Aktualne do Włoch

Hotel Solaria hotel a residence

Włochy, Gargano, Rodi Garganico

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 50 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 350 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole na plaży tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 11 opinii)

Zablokowane opinie: 1

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Iva S.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie, usługi, bliskość do morza, wszystko świetne.

Zakwaterowanie, usługi, bliskość do morza, wszystko świetne.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

David B.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy bardzo zadowoleni z usług ze strony biura podróży. Sama wakacje były również bardzo przyjemne, morze piękne i ciepłe, podobnie jak pogoda, gdzie temperatury utrzymywały się na poziomie trzydziestu stopni przez cały tydzień i uważamy, że tak by to trwało dalej. Byliśmy również całkowicie zadowoleni z apartamentu. Okolica, w której byliśmy zakwaterowani, była bardzo przyjemna, raczej odkryjecie starszą architekturę niż nowocześniejsze budynki, ale dzięki temu poznacie lokalne życie z lepszej perspektywy. Jeśli chodzi o porozumiewanie się z miejscowymi mieszkańcami, większość nie zna angielskiego. Nawet młodzi ludzie, którzy pracują w lokalnych przedsiębiorstwach, nie znają go zbyt dobrze, więc warto zabrać ze sobą mały kieszonkowy słownik.

Byliśmy bardzo zadowoleni z usług ze strony biura podróży. Sama wakacje były również bardzo przyjemne, morze piękne i ciepłe, podobnie jak pogoda, gdzie temperatury utrzymywały się na poziomie trzydziestu stopni przez cały tydzień i uważamy, że tak by to trwało dalej. Byliśmy również całkowicie zadowoleni z apartamentu. Okolica, w której byliśmy zakwaterowani, była bardzo przyjemna, raczej odkryjecie starszą architekturę niż nowocześniejsze budynki, ale dzięki temu poznacie lokalne życie z lepszej perspektywy. Jeśli chodzi o porozumiewanie się z miejscowymi mieszkańcami, większość nie zna angielskiego. Nawet młodzi ludzie, którzy pracują w lokalnych przedsiębiorstwach, nie znają go zbyt dobrze, więc warto zabrać ze sobą mały kieszonkowy słownik.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Filtruj opinie

Eva Šlehoferová

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Hotel blisko plaży, personel hotelu miły i uprzejmy, apartament ładny - problem z kuchenką, która działała tylko częściowo. Trochę problemów z odpadkami, gdzie je wyrzucać. Okolica ładna, ceny dość wysokie.

Hotel blisko plaży, personel hotelu miły i uprzejmy, apartament ładny - problem z kuchenką, która działała tylko częściowo. Trochę problemów z odpadkami, gdzie je wyrzucać. Okolica ładna, ceny dość wysokie.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie

Podano w poprzedniej części, apartament spełniający

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Iva S.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie, usługi, bliskość do morza, wszystko świetne.

Zakwaterowanie, usługi, bliskość do morza, wszystko świetne.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomáš Luščan

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo dobry, polecam

Bardzo dobry, polecam

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dobry

Dobry

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Dostęp do plaży dobry, czystość morza zła, ponieważ plaża znajduje się przy porcie, czuć olej napędowy i różne oleje

Wyżywienie

Bez wyżywienia

Zakwaterowanie

Miał być balkon, ale miał szerokość pół stopy i długość 50 cm. Tak więc zakwaterowanie właściwie bez balkonu. Dlatego zła ocena.

Usługi

dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (9) (0)

Miroslava B.

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Podobały nam się wakacje, tylko brakowało nam balkonu, lubię jeść na zewnątrz, wieczorem posiedzieć...

Podobały nam się wakacje, tylko brakowało nam balkonu, lubię jeść na zewnątrz, wieczorem posiedzieć...

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

odpowiadająca plaża

Zakwaterowanie

Proste zakwaterowanie, miła obsługa, jedynie niezadowolenie z okna wychodzącego na ulicę, duży hałas. Duży minus za brak balkonu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...