Santa Lucia Le Sabbie D'oro Ocena: 3/5
od 1 097 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 097 zł za osobę
od 1 279 zł za osobę
od 447 zł za osobę
od 1 109 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 6 opinii)
2. najwyższa ocena z 20 hoteli w Civetta
Romana Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękna okolica, przyroda, dostępność stoków, sklepów i restauracji. Wielka satysfakcja. mogę polecić.
Piękna okolica, przyroda, dostępność stoków, sklepów i restauracji. Wielka satysfakcja. mogę polecić.
Jedliśmy sami. W pobliżu znajdują się dobre restauracje.
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest ładne, czyste, przyjemne. W kuchni brakowało tylko czajnika.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
STANISLAVA S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Spokój, piękne stoki zawsze przygotowane, wspaniała pogoda, niewielu narciarzy, brak kolejek na kolejkach linowych, fofrnec. Mnóstwo restauracji na stokach. Piękna lokalizacja.
Spokój, piękne stoki zawsze przygotowane, wspaniała pogoda, niewielu narciarzy, brak kolejek na kolejkach linowych, fofrnec. Mnóstwo restauracji na stokach. Piękna lokalizacja.
Własny, doskonały
ZakwaterowanieZadowalający. - codzienne wchodzenie po schodach - nasz wybór. Kuchnia wystarczająca, bez zmywarki. Przestronny. Nie dla "grubasów"????. Na początku pobytu trzeba było narzekać na oświetlenie i śmieci. Spokój ducha, byliśmy sami w budynku. Dostępny parking i narciarnia - brak możliwości suszenia butów narciarskich.
UsługiTrochę przestarzałe i zaniedbane zakamarki wokół rezydencji. Ceny skibusów były zaskakujące, a ich istnienie – wręcz wygórowane, wręcz niezrozumiałe!!!! Parking wokół schroniska szybko się zapełnił i był płatny. Niemiła niespodzianka w porównaniu z innymi pobytami we Włoszech. Ale mniejsza z tym... W tej kwestii oczekiwalibyśmy bardziej rzetelnych informacji od biura podróży.
SportZobacz podsumowanie - świetne
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
STANISLAVA S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Spokój, piękne stoki zawsze przygotowane, wspaniała pogoda, niewielu narciarzy, brak kolejek na kolejkach linowych, fofrnec. Mnóstwo restauracji na stokach. Piękna lokalizacja.
Spokój, piękne stoki zawsze przygotowane, wspaniała pogoda, niewielu narciarzy, brak kolejek na kolejkach linowych, fofrnec. Mnóstwo restauracji na stokach. Piękna lokalizacja.
Własny, doskonały
ZakwaterowanieZadowalający. - codzienne wchodzenie po schodach - nasz wybór. Kuchnia wystarczająca, bez zmywarki. Przestronny. Nie dla "grubasów"????. Na początku pobytu trzeba było narzekać na oświetlenie i śmieci. Spokój ducha, byliśmy sami w budynku. Dostępny parking i narciarnia - brak możliwości suszenia butów narciarskich.
UsługiTrochę przestarzałe i zaniedbane zakamarki wokół rezydencji. Ceny skibusów były zaskakujące, a ich istnienie – wręcz wygórowane, wręcz niezrozumiałe!!!! Parking wokół schroniska szybko się zapełnił i był płatny. Niemiła niespodzianka w porównaniu z innymi pobytami we Włoszech. Ale mniejsza z tym... W tej kwestii oczekiwalibyśmy bardziej rzetelnych informacji od biura podróży.
SportZobacz podsumowanie - świetne
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Romana Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękna okolica, przyroda, dostępność stoków, sklepów i restauracji. Wielka satysfakcja. mogę polecić.
Piękna okolica, przyroda, dostępność stoków, sklepów i restauracji. Wielka satysfakcja. mogę polecić.
Jedliśmy sami. W pobliżu znajdują się dobre restauracje.
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest ładne, czyste, przyjemne. W kuchni brakowało tylko czajnika.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...