 1-2 razy w nocy, ale słychać go.

Plaża
Do plaży od hotelu jest około 1,2 km na piechotę, dla nas był to miły spacer, ale poza tym spod hotelu kursował minibus, a na plaży był serwis, kiedy jeśli chcesz, żeby Cię zabrano, zadzwonią i przyjdą z hotelu. Według naszej oceny plaża była jedną z najlepszych, jakie udało nam się zobaczyć podczas naszych podróży. Ale znowu błędna informacja z CK: na plaży parasol, leżak, ręczniki w cenie nie były zgodne z prawdą. Na pierwszym spotkaniu zapytaliśmy delegatkę o serwis plażowy, więc powiedziała nam, że na plaży wszystko jest i możemy tu dostać ręczniki. Po przybyciu na plażę wszystko było inne. Parasol przeciwsłoneczny tak, bezpłatne krzesło, leżak, jeśli jest dużo osób, tylko za opłatą 5 EUR/dzień, ręczniki również.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonim

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu 3.6. - 10.6.2024 Oceniono: Czerwiec 2024

Bardzo przyjemny kameralny hotel, malowniczy.

Bardzo przyjemny kameralny hotel, malowniczy.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Mieszkaliśmy w pokojach na parterze z osobnym wejściem i tarasem. Całkowicie zadowalający. Pokoje są prosto, ale gustownie i funkcjonalnie umeblowane. Sprzątanie działało świetnie.

Wyżywienie
Śniadanie w formie bufetu jest bogate, łącznie z możliwością jajecznicy lub innej modyfikacji. Trzydaniowy włoski obiad, znakomity.

Plaża
W cenie noclegu parasol z "leżakiem" do siedzenia na plaży, za niewielką dopłatą można wypożyczyć leżak do leżenia. Plaża oddalona jest o ok. 1,2 km i jest dużo zjazdów (z powrotem pod górę), za niewielką opłatą można dojechać samochodem do hotelu. Nie korzystaliśmy z niego, ale mniej mobilni goście tak.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 107 za os.