Hotel Alpine Smart Residence (Folgaria)

Włochy, Folgaria / Lavarone, Folgaria

Więcej o hotelu

od 455 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 103 613

Kraj

WLOCHY

Położenie

 spokojne, na wysokości 1270 m. n.p.m., na obrzeżach miejscowości Folgaria (ok. 800 m od centrum) . Najbliższe wyciągi i stoki narciarskie Folgaria-Lavarone oddalone o ok. 1,5 km (w sumie 95 km. tras). Przystanek skibusa ok. 500 m. od hotelu. Restauracje, sklepy, bary w odległości 200 m. 

Wyposażenie

hotel oferuje 37 pokoi na 3 piętrach. Do dyspozycji Gości: pomieszczenie do wypoczynku, winda, automat z przekąskami. 

Dostęp do internetu

 Wi-Fi na recepcji i w pokojach gratis. 

Zakwaterowanie

 studio trzyosobowe (STUDIO MONO): ok. 21 m2: pomieszczenie dzienno-sypialne, aneks kuchenny, płyta grzewcza, kącik jadalny, lodówka, ogrzewanie, TV-Sat., telefon, balkon lub taras, prysznic, WC, suszarka. Apartament czteroosobowy (APT BILO): ok. 31 m2; pomieszczenie dzienno-sypialne z łóżkiem małżeńskim ora oddzielna sypialnia. Poza tym wyposażone jak studia. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis. Uwaga: Goście ponoszą obowiązkową opłatę, tzw. Comfort-Card, w wysokości 22 EUR / dzień, tytułem zużycia prądu, wody, gazu, ogrzewania, pościeli, ręczników, korzystania z basenu (w hotelu Alaska), animacji dla dzieci i sprzątania końcowego. Sprzątanie kuchni / aneksu kuchennego pozostaje w gestii Gości. 

Sport i Wellness

w Residence Alaska: tenis stołowy, basen kryty. Za opłatą sauna. 

Dzieci

w Residence Alaska: miniklub dla dzieci 4-12 lat w okresie 22.12.-1.03., poranne animacje na stoku narciarskim.

Wyżywienie

 bez wyżywienia. 

Kategoria Nekera

 3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Narciarnia

 przechowalnia nart i sprzętu narciarskiego w hotelu. 

Parkowanie

 miejsca parkingowe przy hotelu w cenie. 

Zwierzęta domowe

 za opłatą 10 EUR / dzień. 

Opłata klimatyczna

 2 EUR os./dzień (Goście powyżj 14 lat), płatna na miejscu w hotelu. 

Ważne informacje

 przyjazd do hotelu w godz. 15:00-22:00, wyjazd do godz. 10:00. Odbiór kluczy i zameldowanie następuje w hotelu Residence Alaska, oddalonym o ok. 500 m., ul. Via G. Gallilei 11. Przy zameldowaniu obiekt pobiera kaucję w wysokości 200 EUR. Dodatkowo Gości obowiązuje specjalna opłata 25 EUR celem specjalistycznej dezynfekcji pokoju / apartamentu. 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta 800 m
  • Odległość od stoku narciarskiego 3 km
  • Basen wewnętrzny tak
  • TV tak
  • Lódowka tak
  • Spokojna okolica tak
  • Programy animacyjne tak
  • Przystanek autobusowy tak
  • Zwierzęta dozwolone tak
  • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...