Gusmay Ocena: 4/5
od 4 089 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 4 089 zł za osobę
od 2 108 zł za osobę
od 1 333 zł za osobę
od 1 213 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 6 opinii)
Zablokowane opinie: 2
Jiří Windšedl
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
wszystko było super
wszystko było super
Super!!!!!!!!
Wyżywieniebez wyżywienia
Zakwaterowaniezakwaterowanie O.K.
Usługiświetne otoczenie i okolica
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (11) (2)
Jana Bradová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja. Transport na plażę i z powrotem. Wnuczka była zachwycona morzem. Plaża niesamowita, piasek jak mąka.
W apartamencie dla 4 osób nie było naczyń, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni u nas. To rozwiązaliśmy z panią Věrou.
Pani przewodniczka była bardzo miła. Wycieczka łodzią po jaskiniach z czeskim tłumaczeniem była dobra. Mieliśmy piękne przeżycie.
Całkowita satysfakcja. Transport na plażę i z powrotem. Wnuczka była zachwycona morzem. Plaża niesamowita, piasek jak mąka.
W apartamencie dla 4 osób nie było naczyń, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni u nas. To rozwiązaliśmy z panią Věrou.
Pani przewodniczka była bardzo miła. Wycieczka łodzią po jaskiniach z czeskim tłumaczeniem była dobra. Mieliśmy piękne przeżycie.
Delikatny piasek. Łatwy dostęp do morza. Doskonałe dla dzieci i osób nieumiejących pływać. Sto metrów do morza udało nam się dojść do pasa wody. Woda ciepła i czysta. Bez traw i innych zanieczyszczeń. Dalej od plaży możliwość nurkowania. Tego nie próbowaliśmy. Było tam dużo ludzi. Niektórzy nawet kilka razy. Tylko dostępność pociągiem słaba. Autobusem lub samochodem doskonała. Wiele osób mówiących po rosyjsku. Na plaży możliwość skorzystania z restauracji. Podsumowanie: zadowolenie.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie. Wnuczka tam wyzdrowiała. Morze czyni cuda.
ZakwaterowaniePokój nam odpowiadał. Mało naczyń. Dla czterech osób niewystarczające. W łazience brakowało wszystkich haczyków na ręczniki i osuszki. Nie dostarczyli ich. Poza tym bez uwag.
UsługiNie korzystaliśmy z usług hotelowych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Za tę cenę w porządku. Tylko nie zrozumieliśmy, dlaczego musieliśmy czekać z dzieckiem, które miało gorączkę, ponad dwie godziny, zanim nas zakwaterowano. I to mimo że przyjechaliśmy na czas podany w instrukcjach. Z angielskim nie radziliśmy sobie zbyt dobrze, więc pomagał nam tłumacz Google. Ale poza tym wszyscy byli mili i pomocni.
Za tę cenę w porządku. Tylko nie zrozumieliśmy, dlaczego musieliśmy czekać z dzieckiem, które miało gorączkę, ponad dwie godziny, zanim nas zakwaterowano. I to mimo że przyjechaliśmy na czas podany w instrukcjach. Z angielskim nie radziliśmy sobie zbyt dobrze, więc pomagał nam tłumacz Google. Ale poza tym wszyscy byli mili i pomocni.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jana Bradová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja. Transport na plażę i z powrotem. Wnuczka była zachwycona morzem. Plaża niesamowita, piasek jak mąka.
W apartamencie dla 4 osób nie było naczyń, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni u nas. To rozwiązaliśmy z panią Věrou.
Pani przewodniczka była bardzo miła. Wycieczka łodzią po jaskiniach z czeskim tłumaczeniem była dobra. Mieliśmy piękne przeżycie.
Całkowita satysfakcja. Transport na plażę i z powrotem. Wnuczka była zachwycona morzem. Plaża niesamowita, piasek jak mąka.
W apartamencie dla 4 osób nie było naczyń, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni u nas. To rozwiązaliśmy z panią Věrou.
Pani przewodniczka była bardzo miła. Wycieczka łodzią po jaskiniach z czeskim tłumaczeniem była dobra. Mieliśmy piękne przeżycie.
Delikatny piasek. Łatwy dostęp do morza. Doskonałe dla dzieci i osób nieumiejących pływać. Sto metrów do morza udało nam się dojść do pasa wody. Woda ciepła i czysta. Bez traw i innych zanieczyszczeń. Dalej od plaży możliwość nurkowania. Tego nie próbowaliśmy. Było tam dużo ludzi. Niektórzy nawet kilka razy. Tylko dostępność pociągiem słaba. Autobusem lub samochodem doskonała. Wiele osób mówiących po rosyjsku. Na plaży możliwość skorzystania z restauracji. Podsumowanie: zadowolenie.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie. Wnuczka tam wyzdrowiała. Morze czyni cuda.
ZakwaterowaniePokój nam odpowiadał. Mało naczyń. Dla czterech osób niewystarczające. W łazience brakowało wszystkich haczyków na ręczniki i osuszki. Nie dostarczyli ich. Poza tym bez uwag.
UsługiNie korzystaliśmy z usług hotelowych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)
Jiří Windšedl
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
wszystko było super
wszystko było super
Super!!!!!!!!
Wyżywieniebez wyżywienia
Zakwaterowaniezakwaterowanie O.K.
Usługiświetne otoczenie i okolica
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (11) (2)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...