Aktualne do Włoch

Hotel Residence Mira

Ocena: 3/5

Włochy, Gargano, Peschici

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 700 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 12 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis Tenis tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Transport hotelowy Transport hotelowy tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 6 opinii)

Zablokowane opinie: 2

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Jiří Windšedl

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

wszystko było super

wszystko było super

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Super!!!!!!!!

Wyżywienie

bez wyżywienia

Zakwaterowanie

zakwaterowanie O.K.

Usługi

świetne otoczenie i okolica

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (11) (2)

Jana Bradová

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Całkowita satysfakcja. Transport na plażę i z powrotem. Wnuczka była zachwycona morzem. Plaża niesamowita, piasek jak mąka.

W apartamencie dla 4 osób nie było naczyń, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni u nas. To rozwiązaliśmy z panią Věrou.
Pani przewodniczka była bardzo miła. Wycieczka łodzią po jaskiniach z czeskim tłumaczeniem była dobra. Mieliśmy piękne przeżycie.

Całkowita satysfakcja. Transport na plażę i z powrotem. Wnuczka była zachwycona morzem. Plaża niesamowita, piasek jak mąka.

W apartamencie dla 4 osób nie było naczyń, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni u nas. To rozwiązaliśmy z panią Věrou.
Pani przewodniczka była bardzo miła. Wycieczka łodzią po jaskiniach z czeskim tłumaczeniem była dobra. Mieliśmy piękne przeżycie.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Delikatny piasek. Łatwy dostęp do morza. Doskonałe dla dzieci i osób nieumiejących pływać. Sto metrów do morza udało nam się dojść do pasa wody. Woda ciepła i czysta. Bez traw i innych zanieczyszczeń. Dalej od plaży możliwość nurkowania. Tego nie próbowaliśmy. Było tam dużo ludzi. Niektórzy nawet kilka razy. Tylko dostępność pociągiem słaba. Autobusem lub samochodem doskonała. Wiele osób mówiących po rosyjsku. Na plaży możliwość skorzystania z restauracji. Podsumowanie: zadowolenie.

Wyżywienie

Mieliśmy własne wyżywienie. Wnuczka tam wyzdrowiała. Morze czyni cuda.

Zakwaterowanie

Pokój nam odpowiadał. Mało naczyń. Dla czterech osób niewystarczające. W łazience brakowało wszystkich haczyków na ręczniki i osuszki. Nie dostarczyli ich. Poza tym bez uwag.

Usługi

Nie korzystaliśmy z usług hotelowych.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Filtruj opinie

Anonym

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Za tę cenę w porządku. Tylko nie zrozumieliśmy, dlaczego musieliśmy czekać z dzieckiem, które miało gorączkę, ponad dwie godziny, zanim nas zakwaterowano. I to mimo że przyjechaliśmy na czas podany w instrukcjach. Z angielskim nie radziliśmy sobie zbyt dobrze, więc pomagał nam tłumacz Google. Ale poza tym wszyscy byli mili i pomocni.

Za tę cenę w porządku. Tylko nie zrozumieliśmy, dlaczego musieliśmy czekać z dzieckiem, które miało gorączkę, ponad dwie godziny, zanim nas zakwaterowano. I to mimo że przyjechaliśmy na czas podany w instrukcjach. Z angielskim nie radziliśmy sobie zbyt dobrze, więc pomagał nam tłumacz Google. Ale poza tym wszyscy byli mili i pomocni.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana Bradová

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Całkowita satysfakcja. Transport na plażę i z powrotem. Wnuczka była zachwycona morzem. Plaża niesamowita, piasek jak mąka.

W apartamencie dla 4 osób nie było naczyń, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni u nas. To rozwiązaliśmy z panią Věrou.
Pani przewodniczka była bardzo miła. Wycieczka łodzią po jaskiniach z czeskim tłumaczeniem była dobra. Mieliśmy piękne przeżycie.

Całkowita satysfakcja. Transport na plażę i z powrotem. Wnuczka była zachwycona morzem. Plaża niesamowita, piasek jak mąka.

W apartamencie dla 4 osób nie było naczyń, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni u nas. To rozwiązaliśmy z panią Věrou.
Pani przewodniczka była bardzo miła. Wycieczka łodzią po jaskiniach z czeskim tłumaczeniem była dobra. Mieliśmy piękne przeżycie.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Delikatny piasek. Łatwy dostęp do morza. Doskonałe dla dzieci i osób nieumiejących pływać. Sto metrów do morza udało nam się dojść do pasa wody. Woda ciepła i czysta. Bez traw i innych zanieczyszczeń. Dalej od plaży możliwość nurkowania. Tego nie próbowaliśmy. Było tam dużo ludzi. Niektórzy nawet kilka razy. Tylko dostępność pociągiem słaba. Autobusem lub samochodem doskonała. Wiele osób mówiących po rosyjsku. Na plaży możliwość skorzystania z restauracji. Podsumowanie: zadowolenie.

Wyżywienie

Mieliśmy własne wyżywienie. Wnuczka tam wyzdrowiała. Morze czyni cuda.

Zakwaterowanie

Pokój nam odpowiadał. Mało naczyń. Dla czterech osób niewystarczające. W łazience brakowało wszystkich haczyków na ręczniki i osuszki. Nie dostarczyli ich. Poza tym bez uwag.

Usługi

Nie korzystaliśmy z usług hotelowych.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Jiří Windšedl

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

wszystko było super

wszystko było super

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Super!!!!!!!!

Wyżywienie

bez wyżywienia

Zakwaterowanie

zakwaterowanie O.K.

Usługi

świetne otoczenie i okolica

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (11) (2)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...