Happy Camp San Nicola
od 2 807 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 807 zł za osobę
od 1 049 zł za osobę
od 2 088 zł za osobę
od 2 944 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 11 opinii)
Zablokowane opinie: 1
Iva S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie, usługi, bliskość do morza, wszystko świetne.
Zakwaterowanie, usługi, bliskość do morza, wszystko świetne.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
David B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy bardzo zadowoleni z usług ze strony biura podróży. Sama wakacje były również bardzo przyjemne, morze piękne i ciepłe, podobnie jak pogoda, gdzie temperatury utrzymywały się na poziomie trzydziestu stopni przez cały tydzień i uważamy, że tak by to trwało dalej. Byliśmy również całkowicie zadowoleni z apartamentu. Okolica, w której byliśmy zakwaterowani, była bardzo przyjemna, raczej odkryjecie starszą architekturę niż nowocześniejsze budynki, ale dzięki temu poznacie lokalne życie z lepszej perspektywy. Jeśli chodzi o porozumiewanie się z miejscowymi mieszkańcami, większość nie zna angielskiego. Nawet młodzi ludzie, którzy pracują w lokalnych przedsiębiorstwach, nie znają go zbyt dobrze, więc warto zabrać ze sobą mały kieszonkowy słownik.
Byliśmy bardzo zadowoleni z usług ze strony biura podróży. Sama wakacje były również bardzo przyjemne, morze piękne i ciepłe, podobnie jak pogoda, gdzie temperatury utrzymywały się na poziomie trzydziestu stopni przez cały tydzień i uważamy, że tak by to trwało dalej. Byliśmy również całkowicie zadowoleni z apartamentu. Okolica, w której byliśmy zakwaterowani, była bardzo przyjemna, raczej odkryjecie starszą architekturę niż nowocześniejsze budynki, ale dzięki temu poznacie lokalne życie z lepszej perspektywy. Jeśli chodzi o porozumiewanie się z miejscowymi mieszkańcami, większość nie zna angielskiego. Nawet młodzi ludzie, którzy pracują w lokalnych przedsiębiorstwach, nie znają go zbyt dobrze, więc warto zabrać ze sobą mały kieszonkowy słownik.
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Filtruj opinie
Eva Šlehoferová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel blisko plaży, personel hotelu miły i uprzejmy, apartament ładny - problem z kuchenką, która działała tylko częściowo. Trochę problemów z odpadkami, gdzie je wyrzucać. Okolica ładna, ceny dość wysokie.
Hotel blisko plaży, personel hotelu miły i uprzejmy, apartament ładny - problem z kuchenką, która działała tylko częściowo. Trochę problemów z odpadkami, gdzie je wyrzucać. Okolica ładna, ceny dość wysokie.
Podano w poprzedniej części, apartament spełniający
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Iva S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie, usługi, bliskość do morza, wszystko świetne.
Zakwaterowanie, usługi, bliskość do morza, wszystko świetne.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Tomáš Luščan
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobry, polecam
Bardzo dobry, polecam
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobry
Dobry
Dostęp do plaży dobry, czystość morza zła, ponieważ plaża znajduje się przy porcie, czuć olej napędowy i różne oleje
WyżywienieBez wyżywienia
ZakwaterowanieMiał być balkon, ale miał szerokość pół stopy i długość 50 cm. Tak więc zakwaterowanie właściwie bez balkonu. Dlatego zła ocena.
Usługidobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (9) (0)
Miroslava B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podobały nam się wakacje, tylko brakowało nam balkonu, lubię jeść na zewnątrz, wieczorem posiedzieć...
Podobały nam się wakacje, tylko brakowało nam balkonu, lubię jeść na zewnątrz, wieczorem posiedzieć...
odpowiadająca plaża
ZakwaterowanieProste zakwaterowanie, miła obsługa, jedynie niezadowolenie z okna wychodzącego na ulicę, duży hałas. Duży minus za brak balkonu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...